MTV

28. february 2007 at 18:52 |  MTV
Geeho úhel pohledu
Dneska máme dělat rozhovor pro MTV a na živo. Nemám to rád, vždycky se bojím, že řeknu nějakou blbinu. A teď nás navíc pozvali všechny. Představa, že se budem mačkat na tom jejich maličkým gauči, mě děsila. Nějak to budu muset přetrpět. Přesně, jak jsem předpokládal, nechali nás vyřešit si to sami. Radši jsem si pospíšil, abych nemusel stát, je to špatný na klouby. Frank zůstal stát nad náma, nezbylo místo. Normálně by začal nadávat, že jsme na něj zlí, ale teď už jely kamery. Jen se ďábelsky usmál a sedl mi na klín. Už jsme tak párkrát seděli a nemůžu říct, že by mi to vadilo. Chytil jsem ho kolem pasu, aby mi nespadl a pro jistotu se začal věnovat moderátorce....
Po chvíli se Frankie začal vrtět. Sakra, o co mu jde? On snad neví, co za muka mi to způsobuje. Znovu se zavrtěl. teď už jsem se vůbec nemohůl sostředit na tu babu, což byla chyba. Najednou mi strčila před xicht mikrofon. Měl jsem 2 možnostim, buď se zeptám, jak zněla otázka a totálně se ztrapním nebo si něco vymyslím.
"EEh, bylo to super, fakt se mi to líbilo"
Všichni na mě zírali, jak na debila. ŠPATNĚ! Ptala se asi na něco jinýho........

Frank
Zaplatpánbůh, že v MTV maj tak malý pohovčičky... Nebylo na mě místo a já "musel" sedět na klíně u Geeho... Cenil sem si každé takovéhle příležitosti, jak mu být nablízku.. Vzal mě kolem pasu..(jůůů) a přitáh k sobě... Takové chvíle jsem miloval.. Jenže v půlce rozhovoru mě začal svědět zadek... Nejspíš mě štípla Revengina blecha(tak občas jí nechávám spát u mě v posteli no) Pááni to svědíí... Pořád sem se vrtěl. Gee byl asi trochu mimo, protože na otázku "Kdy jste si uvědomil že chcete zpívat?" odpověděl " Eeh, bylo to super, fakt se mi to líbilo." No co, Gerard je divnej, takže se skoro nkdo nedivil... Jenže pak...se stalo něco krásného... Gee mi stčil ruku pod mikinu a hladil mě po břichu, a pak mě políbil vzadu na krk, takže to niikdo nemohl vidět... Áá.. otočil jsem se na něj... Tvářil se zděšeně.. Vstal.(čímž mě samozřejmě schodil:D) a utekl...
Mikey
Tak zase TV show,chjo:(To zase bude Gee pořád něco kecat a já tam budu dělat křena...No co,aspoň si budu moct šetřit energii na večer.Máme s Alicií krásnej byt a na tý kůži z ledního medvěda se krásně....!XD...Po pěti minutách:
Bože,zase ty jejich malý pohovky,no OMG.Gee se na mě lepí a Frank mu sedí na klíně.To zase budou v bulváru kecy,že je Gee teplej atd.Jako by nevěděli,že si v tom libuje,ale co...Ups,Frank se začal "nenápadně"škrábat na zadku a přitom mě strká loktem do žeber.To lochtááá,dost,přestaňXD
Uf,už je po všem...Dal sem dneska najíst ráno číčám?Snad jo...Co se to dějě?Gee začíná bejt nějakej rozpálenej,sálá to z něj jak z kamen,rudnou mu uši...ha,a teď ani neví,na co se ho ta moderátorka ptala!:)Si nahranej,Arture!NO ještě lepší!Frank mi začal chodidlem hladit lýtko,muj bože,ty dva se snad na mě domluvili....Až bude po všem,budu se muset Geeho zeptat,jestli nemá náhodou horečku.Chudinka
Gee
Sakra, to sem neměl dělat. já se ale prostě nemohl udržet. Ještě jak se na mě vrtěl, proč mě tak sváděl. Strašně sem se bál, ale prostě sem ho musel začít hladit. Jinak to nešlo, dal sem mu pusu na krk, na jeho nádhernýho škorpióna. Podíval se na mě,určitě sem se tvářil příšerně. Musel sem pryč. Schodil sem ho a toho teď dost lituju. Šel sem do parku ke škole, abych byl sám, tam sem vždycky rád chodil. Frank určitě ví kam jdu, ale nečekám, že by přišel, nejspíš tam zůstane, aby dokončili ten rozhovor. Sednul semni na nejbližší lavičku a začal přemejšlet:"Proč sem to udělal? Co si o me teď asi myslí? Byli sme nejlepší kamarádi, co když se celá skupina rozpadne? Kvůli mě:o(" z mého zamyšlení mě protrhl nějaký hlas......
Otočil jsem se a uviděl nějakého muže v uniformě, nejspíš správce toho parku. Řikal, že už musí zavřít bránu a že mam vypadnout. Nevěděl jsem kam bych šel a byla mi zima. Musel sem se vrátit zpátky do studia, kde sem si v tom spěchu nechal mikinu. Nechtěl jsem ale nikoho vidět, vzal sem mikinu a chtěl vypadnout, jenže těsně po mým příchodu zamknuli vchod, určitě byl ještě nějakej boční, ale nechtěl sem aby mě někdo viděl, tak sem se ho nepokoušel ani hledat, zapadl jsem do nejbližšího osamocený místa v zákulisí a pokračoval v přemýšlení....

Frankie
Šmarjá, to byl zase rozhovor...:D Po Gerardově odchodu sme byli všichni mimo a nikdo nevěděl co to ta baba kecá..:D Doufám, že to nebudou vysílat...
Nejdřív sem nevěděl jestli mám jít za Gerardem nebo co, ale sedl sem si na jeho místo a rači seděl... Podíval jsem se na Mickeyhopo mé levici..Usmál se a v očích měl pobavené jiskřičky... Šmarjá, on to viděl!
Rozhovor konečně skončil a my vypadli pryč. Panovalo mezi námi ticho, jen Bob se zeptal: "Hele, co se to tam stlo? Kam utekl Gerard?" Všechny pohledy se soustředovali na mě a já jen pokrčil rameny, zamumlal něco o záchodě a odešel. Na žádný záchod sem nešel, hledal jsem místo, kde bych si mohl sednout a v klidu zahrát na kytaru..(já vim tak trochu nepravděpodopný, že by si na rozhovor bral kytaru..:D)Otevřel jsem nejbližší dveře. Vypadalo to jako sklad.. Nikde nikdo.. Nebo snad ne...? uslyšel sem šustění někde v rohu z té tmy. Mám rozsvítit?
Znovu Gee
Sakra, někdo sem jde. Věděl jsem, že bych měl vypadnout, ale já vůl tu zůstal. Při mojí smůle je to někdo, kdo ví, co se dělo při tom rozhovoru... zkusím kolem něj prostě rychle projít. Mno jasně, možná kdybychm nebyl tak tlustej a pospíšil si. Ten dotyčnej už stačil rozsvítita čumí, kdo tu je. copak nechápe, že chci být sám? Stejně to zkusím, vidina volných dveří mě donutila se pohnout... Sakra, co tu dělá Frank?
"Gee, co....eeh...co tu, proboha děláš?"
"Ale nic.....proč ty už nejdeš domů?"
"Já vlastně ani nevim, možná jsem se chtěl porozhlídnout..."
"Franke, promiň, jsem pitomej, udělal jsem trapas v TV"
,, O co ti jde ty truhlíku, nikdo to neviděl...."
Jakoby chtěl ještě něco říct, ale zas se jenom blbě usmíval.
"Frankie, proč jsi to dělal?"
úsměv. stále jen ten pitomej úsměv
Frank
"Noo", řekl sem.Musel sem se smát.. To mu ted mám vyprávět o svědícím zadku? "Co já? Já nic nedělal, to ty..." Ježiš, co to dělám? Vdyt mě to přece nevadilo, naopak..
"Ehm... promin, nevim co se to stalo.." zamumlal Gee, vstal a vykročil ke mě.. "Já už asi pudu." A pospíchal kolem mě ke dveřím.
Chytnul sem ho za ruku a on se zastavil a podíval se na mě. "Kam bys šel? Už zamkli. Jsme tu sami a nemůžeme ven." Gee se podíval na naše spojené ruce a pak se mi vpil pohledem do očí. To mě hrozně rajcovalo.. Ten pohled užíral zbytky rozumu z mýho těla. Prohlížel sem si jeho krásnou tvář a zastavil jsem se na puse... Blížili jsme se k sobě a věděli co se stane, napětí mezi náma rostlo.. Když vtom někdo bouchnul dvěřma a my od sebe uskočili..
Gee
Ve dveřích byli Bob a Ray a drželi se za ruce.Hned jak nás uviděli velice nenápadně stát dva metry od sebe a obličejem úplně rudým tak chytli hroznej záchvat smíchu.Tak z tohoto jestli se nějak vyvlečeme tak slibuju že proběhnu celej hotel nahej.Ale moment- "Rayi?" zeptal jsem se zvědavě smíchy naprosto nemohoucího Raye."Jo??" "Proč držíš Boba za ruku a jdete spolu na záchod ?" V životě jsem neviděl někoho tak rychle propadnout ze záchvatu smíchu na dno potupy.Oba začali koktat a vymýšlet si sto výmluv,že se sami po cestě báli a že se drželi aby se neztratili.S frankem sme se jim ještě vysmály a raději ši pryč. Tak toto prošlo..
Chvíli jsme se motali v uličkách až jsme našli Mikeyho ještě s pár lidma.. Asi se dobře bavili, ale ve chvíli, kdy jsme došli já a Frank, jejich debata se zastavila a koukali na nás. Sakra.. Co vejraj?? Beztak budou chtít podpis.. myslel jsem si.. Dneska fakt nemám náladu se podepisovat každé co kolem mě projde.. a pak se s ní naoko tulit před objektivem.. áá.. dost..dneska ne..
"Gee?? Je ti dobře??" zeptal se mě pobaveně Mikey
"No ani moc ne.. udělalo se mi zle, tak jsem radši odešel, aby ten rozhovor vůbec mohli odvysílat.."
"aha, tak si běž vzít nějákej prášek, ať nám neonemocníš" řek Mikey...zdá se, že mi na to skočil...haha..
"Určitě byses nezlobil, kdyby tě Frank doprovodil..ŽE GEE?" dodal důrazně..
Cítil jsem, jak mi rudnou tváře..
"co...pro-proč?" vykoktal jsem ze sebe.
"No není Ti přece dobře, abyses tam někde nesložil.." jo ták to myslel..ahaaa...
"aha, no..jo...totiž ne.. není to zapotřebí..už mi je líp.." Ježiši, proč já někdy radši nedržím hubu?.."Frank má určitě teď jinou práci" sotva jsem to dořekl, pohled mi zklouzl na Franka, který seděl na gauči a tahal si nitky ze svých roztrhaných kalhot..tos zase nedal Gerarde.. Frank se na mě taky podíval.. "Klidně s tebou půjdu, to je OK.." řekl a usmál se.. sakra.. proč si to neodpustil??
"Tak pojďme" řekl zvýšeným hlasem a dal mi ruku přes jeho rameno..připadal jsem si jak nějákej válečnej veterán z první světový..ale na druhé straně jsem asi nemocně vypadal.. nemohl jsem se ani pořádně nadechnout a v mém těle to vypadalo jako v chemii při pokusech. Nevěřil jsem tomu, jak mě může rajcovat jen to, že mě drží kolem pasu.
Frank
Ah,chudák Gee...Opravdu vypadal,že mu není dobře,tak sem ho radši odvedl do takovýho malýho zapadlího kamrlíku s postelí,do hotelu by asi nedošel."Gee,tady máš ještě Paralen."Gee poděkoval,ale bylo na něm vidět,že už by nejradši spal.Popřál sem mu sladký sny a když sem odcházel,chytil mě za kšandu,kterou pak zase pustil.Dostal jsem pořádnou pecku do stehna."To si řikáš lazar,ty chlípníku???"vyjek sem na něj rádoby naštvanej(může se na jeho andělskej úsměv něko naštvat???)Kleknul sem si k němu a hladil ho po jeho krásných ČERNÝCH vlasech."Ukaž,změřim ti teplotu",nabídnul sem se.Sáhl sem Geemu na čelo a naše obličeje si byli rázem nebezpečně blízko.V tom sem ucítil jeho ruce na svých zádech.Jemně přejížděl svými dlouhými prsty a mě to působilo neskutečnou rozkoš,až mi naskočila husí kůže.
"Franku?",spustil Gee.
"Nic neříkej prosím!Nebudeme si kazit tak krásnou chvilku pochybnostma!",řekl jsem.Ani nevím jak,se nám do sebe vpletly jazyky.Nejprve to bylo jemné,nežné...Připomínali dvě ještěrky.
"Gee,ty máš píchlej jazyk???",zděsil jsem se.
"Jo,mam,ale prosím nikomu to neříkej.Mam to na hraní:)"
V tom mi začaly mi těsný kalhoty.Ani sem to nemusel říct nahlas,že mi představa Geeho piercingu v mym rozkroku přivádí k šílenství...V celé místosti bylo slyšet jen naše zrychlené dechy a pak zvuk rozepínání poklopce...Nechtěl sem zůstat pozadu,tak jsem mu svlíknul triko.Gee mě obejmul,posadil mě na postel,kleknul si pode mě a stáhnul mi kalhoty až po kolena....ZDE DETAILY RADŠI VYNECHÁME..."Co???Co to je???",řeknul najednou."To nic,to se ti jenom něco zdá",uklidnil jsem ho,i když jsem si taky nebyl moc jistej.Venku byly slyšet kroky..."Hloupost,kdo by tu chodil,vždyť je půl druhý ráno",pomyslel sem si.Najednou se stalo něco,na co budu vzpomínat až budu starej dědek,abych se měl čemu smát...
Do místnosti vrazila uklízečka,já dostal totální infarkt a nenapadlo mě nic jinýho,než vyskočit do pozoru a snažit se vzniklou situaci nějak ukecat.Jenže jsem tak trochu zapomněl,že mam kalhoty u kotníků,a jak sem se snažil udělat krok,hodil sem tygra a po držce sem vletěl přímo do regálu se saponátama.Gee dostal záchvat smíchu,ale byl rudej až na....Oblíknul si tričko a tvářil se jako:Já nic,já Gerard Way.Přál bych vám vidět uklízečky výraz...Sotva se vzpamatovala,s křikem utekla pryč.Už ji nikdo nikdy nespatřil...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 MCRAČKA MCRAČKA | 18. march 2007 at 13:49 | React

jste hnusné čúzy,vy debilní blogařky waycestu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UDĚLEJTE SI CESTU DO SVÉHO MOZKU,AT ZJISTÍTE,ŽE V NĚM MÁTE NĚCO ŠPTANÝHO A GRAMLAVÉHO,VY ŠPÍNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 MCRAČKA MCRAČKA | 18. march 2007 at 13:50 | React

jste hnusné vygumované slepice!!!!!!!!!!

3 Leni... Leni... | Email | 23. march 2007 at 21:18 | React

:D :D :D :D

4 klara klara | 24. march 2007 at 18:10 | React

MCRACKA:ty woe take trapné kydy....

5 oki koki... oki koki... | 20. april 2007 at 20:22 | React

je to boží...tak drž pyska:-D

6 vampírka vampírka | 11. june 2007 at 18:16 | React

každej si přece na net může psát co chce, a navíc máme mcr rádi, i když se bavíme na jejich účet!Tak drž hubu, ty mcračko!

7 lucík lucík | 23. june 2007 at 13:51 | React

supr story..........MCRsračko tak to nečti ne ....

8 gerard-never-sleep gerard-never-sleep | 25. june 2007 at 15:33 | React

suuuuper!

9 gerard-can-sleep-with-one-eye-open gerard-can-sleep-with-one-eye-open | 2. july 2007 at 0:49 | React

je to super, fakt joo

10 gomix gomix | 14. july 2007 at 14:26 | React

je to hustý

11 Helenečka Helenečka | Web | 23. july 2007 at 16:20 | React

boží žíží:D

12 EMOtinush EMOtinush | 31. july 2007 at 17:18 | React

MCRacko: ze kto tu je vygumovana sliepka!!! :D :D :D :D :D ked sa ti to nepaci necitaj nikto ta nenuti sak si zaloz blog uvidime co na nom bude asi nejake barbie sracky!!! :D :D :D :D :D

13 ja ja | 26. january 2008 at 21:09 | React

MCRAČka? EHMMMM...SRY ALE TO MI LEHCE PRIMONINA MCsracka:d aale nic:d neresit..jinak pribehy sqwely...uz se vam stlao ze ste spadly ze zidle?????

14 JitkaVampire JitkaVampire | 8. may 2008 at 14:30 | React

týjo příběh skvělej mám pořád záchvaty smíchu!!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama