GayGroup

28. february 2007 at 18:44 |  Gay Group
Frank sedí na pohovce v tourbuse a na jeho kolenech má opřenou hlavu Gerard. Ray a Mikey spolu hrají nějákou počítačovou hru a Bob mlátí paličkama do maličkého stolku před sebou. Celkem se nudej, ale během cestování v toubuse se toho moc dělat nedá a tak radši relaxují... Bob se ale nudí upe nepředstavitelně... uvažuje o tom, jak se zabavit, ale nic ho nenapadá.. Pak ale vymyslí to, že bude otravovat kluky na pohovce.. Baví ho je otravovat, protože se to většinou zvrhne ve velkou zábavu :D.
Přestal tedy bušit paličkama do stolu a jednu hodil těsně nad Frankovu hlavu. Ten se lekl a trhl sebou tak, že se probudil i Gerard. "Seš debil, nebo cooo???" Zeptal se Boba otráveně Frank. Ten na nic nečekal a hodil mu polštář přímo do xichtu.. Frank se zas lekl a Boba to rozesmálo. Franka to ale vyprovokovalo k tomu, že mu tu šajbu vrátil. To už se Bob začínal bavit a hodil polštářem tentokrát po Geem...Dopadlo to tak, že po sobě ti tři házeli vším co měli po ruce.
Raye s Mikeym to ovšem moc nebralo.. Hráli nějákou hru u které se taky dost bavili. Rayovi se Mikey celkem líbil, ale neřekl by mu to ani náhodou..bál se jeho reakce... Ale když najednou přiletěl Mikeymu do hlavy polštář, tak se nasral a vybuchl "Co to kur*a děláš??? Seš normální?? Tohle je chování jak ve školce ježiši!!" Hoši přerušili polštářovou válku a civěli všichni na nasraného Raye. Po chvíli si uvědomil, že na něj všichni čumí a přestal ječet......
"Na co čumíte?"nechápal."Nestojej ti nějak víc vlasy??"vážně řekl Gee."No ty máš co řikat.Od tý doby,co ses nechal obarvit,vypadáš jak debil pořád."ušklíbl se Ray. "To neni pravda..Sluší mu to."pohladil Frankie Gerarda po vlasech.Gerard jen potěšeně zamručel a znovu se kouknul na Raye. "Nemyslel jsme to špatně,Rayi..Jen jsem se nad tim pozastavil.Nic víc."řekl mu.Ray přikývl a ledabyle se podíval jinam.Gerard věděl,že se ho to nejspíš dotklo..Na vlasy byl Ray obzvášť háklivej. "To ale stejně nemění nic na tom,že to Gerardovi sluší."řekl Frank. Gerard Frankovi posunkama naznačil,aby se přisunul a pošeptal mu do ucha. "Raye se to dotklo,tak to ještě nezhoršuj."
Však já mu nic nedělám!"bránil se Frank."Víš jak je přeci Ray citlivý."zašeptal Gerard."A co já s tim jako??"nenchal se F... "co ty s tim???Nechovej se tak hrubě."ponaučil ho Gerard a kouknul se na ostatní..Bob už zase bouchal paličkami a Mikey na ně koukal.Ray koukal nepřítomně z okna.
"Jdu za Raymondem."řekl Gerard Frankovi."Aůe vrať se brzo..Nikdy mě nezahřeje tak jako ty."odpověděl mu..Gerard na něj lišácky mrknl a přešel k Rayovi. Byli s Rayem kámoši už dlouho a nechtěl se s ním hádat, přátelsky ho objal. "Neber si to tak, nechtěl jsem, aby se tě to dotklo, máš dobrý vlasy." "Ale.... nejde o vlasy...." Ray se mu vyvlíknul a odešel. Geeovi nezbylo než se vrátit k Frankovi.... " že prý nejde o vlasy." řekl Gerard a pokrčil rameny. "asi v tom bude něco víc, nikdy nevíš jak si to moc bere k srdci." A sedl si na pohovku a natáhl se pro pytel s brabůrkama. Ray si sedl na postel, chtěl být sám...Ale pak tam přišel Mikey, v ruce držel mobil a byl smutnej. "Rayi..." Ten se na něj podíval, už myslel, že by Mikey snad......"Volala mi Alice, že prý na ni vůbec nemyslím.....Rayi, já se bojím, že se se mnou rozejde..." No jasně, to mohl čekat, jak jen mohl být tak blbej...Rayovi se chtělo brečet a nebo si nafackovat.Čekal kdovíco... Musí si v tom udělat jasno, MIKEY S NÍM NIC MÍT NEBUDE!!!! Míša si všimnul jeho smutného výrazu "Rayi, děje se něco???" "Ale nic" odsekne nevrle Ray a sklopí oči... "Rayi? udělal sem snad něco?" ptá se zmateně Mikey. "Právě že ne" poznamená zklamaně Ray, zvedne se a odejde... Gee, který scénku sledoval tiše z povzdálí se vydá za ním. Donežene ho až kus od tourbusu: "Rayi! Počkej na mě!" Ale Ray dělá že neslyší a pokračuje v cestě. Gee je ale neodbytný, pořád jde za ním, Ray začne zrychlovat, ale když vidí že před Geem není úniku, zastaví se. "Hele Gee, neber si to osobně, ale nemám náladu... Potřebuju být chvilku sám." "Co se děje?" vyzvídá Gee. "Nic." "Hele Rayi, známe se už nějakej ten pátek, poznám na tobě když tě něco trápí... Tak mluv, třeba ti pomůžu." "Tak to pochybuju, leda že bys dokázal Mikeyho..." zarazí se, uvědomí si co právě řekl... "Ježiši..." domyslí si zbytek Gee. "Rayi...?!" Ray se provinile podíval na Gerarda a sklopil hlavu. "RAYI?? co se to tu děje??"
"ni-nic"
"Ty..ty..tobě se líbí mi-MIKEY?????" téměř zařval po Rayovi...
"tichoo! nebo to ještě někdo uslyší!!!" upozornil ho Ray
"Já to nechápu... sakra.. měl jsem tě asi radši nechat jít a na nic se neptat" Uvažoval nahlas Gerard opřený o něčí tourbus s cigárem v ruce.
"Hm...takže mi asi nepomůžeš, co??" zeptal se smutně Ray
"POMOCT TI?? Dyť Mikey má Alicii! Ses úplně pomátl, ne?" začal Gee hystericky řvát
"Prosímtě, tak po mě alespoň neřvi! nemůžu za to, že jsem se do něj zamiloval. A navíc... s Alicii jim to prej něják neklape."
"Zam-zam-zamiloval??? jo, zamiloval... no supeeer.. A jak to myslíš neklape?? Ty věříš tomu, že je Mikey gay, nebo co?" Gerard to nevydržel a musel se pousmát při té představě.
"Gerarde!!! Nedělej si z toho prdel!!" Okřiknul ho Ray..
"jo, promiň brácho..." poplácal Raye po rameni.."no ale měl bys to teda něják řešit, ne?"
"Ale jak asi??"
"No třeba to říct Mikeymu?"
"NE!! To neudělám! By se na mě už ani nepodíval!"
"Stejně mu to dřív, nebo později dojde, když se takhle chováš..lepší bude mu to vyklopit, věř mi" Snažil se ho Gee ukecat..
"Myslíš..?"
"Nemyslím, VÍM!"
"No tak OK...zítra..."
"Ne zítra...TEĎ!!!" Gerard věděl, že když Ray řekne zítra, tak se na to vysere :D
"Tak OK..ale ..ale..já se bojím!"
"Čeho? Že ti ukousne palici??" řekl Gee ironicky
"Prosímtě už za ním padej.. koukej, támhle jde.." A ukázal na Mikeho, kterej se zrovna chystal do sprchy s ručníkem přes rameno (před chvílí totiž dojeli na místo koncertu).. Ray na Gerarda hodil tázavý pohled.."No tak, běž za ním sakra!!" a plácnul Raye po zádech... Ten se konečně odhodlal a šel za Mikeym.... Mikey byl rozesmátej, páč dělali v tour buse blbiny a ray málem zdrhnul, ale to by na něj nesměl mikey promluvit "co se děje?" zeptal se za chůze. Ray se k němu připojil a snažil se mu říct, co má na srdci "víš mikey......já...." hlas se mu zlomil. "co se děje?" mikey si už připadal jako dement, že to nemůže z raye vytáhnout. Ray se ohlídl a uviděl gerarda stát u tourbusu, teď nebo nikdy! "mikey, já tě miluju" zavřel oči a čekal, co bude. Už stáli ve dveřích do sprch. Ale nešli dovnitř. Ray otevřel oči, mikey se na něj usmíval a vzal ho za ruku "tobě....tobě to nevadí?" Mikey ho jen zavedl dovnitř a...... "víš, Rayi...S Alicií už to není jako dřív..." na chvíli se odmlčel a sklopil hlavu..
"jak není jako dřív? co tím myslíš?" Zeptal se blbě Ray :D:D
"už nějákou dobu jsem se chystal říct to někomu, že asi nejsem tak úplně na holky.."
v Rayovi hrklo...co to říkal? nemohl tomu uvěřit
"To-to..znamená že...seš na-na kluky?" Dostal ze sebe Ray
"jo.. A líbíš se mi od doby, co jsme začli jezdit na tour!"
"a proč, proč si mi to neřekl?" zeptal se dojatě Ray.
"vždyť sám víš, jak je to těžké, ne? A chodil jsem celou dobu s Alicií ve snaze zapomenout na tebe, ale nešlo to"
Mikeymu se po tváři svezla slza. Ray mu ji jemně otřel prstem a přiblížil se k Mikeymu. Jejich rty se setkaly. Oboum se splnil tajný sen. Zapomněli na realitu a nechali se unášet jeden druhým.... měli hodně času, tak si mohli hrát se rty toho druhého a prostě si být blízko... oba byli šťastní, ale nevěděli, že je pozoruje gee. nechtěl si to připustit, ale žárlil na svého malého brášku. ten právě strčil jazyk rayovi až do krku, už dlouho to chtěl udělat.... Gerard nevěděl co to s nim je.Před chvilkou se smál Rayovi a teď žárlí?Netušil co to je.Možná to tušil,ale nechtěl si to připustit.Jenom pozoroval ty dva a pomalu začinal brečet.No tak..okřikl se..Jdi zpátky a jich si nevšímej..Nemohl ale..Musel na ně koukat .Nemohl odtrhnout pohled...Bylo to tak..vzrušující!!...Jeho bratr a jeho dlouhodobý nejlepší kamarád si projevovali lásku tak krásným způsobem,až bolestně vzdychl.Tak si ho všiml Mikey. Gee se hned vzpamatoval a dalo mu velkou namahu odejit pryc...byl zamysleny a jen tak sedel a ziral do prazdna sedic na chodniku pred tourbusem......Frank tam videl sveho pritele jak tam sedi a vypada smutne tak se rozhodl,ze to nenecha tak...sedl si vedle nej a chvili nic nerikal...
"gee love...milacku co ti je?" oprel svou hlavu o jeho rameno
"Nic broucku..jen jsem premyslel.." a pohladil Franka po vlasech.Uvedomil si ze je tu Frank..jeho laska a ze ho moc miluje.Tak dlouho do nej byl zamilovany a nedavno se konecne dali dohromady.Jak mohl tak podle na nej zapomenout.Ted se v nem ale vzbudila touha mit sveho pritele tak jak ho muze mit jen on..
Objal Franka kolem pasu a dal mu pusu do vlasu.Fee zvedl hlavu aby se na nej podival a oba se polibili.Jejich polibek se prodlouzil a zacali se hladit po zadech a Fee si prsty hral s Geeho vlasy.Ucitili oba ze maji jeden na druheho velkou chut.Jen se odtrhli a podivali se na sebe a obema bylo jasne na co ten druhy mysli.
Vbehli do tourbusu kde momentalne nikdo nebyl..(jaka nahoda XDD)...Gee sundal Frankovi tricko a zacal jazykem jezdit po jeho tetovanich...Frank zacal lapat po dechu kdyz byl Gee u vlastovek (XDD)...pak mu taky sundal tricko a otocil ho na zada...chtel ho citit..chtel ho potesit...videt jeho vyraz kdyz je v extazi...
 

1 person judged this article.

Comments

1 MCRAČKA MCRAČKA | 18. march 2007 at 13:52 | React

Kravky debilní jste!!!!!!!!STRČTE SI TEN WAYCEST DO PRDELE I SE SVOJÍ HLAVOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ABY SE VÁM VIMYL MOZEK!!!!!!!!!

2 Leni... Leni... | Email | 23. march 2007 at 21:09 | React

ty wie...prej vimyl mozek....nauc se psat enz nam budes nadavat...ptz mozek se vymyl akorat tobe :D

3 klara klara | 24. march 2007 at 18:07 | React

MCRACKA:SHUT UP THE FUCK,KRÁVO NIKDO TU TO NENUTÍ,A KDYŽ TĚ TO TAK HROZNĚ NELÍBÍ TAK SEM NELOZ A NEČTI TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Komu se to nelíbí,ať si prdel políbí a nesere se sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nám se to líbí a to je hlavní.:-)Jinak tendle je fakt good.

4 Petronajt Petronajt | Email | 28. march 2007 at 17:15 | React

hlavně že ty nejseš debilní kravka,mcračko...no,ale nebudeme kritizovat,když na to někdo má tak přehnané rakce,že?

5 Petra Petra | Web | 20. april 2007 at 21:03 | React

nejdřiv sem byla absolutne proti waycestum ale ted:D:D:D:Dto je neuveritelna prdel:D:D:Dsupr!!

6 Nikita Nikita | 29. april 2007 at 15:34 | React

První se mi to celkem líbil,ale tedˇuž je to ohrané a jak se to furt opakuje tak i trapné!!!

7 denca denca | Web | 9. may 2007 at 18:51 | React

for  MCRAČKA:nezdá se ti to trochutrapný firt psát taký nesmysli???

8 Renata!!! Renata!!! | Email | 17. may 2007 at 17:07 | React

ste zasraný krávy že vám neni trapně, jka by bylo vám kdyby o vás někdo mluvil že si navzájem strkáte kdo ví kám kdo ví co... ste hnusný prasat, je to podúrovní!

9 mimuska mimuska | 2. june 2007 at 17:27 | React

supa:D.......

10 klára klára | 11. june 2007 at 14:13 | React

Ježiš, připadá mi neuvěřitelně odporný spojovat Mikeyho s Rayem. :D Je mi z toho lehce šoufl...

11 vampírka vampírka | 11. june 2007 at 18:02 | React

náhodou, tenhle příběh byl fajn, i když ne pro takový citlivky, jako je třeba Mcračka, nebo Renata!!!

12 tina tina | 12. june 2007 at 20:15 | React

Myslím,že spojení Mickeyho a Raye bylo super!

13 anastacia anastacia | Web | 19. june 2007 at 19:00 | React

MCRACKA=pena sracka... to se rymuje co??

14 POPKA POPKA | 22. june 2007 at 16:11 | React

JOJOJ

15 xanax xanax | 16. july 2007 at 0:32 | React

tedaa skvele...fakt skvelee:D:D...ale chudaak Bobik...on je tak saaam... :(  preco je tak saaam?....on je vzdy mimo :/

16 DevEng DevEng | Email | 18. july 2007 at 22:12 | React

nj sam.. musi si najit jeste jednoho clena xD

jinak je to bestovni x) wow docela me to bere xD ne kecam... mazec fakt..

aa kdyz si jen predstavim ze Gee nebo Frank dela to co tu pisete ooo *IN LOWE* xD

17 Helenečka Helenečka | Web | 23. july 2007 at 15:59 | React

hej to je mazec, to prostě nemá chybu:D

18 iveta iveta | 25. july 2007 at 23:12 | React

Tenhle pribeh je super.......Ale nejradši mam spojení Geeho s mikeym

19 Andílek Andílek | 9. september 2007 at 16:37 | React

MCRAČKA:já sem taky fans mcr a čtu si to takže když se ti to nelíbí tak sem doprdele neloz!!

20 DevEng DevEng | 12. september 2007 at 21:02 | React

Andílek, MCRAČKA: tak nejak xD ja sem taky fans a co jako... sranda musi byt... je to proste mazec x)

21 Áňa Áňa | 25. october 2012 at 1:12 | React

Pěkně napsané.Pár chybiček ale jinak dobrý:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement