Stanování část 2.

28. february 2007 at 20:38 |  Stanování
Gee strávil dopoledne u televize. Přepínal jeden program za druhým, ale stejně neměl tucha, co vlastěn v televizi běží. Pořád musel myslet na Mikeyho. Smutek z promarněného dne se chvílemi měnil v truc i zlost. Neustále si musel opakovat, že Mikey neodjel schválně, ale do hlavy se mu to zas a znova vracelo. Vzdychl. Vypl televizi. Šel se znovu projít na houpačku. Tentokrát se tu ovšem necítil tak dobře jako včera. Nemohl klidně přemýšlet v místech, která mu opět připomněla Mikeyho. S Geem celý den házely podivné nálady.
Dlouho po jeho rychlém obědě se ozvalo zaskřípění brzd a prásknutí dveří od auta. Pár hlasů. Pár chvilek upřímného smíchu. Gee cítil jak rudne. Proč, proč cítil závost a žárlil na Frankieho a Raye, kteří strávili celý den s Mikeym. S Mikeym, který měl být jeho bráškou alespoň dnešní den?
Skočil na gauč a popadl časpopis. Rozhodl se dělat, že mu to vůbec nevadilo. Kdyby tak Mikey věděl, jak se Gerard celý den užíral. Ale Mikey to tušil. I jeho samotného to mrzelo, i když moc dobře věděl, že to jen tak Geemu nevysvětlí. Když se jeho bráška zatvrdil v nějaké své domněnce, nic s ním nehlo.
Mikey se vynasnažil o úsměv. Sklopil oči, když ho Gee jen nedbale pozdravil a ani se na něj nekoukl. Přisedl si k němu.
,,Gee, vím, že si o mě teď myslíš to nejhorší, ale... mrzí mě to," ruku mu položil na rameno. Gee se na něj konečně podíval.
,,Chm...." zachrchlal. Mikey myslel, že je Gerard pořád uražený. Ale to Gee nebyl. Sám nevěděl, proč ze sebe nevydal hlásku. V krku měl sucho. Zase se mu rozbušilo srdce.


...sakra, co to se mnou je... cítím se tak zvláštně, kdykoliv se mě Mikey dotkne.... běželo Geemu hlavou....
Mikey zase začal koukat do země. Bylo mu líto, že dokázal brášku takhle podrazit (i když to tak vlastně vůbec nebylo).
"Platí ještě to stanování? Jakože bych šel najít stan..." A začal se zvedat, aby už nemusel být s uraženým bratrem.
"Počkej, půjdu s tebou........vlastně jsem se ani nezlobil, nemůžeš za to, že nějaký rádio chce dělat rozhovory. Dneska si to pořádně užijem." povídal mu už po cestě do kůlny. Strávili tam dlouhou dobu, protože každou ze svých starých hraček, co tam našli, museli pořádně vyzkoušet. A tak se stalo, že se ke stanu dostali až pozdě k večeru.
"Musíme ho postavit ještě než se setmí."
"Ale já mám hlad."
"Gerarde! Ty ten stan snad ani nechceš postavit!" Popravdě, Gee nechtěl být s bráchou sám přes noc, něco se s ním dělo, ale nevěděl co..
"Tak si jdem dát něco dobrýho, poď, postavíme to pak." *dobrej dvojsmysl*
...A tak se vydali do kuchyně....,,Éééé Mikey?"
,,Hmm...".......,,Mikey něco mě napadlo, nedáme si naši oblíbenou matlanici?? Pamatuješ vždycky jsme vzali lentilky, zmrzku a čokoládu a cšechno míchali dohromady, pak jsme se krmili a říkáli, za maminku, za tatínka" (pak nemá být Gee tak tlustej poslední dobou XD),,Gee ty jseš blázen, ty si to ještě pamatuješ?? Já myslel žes na to dávno zapomněl, na tyhle maličkosti, hry, kraviny co jsme dělali.."
,,Nezapomněl neboj." řekl a mrkl na Mikeyho...
Všechno bylo rozmatláno a připraveno...Gee budem muset ten žvanec dát do mrazu ok?? Vydržíš to ještě?? Měli bychom jít postavit ten stan...."
,,Jééžiš, obrátil Gee v oči vsloup, ale nezbylo mu nic jiného než následovat svého bratra, který už si to šinul na zahradu.....
,,Ok Gee....no, ehm, podrž to tady..a jo...." Mikey byl velitelem celé akce nebý jeho, nebohý nešika Gee by stan nepostavil.....................
,,Je to, jsme ale šikulové..Mikey zaběhneš pro spacáky a já pro zmrzku."....,,Gee ty si nedáš pokoj, no ale už mám taky docela hlad."
..............................................
Za pět minut se oba sešli ustanu Mikey se spacáky a Gee s kýblíkem připravené zmrzky s lentilkama a se dvěmi lžičkami. ,,Gee nebylo tam tý zmrzky předtím víc??" optal se Mikey
,,Be, fofhodfe fe."zamumlal Gee s plnou pusou zmrzliny...Mikey už ani radši netrousil poznámky a zalezli do stanu....,,Tak a jsme tady, no musíme si to dneska užít, zítra nás čeká zase turné! tak ať to stojí za to!" řekl Gee a začal bráchu krmit zmrzkou.................
Oba se navzájem krmili zmrzlinou... Gee se najednou přistihl, jak zasněně kouká na Mikeyeho, který právě polykal další dávku /zrmzliny...;)/. Přímo ho hypnotizovala Mikeyeho ulepená pusa. Nevěděl proč... ale cítil se hrozně... nesvůj. Možná věděl, ale nechtěl si to připusit... ani v tom nejmenším. Mikey nečekaně odstrčil lžíci, která se k němu blížila od Gerarda, zabořil do zmrzliny ukazováček a pak si ho celý strčil do pusy. Gee zíral jak blázen: "Mikey, ježiš, co to děláš..?" "Brácha... však víš - zmrzka přece vždycky líp chutná tak nějak... bez dobrých způsobů." Důkladně si svůj prst ocucal, následně ho do lahodného mraženého krému strčil znova a blížil se k Geeho rtům, ten je poslušně.. ale docela váhavě... otevřel a přijal Mikeyeho nabídku... Gee se snažil nemyslet... nepředstavovat si, že ten prst, co právě ocucával... byl před chvíli v Mikeyeho puse. Tohle dělali jako děti, jenže teď to bylo jiné. Geeho tělo bylo neuvěřitelně napjaté, nicméně přistoupil na bráškovu hru. Zabořil do zmrzliny celou ruku a nabral si jí co nejvíc do dlaně...
"Gerarde, nepřeháněj.....spadne ti " Mikeyho to bavilo a naklonil se, aby si mohl vzít kus zmrzliny do pusy. Nebylo v tom vůbec nic erotickýho, prostě jen jedli zmrzlinu *mno, bráchové se ve stanu krmí zmrzlinou....to je úplně normám, že*
Gerard se ale zachvěl, když se brácha přiblížil a všechna zmrzlina mu spadla do spacáku.
"Já jsem ti to říkal, Gee" Mikey zvážněl jen na tu dobu, než vynesl ven spacák a přinesl deku. Poslední, co chtěl teď ještě dělat, bylo dostávat zmrzku ze spacáku.
Než dojedli zmrzku, docela se setmělo a Gee si vzal baterku, posvítil si do obličeje a začal vykládat strašidelný příběh.
".....a najednou stará púaní vyšla z perníkové chaloupky....."
"Gee, :1: :1: Ty ale vůbec nejsi strašidelnej!" Snažil se Mikey říct přes záchvat smíchu.
"Kecáš, když ti bylo 10 málem ses z toho příběho po*ral"
"To teda ne!"
"Ale jo!" Gerard místo, aby se hádali, ho začal lechtat. Byl tam fakt nehoráznej řev (jako když se páří opice), ale kluci si to velmi užívali.
....lechtali se a lechtali a nebralo to konce...dokud si Mikey nevšiml, že má Gee na tváři zbytek zmrzky...,,Gee ty jseš ale čuňátko"řekl Mikey a přiblížil se k Geemu, ten nevěděl co Mikey udělá. Mikey se přiblížil ještě trochu víc a slízl Geemu zmrzlinu z tváře.
Gerard nevěřil svým očím. Mikey se ve chvíli, kdy se od Geeho zase oddálil začal příšerně smát:,,Co je ti Gee?? Co se tak tváříš bože?? XD
Geeho výraz byl vážně směšný, byl jako zamrzlý v poloze ve které byl když ho Mikey oblízl. ( )Koukal se do blba a hlavou se mu honily spousty myšlenek...Proč tohle Mikey udělal??? Je to pořád jen bratrská hra??
Gee:
Bože, co to se mnou je? Copak jsem vážně takovej úchyl, že se zabouchnu do vlastního bratra? Ne, to přece nemůžu.....Měl bych to nějak zamluvit...
"Chce se mi už spát....." To asi nebyl nejlepší nápad, ale já vážně nebyl schopnej v tý situaci přemýšlet. Ale přesto jsme se jakž takž uložili a zhasli svítilnu.

Mikey:
Heh, brácha je asi vyvedenej z míry. Nevím, jak to sice bere on, ale mně se návrat do dětských let zamlouvá, měli bysme být spolu častějc...
"Gee, pamatuješ, jak když jsme ještě byli na škole, jak tu s náma jednou byl Ray a my ho tak vystrašili, že se pak bál být s náma přes noc??? Pamatuješ si to?"
"Jasně, že si to pamatuju, víš, co to pro něj bylo za muka, když měl s náma vyjet na turné?"
Začali jsme se zas smát. Bože, je to nejkrásnější večer kdoví za jk dlouho.....
Chvilku jsme ještě kecali až Gerard asi usnul. Nechal jsem ho a tiše poslouchal, jak oddychuje.
Ale najednou mi začala bejt zima. Bláhově jsem nechal spacák bráchovi a sám spal pod dekou....ta noc nebyla zas až tak teplá, jak jsem myslel. Asi jsem si měl vzít dvoje ponožky, protože mi začly cvakat zuby.
"Mikey, pojď ke mně, zašpinil jsem ti spacák a teď ti je zima..." O co mu sakra jen jde? Ježiš, to je blbý, přece vydržím trochu zimy.
"Ne, to je dobrý."
"Pojď, je ti akorát zima, nachladíš se, já tu mám teplo."
"To proto, že tam prdíš!" Začal jsem ho škádlit, ale stejně jsem si vlezl k němu. Přitiskl se ke mně (bylo tam málo místa)....
"Ty hřeješ."
"Víš, že ti máma říkala, ať si ze mně neděláš srandu, že jsem teplej "
"Tak proto se na mě tak lepíš!" Jakože jsem se trochu oddsunul, ale záhy jsem se vrátil a dodal už vážně "Mám tě rád, bráško" a dal mu pusu (rodinnou, jakou dávám mamce)
Co to, co???Co tohle bylo?? Gee prober se přece nebudeš na tyhle věci myslet. Mikey je tvůj brácha. Přestaň myslet jako úchyl (myslím že to nepůjde XD )
,,Dobrou brácho!" oplatil mu Gee a oba usli v jednom spacáku......
V prostřed noci:,,Gee? Gee spíš??" šeptal Mikey Geemu do ucha....Gee se pomalu probral:,,Mikey co se stalo, jasně že spím, vlastně už ne." uchichtl se...
,,Gee když mě s tebou bylo dneska moc dobře a chtěl jsem ti ještě nco říct, ale nenašel jsem odvahu"............
..,,víš..jsem stebou hrozně rád a tak..'' zašeptal Mikey..Gee si dal ukazováček na rty a špitl ''pšššt'' přitulil se blíž k Mikeymu a políbil ho, ale tohle už nebyla žádná ''bratrská hra''( )..Mikey se ale najednou vytrhl, ikdyž nejdřív se nebránil..,,Gee to je šílenství, tohle musí skončit! A chtěl jsem ti říct něco jinýho, ale to už je jedno..'' řekl Mikey, vstal a vyšel ze stanu do tajemné noci......
Gee zůstal sám ve stanu a nevěděl co si myslet.,,Asi sem to přehnal. Ale dělalo mi to dobře a musel sem to udělat. Co si o mně asi teď myslí." Po chvíli se do stanu přiřítil Mikey a podíval se Gerardovi do tváře. ,,Víš Gee, ty si můj brácha a já tě mám moc rád. Myslel sem, že je to jenom hra, taková jako dřív...."
,,Mikey to už není jako dřív. Nevím co se to se mnou děje, ale když si jedl tu zmrzlinu, tak sem měl takovej divnej pocit, jako že nejsi jenom můj brácha. Nevím jak ti to mám vysvětlit,ale strašně se mi líbilo na tebe koukat."
Po tomhle rozhovoru se ve stanu rozhostilo ticho. Uběhlo asi deset minut, když se Mikey pomalu začal přibližovat k obličeji Gerarda......
Mikey
Vyběhl jsem ze stanu a přemýšlel. Proč to... proč to udělal? A proč se mi to sakra líbilo? Jsem úchyl? Když jsem ležel u něj.. bylo to moc pěkný... a pak mě políbil.
Musim zase za nim...
On tam ležel a řikal mi věci, který jsem od něj nikdy neslyšel..
Dívám se na něj a mám chut ho líbat.. Sakra, je to tvůj bratr! Ale co.. jedna pusa ještě nikoho nezabila.
Gerard pozoroval jak se k němu Mikey blíží.. vrhl se na něj jako kočka.
Líbali se vášnivě, jako by na tuhle chvíli čekali celý život.
"Pojd ke mě do spacáku", zašeptal Gee.
Držel mě v náručí a zapnul za mnou spacák, bože, je to tak příjemný cítit tlukot jeho srdce v noční tmě. Podíval jsem se znovu na něj. Opět se něžně naklonil a svýmy vlhkými rty zavadil o ty moje. Tohle umí jedině bráška....
Vzal jsem do pusy jeho dolní ret a začal ho jemně sát. Zavzdychal a začal hladit moje tělo. Vím, je to špatné, ale v této chvíli jsem mohl vnímat pouze jeho horkou dlaň pod mým tričkem.
Odtáhl se ode mně a začal mě něžně líbat na krku...a jeho prsty mi stále přejížděly po bradavkách...
"Gerarde" Zašeptal jsem do ticha. Utišil mě svým jazykem a já mu naoplátku rozepnul mikinu. Je sice můj brácha, ale přece nebudu kazit tento krásný okamžik.....Jak to mluvím? Zbláznil bych se, kdyby teď přestal.....

Gee:
Jestli jsem celej den čekal na tohle, tak to vážně stálo za to....
Mikey:
Líbali jsem se vášnivě a já si pořád omílal,proč to dělám a co to vůbec dělám??To není normální..je to můj bratr.Můj starší..milovaný bratr.Je to divné,jsem asi blázen,když se mi tohle všechno vlastně líbí.Ale za nic bych nepřestal..

Gerard:
Ach Mikey..co to proboha dělám?Líbám se se svým bratrem..je to tak vášnivé a cítítm v tom něco víc.Mikeyho rty byli jako sladké ovoce.Tak jemné,nic takového jsem v životě necítil.Je to krásné,ale je to můj bratr.Můj bratr,můj bratr.Mikey.Tohle mi běželo hlavou,ale všechno se mi to líbilo.Mikey mě hladil po celém těle a tiše u toho vzdychal.Líbal mě na krku a já mu to oplácel.Leželi jsme v jendom spacáku a "užívali" si téhle chvíle.
...stále se k sobě ve spacáku tulili a pomalu se jim z hlavy vytrácela myšlenka na to že jsou bráchové. Mikey pomalu začal najíždšt na Geeho trenky. Gee sebu trochu cukl a odtáhl se od Mikeyho:,,Mikey jseš si jistej s tím co děláš??" Mikey mlčel, na bratrova slova nereagoval a líbal ho dál. Gee se ale znovu vzepřel:,,Mikey ale tohle se nedělá, jsme bráchové a navíc.....já tohle ještě nikdy nedělal...myslím s chlapem."skončil zastuzený Gee a podíval se na Mikeyho. Ten se jenom pousmál a líbal Geeho dál a znovu zajížděl k jeho spodkám.......

Gee:Nechám to zajít tak daleko?? Mikey tohle mi nedělej. Jsem z tebe, jako bych vypil basu piv....úplně hotovej

Mikey:No tak, co s ním je? Já myslel že o tohle mu šlo.
Ale na Geeho to bylo moc... najednou se Miekymu vysmekl a posadil se. Pevně zavřel víčka a kolena, přitažená k tělu, si obejmul rukama. Netušil, co se s ním děje. Přál si pokračovat, ale něco ho od toho odrazovalo. Zdálo se mu, že to není ten pocit "dělám to s bratrem a to se nemá"... spíš se... prostě styděl. Nevěděl, jaké je zajít takhle daleko s klukem. Navíc s klukem, který je jeho brácha. Tohle vědomí působilo spíš než jako povzbuzení k tomu, aby se nestyděl, naopak. Mikey brášku znal, takže po chvilce mlčení přišel na důvod jeho náhlého cuknutí. Musel vymyslet něco, čím by Geemu dodal odvahu. Něco, co by mu ukázalo, že se přece před vlastním bráškem nemusí stydět. Pak ho to napadlo. Sám si vyslékl triko, přičemž pořád hleděl na Geeho a dával pozor, aby se brácha nepřestal koukat. Viděl, jak začal zrychleně dýchat. Mikey si pomalu rozepnul pásek a stáhl kalhoty. Geemu se naskytl pohled na bráškovi nafouknuté trenky. Moc dobře si dokázal představit to, co látka obtahovala...
Gee ho pozoroval a nedokázal z něho odtrhnout oči.I když se snažil Mikey ho přinutil aby se na něho díval,protože když si vyslékl tričko,tak Geeho doslova hypnotizoval a na tváři se mu objevil takový nepopsatelný úsměv.Gerard zrychleně dýchal a srdce mu tlouklo až v krku.Mikey ho vzrušoval.Pomalu se k němu blížil.
"Mikey...já.." řekl tiše Gerard a díval se jak se centimetr po centimetru blíži jeho bratr.Mikey přejel rukou po Geeho tváři a políbil ho.Gerard se rychle zapojil a Miekyho si přitáhl k sobě.Ted už neměl takový pocit se před bráchou stydět,proto si pomalu vytahoval nahoru tričko.Mikey ho nepřestával líbat a pomohl mu.Oba ted vedeli ze už je nic nezastaví(ježiš to zní fakt mazaně ).Proto pokračovali Gee už byl bez trička.Oba se svalili na zem a leželi si v náručí a nepřestávali se líbat.Gerard si pomyslel,že tohle bude asi hodně zajímavé.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Hanycka Hanycka | Email | 14. june 2007 at 18:33 | React

to bude HOOOOOOOOODNĚ zajímavý X-D týýjo jakože hustý... mohli byste to eště zfilmovat :-P

2 anastacia anastacia | Web | 21. june 2007 at 15:25 | React

no ja mam radsi opacnej nazor... - jo tyhle clanky sou bajecny, ale film? to by uz na me bylo asi moc hele... nejspis bych se pochcala smichy... :)

3 jacqueline.die jacqueline.die | 1. july 2007 at 22:36 | React

No jako nejlepší by to bylo s geem a mikeym v hlavních rolích ale říkám si jestli by to mezi těma záchvatama smíchu zvládly =D ale mohlo by se to trochu vylepšit Frankiem =D

4 My black coffin My black coffin | 4. july 2007 at 13:25 | React

Frankie tam chybí?co takhle trojka

5 gomix gomix | 12. july 2007 at 20:39 | React

heeej je to fakt maso :-) hustý hustý ae fakt my black coffin má pravdu, gerard s frankem to by bylo...vlhko :-D

6 Dee Dee | 10. september 2007 at 21:50 | React

No tak tohle by dostalo i mého deděčka.....

7 DarkFire DarkFire | Web | 19. november 2007 at 16:16 | React

Hu, tak to JE hodně zajímavé.

8 Allegra Allegra | 18. june 2008 at 21:58 | React

ja tento waycestík milujem, vážne dievčatá.. awww xD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama