Stanování část 3.

28. february 2007 at 20:39 |  Stanování
A taky to něco toužil spatřit..
Mikey šel na všecky čtyři a pomalu se k němu připlížil a něžně ho políbil na rty. Ten polibej v Gerardovi vyvolal další vlnu vzrušení a ta jeho stydlivost se vytrácela jako mávnutím kouzelné hůlky. Pomalu se posadil do normálního sedu a Mikey z něj nedočkavě stáhl tričko. Musel se usmát když videl jeho baculaté bříško. Gee si toho všiml a zakryl si ho rukama.
"Ne", zašeptal Mikey a odtahl mu ruce zpátky. " Jsi krásný."
Při těch slovech se dívali jeden druhému do očí. A splynuly ve vášnivém polibku. Gerard překulil Mikeyho na záda a zasypal jeho tělo polibky vedomě se blížil ke svému cíli.. sundal mu jeho trenky s myšákama a líbal jeho ***** Mikey vzrušeně oddechoval..

Mikey:
Bože, to jeta nejúžasnější věc, co jsem kdy zažil. Bráška mě vzal do pusy a donutil mě přastat věřit, že to nikdy nedělal. Draždil mě jazykem, zubama a ke všemu tak jemně sál. Nezmohl jsem se na nic jiného, než mu zajet rukama do vlasů a lacině vzdychat.
Mikey znovu zavzdychal. Cítil, že se blíží okamžik jeho vyvrcholení. Gee to moc dobře poznal z jeho napětí a snažil se ještě víc. Doufal, že vše dělá správně. V rychlém sledu událostí ovšem přestal na nějakou nesmělost nebo stud myslet.
Mikey sykl. Cukl sebou a zaryl prsty do Geeho zad. Gee pevně sevřel víčka a vše polykal. Mikey se rozmáchl rukou. Netušil, proč ten pohyb udělal, bylo to samo od sebe. V každém případě si ani jeden neuvděomil, jak stísněném prostoru se nachází. Mikey rukou udeřil do stěny stanu. Ten se zakymácel. Gee v leknutí ucukl a Mieky ho mírně potřísnil ( ) Gerard se nadzvedl a to už stan nevydržel. Sklátil se jako špatně postavená kůlnička na dříví. "
"Do prdele.." zaslechl Mikey Geeho hlás, vycházející odkudsi zpod plachty. Věděl, že tahle trapná událost může vše přerušit. Doufal, že brášku nepřešla chuť...
Mikey: Tak a co teď?? Totálně jsem to posral a zrovna v tom nejlepším. Musím honem něco vymyslet než to Gee vzdá.

Gee:A ku*va tohle se může stát jenom mně! To snad není pravda.

,,Mikey?? Žiješ ještě??"
,,Jo zatím jo. A máme po stanu. Teda aspoň po tom plátěným." řekl Mikey a uchechtl se. Gee se podíval aby si ověřil, jestli ten druhý, mikeyho stan vydržel...naštěstí Mikeyho vzrušení ještě nepřešlo
,,Mikey, nemají sousedi náhodou vedle vířivku??"
,,Mají..a jsou zrovna na dovolené viď??" řekl Mikey a nemravně se na geeho uculil.............
Gerard se začal vyhrabávat z té plachty a Mikey se mu smál.
"Tak kurva kdybs mi aspoň pomohl ne.."řekl Gerard směrem k Mikeym,který se zvedal a přišel k Geemu."
"No jo.."řekl bráškovi a něžně ho líbl.Když už byli konečně venku,Mikey se rozběhl k sousedům.
"Kam utíkáš..?"
"Pojd za mnou.."zakričel na něho Mikey a Gerard ho jako pejsek poslechl.
Utíkali k sousedům pře Wayovic velkou zahradu.Zastavily se až už plotu.
"No.."řekl Gerard..
"No..." opakoval Mikey a hodil po něm vzrušený pohled..
"Takže.." začal Gerard.."přelezem to,ne?
"No co jiného.." odpověděl Mikey a začal šplhat po drátech.
Vymotali se ze stanu a přeskočili plot k sousedům. V téhle klidné čtvrti je nikdo nemohl tak pozdě v noci vidět. Napustili vířivku (lidi, já netuším, jak to funguje) a vlezli si dovnitř. Bylo strašně přjemný ležet v teplé vodě a jen se tam tak líně povalovali. Až Mikey doplul k Gerardovi
"Něco jsi před chvílí nedokončil" A dal mu pusu
Gerard se na Míkeyho podíval pohledem,který Mikeyho asi zmátl a trochu se odtáhl a čekal co udělá.Gerard ho chytl a surově políbil.Mikey mu hrábl do vlasů a tak nějak ho v té vodě převalil pod sebe.Líbali se a Gerard,který byl pod Mikeym mu zajel rukou do trenek.Mikey vzdychl a přesunul se na Geeho krk,kde ho něžně líbal.
Ještě chvíli se líbali, když v tom se Gerard odtáhl. "Neslyšel si nic, Mikey?" zeptal se. "Ne, nic..." odpověděl a znovu Gerarda políbil. Pochvíli se Gerard odtáhl a ještě naléhavěji se zeptal: "Vážně si nic neslyšel?" "Vážně ne, Gerarde" Na chvilku se oba odmlčeli. Z domu se ozývaly nějaké zvuky, jako kdyby tam někdo byl. To znamenalo jediné....sousedi se vrátili!
na zápraží se rozsvítilo. "hej! je tam někdo?" Gerard s Mikeym bleskově vylítli z vířivky. Se sousedama neměli zrovna skvělý vztahy...
MYKEY'S POV
shit! nejdřív stan a teď ještě sousedi už mi to fakt leze krkem... utíkali sme domu. 2x už už něco přerušilo náladu a no... to už se blbě dohání...
GERARD'S POV
sakra... jestli mě zmerčí soused sem v pr... nemá mě rád od tý doby co sem mu minule zeblil trávník... co se to s semnou k***a děje? nejdřív po něm vyjedu, a teď sem ještě rád že nás vyrušili...
doběhli sme do baráku. Mikey se začal chechtat. Ale já ne. měl sem nervy na dranc. Je to co dělam správný?! "Dobrou Mikey." divně se po mě podíval. "uhm.. jasně dobrou Gee."
A Mikey se pořád tak divně chechtal... Gee zjistil, že ho to hrozně dopaluje, proto přehodnotil svůj úmysl a došel k němu: "Je ti něco? Čemu se pořád tak tlemíš?" Mikey se snažil nasadit vážnou tvář, když se chystal Geemu odpovědět, ale cukaly mu koutky. "Chudáčku bráško... musí ti být hrozně, když víš... že... no... já už byl a ty ještě ne..." Tohle Gerarda dorazilo. Chytil Mikeyeho vzadu za krk a prudce si ho přitáhl k polibku... vzal jeho ruku a přitiskl ji na svůj ****.
Mikey
No co bylo tohle?? Před chvílí se po mě sápal ve vířivce div se nerozletěěl vášní a teď mě tady jen tak nechá stát??
Mikey dohnal Geeho, chytl ho za ruku a surově ho políbil. Gee se po chvíli odtáhl:,,Dobrou Mikey!"
a odešel.....v duchu se ale chcechtal..tak jak na tohle Mikey bude reagovat, to jsem zvědavej....
Mikey
Tak to je konec! Já se tady snažím a on dělá jako by se nic nestalo.
Mikey odešel stejně jako jeho bratr do svého pokoje, sedl si na postel přemýšlel, co na Gerarda vymyslí.....
Ráno se Mikey probudil jako první. No probudil ,zdálo se že ani nespal. Celou noc měl hlavu plnou Gerarda. Vstal a došel ke dveřím se podívat jestli přišla nějaká pošta. Místo dopisů tam však ležela fotka jeho a Gerarda jak se vášnivě líbají ve vířivce....
Mikeymu se zatemnilo v hlavě. Cítil se najednou, jako by ho někdo hrozně praštil a on se svalil na zem a nevěděl po světě. Dlouho dobu jen tak stál a zíral na tu fotku. Kdo je mohl vidět? Sousedi je určitě nefotili, spíš než s foťákem by vyběhli s bejsbolovou pálkou a pěkně je sejmuli... po tom momentálním výpadku mozku mu opět začal pracovat. Hlavou mu létala spolusta myšlenek... nejdřív se zachvěl při vzpomínce na včerejšek. Jako by znovu cítil Geeho ústa na svém *** Pak se zachvěl znovu, tentokrát zlostí nad nevydařeným zakončením včerejší noci. A pak... si uvědomil, kde všude se ta fotka může objevit. Co by řekli klukům? Kdyby aspoň Gee nebyl jeho brácha... sakra, teď si vzpomněl na Gerarda. Jak mui to má říct? Už bez té fotky se včera tvářil nakvašeně a snažil se vše smazat, jako by se nic nestalo... Mikey poslal sám sebe do pr*ele...
... a kdesi vysoko na stromě seděl paparazzi foťák v jedný ruce a v druhý mobil. "Redakce? Tady Ted. Jo. Ne. Ne. Jo. Nevyrazí. No, protože mam skvělý fotky. To teda uvidíte...Jo. Wayovejch" a zavěsil. Přehoupnul se na druhou větev a čuměl přímo do jednoho tmavího pokoje. Když se rozsvítilo, s úsměvem konstatoval že je to ložnice. Vyměnil teda film, pohodlně se usadil a čekal.... ( takže pozor na ložnice holky)
Mikey se rozběhl do Geeho pokoje a prudce otevřel dveře.Na posteli se rozvaloval Gerard..jednu nohu venku,ležel na zádech,něco mluvil ze snu.Mikey se zastavil a prohlížel si ho...zachvěl se při vzpomínkách na,to co se včera stalo,jenže si vzpomněl na tu fotku a rychle se vzpamatoval.Drbl do Geeho tak,že se chudák lekl a jak se šokovaně zvedl flákl Mikeyho do nosu.
"Uhm..sorry brácho..co je..já chci ještě spát.." vyhrkl na Mikho,který si držel nos a vražedně se díval na Gerarda.
"No..promin...ale já jsem se lekl...bolí to..?"zeptal se ho a naklonil se k němu...Dívali se jeden durhému do očí a najednou se Gee odtrhl a protáhl se..Otočil se tak aby viděl z okna..
"Áááááá..dneska je hekzé poča.."chtěl to doříct,ale uviděl někoho sedět na stromě..
"Sýýýýýýýr..."ozval se papparazzi a zmackl spoust.
MIKEY'S POV
Ááá ku**a tak to všechno vysvětluje... běžel sem k voknu a chtěl sem ho votevřít. Pak sem si to rozmyslel. K***a co budu dělat?!
GERARD'S POV
Mikeymu asi přeskočilo. Začal po pokoji lítat jak splašenej a nadávat. Já bych měl nadávat! Já sem tady rozvalenej v mejch nejhorších trenkách ( ) sem rozcuchanej... "Mikey co vyvádíš? Vždyť se nic neděje?" Mikey vypadal fakt ztrápeně "No.. uhm.. víš... no.. prostě.." začal ze sebe soukat nějaký pazvuky. Pak mi místo toho podal fotku. "MIKEY JAMESI WAY! JÁ TĚ ZABIJU!!"
A fotograf za oknem se culil jako kdyby byly vánoce. ( )
mikey se snažil na své tváři vyloudit nějaký ten ůsměv aby ho gerard nezabil...ale gerard najednou vstal z postele a utíkal někam pryč takže mikey tam byl ůplně sám....ze spodu slyšel nějaký rachot a klappnutí domovních dveří..fotograf se na něho ještě pořád culil ale potom mu ztuhl usměv a podival se dolů kde stál gerard s výrazem zabiju tě a čekal....až sleze ze stromu
PHOTOGRAPH'S POV
ten vůl Way stál podemnou a čekal až slezu dolu. Asi si myslel že sem v pasti. Fakt vůl. Z kapsy sem vyndal mobil a chtěl sem zavolat do redakce aby mě odsaď dostali. Přece jenom za tyhle fotky dostanou těžký prachy. Vysmál sem se Wayovi do xichtu a začal vytáčet číslo. Sakra neměl sem jíst ty křidýlka z KFC mam teď hrozně mastný ruce. A je to v pr****i muj mobil se vysmeknul z mojí ruky a krásným trojtým saltem se blížil cíl země. Doufam že ho aspoň zasáhne. Ne. Škoda. Tentokrát se výtězoslavně smál Way. Sem opravdu v pasti.
GERARD'S POV
Tak takovýho vola sem ještě neviděl. Nikdy se nevysmívej nepříteli, dokud si nejseš jistej že si vyhrál. ( )
mikey:
co tam ten vůl fotograf dělá...začíná nějak panikařit..chce asi někam zavolat...jéé ten mobil mu spadnul....dobře mu tak!!...muhehe...ja du asi zavolat ostatním nebo co...né rači ne uviděli by tu fotku a co potom..nikdo se to nesmí dozvědět..du dolů pro ten mobil

Fotograf:
ááááááááá sem v pasti ten way vypadá opravdu nebezpečně..kdo ví co má za ůmysly..ale to je ted jedno musim vymyslet jak se odsud dostat...třeba bych mohl...nějak hopnout do baráku ale okno je zavřený a ja sem tak daleko....proč já debil jenom obědval!!!

Gerard:

a co ted s ním....mikey už je tady takže by mohl vylízt za ním.....
PHOTOGRAPH'S POV
Co budu k***a dělat?! Moment... kdybych přelez na tuhle větev tak na mě nebude tolik vidět. Wayovi začali obcházet strom ale větve mě kryly dobře. Mam dva filmy. Jedne plnej fotek z vířivky, a na jednom ložnici... no neni to zas takový dilema. Dal sem do foťáku ten film z ložnice a dál oblejzal větve tak, aby na mě bylo vidět. "Hey Wayovi! Polibte mi pr***l!" A hodil sem foťák na druhou stranu od silnice. Hned se za nim rozběhli. Blbci. Pogratuloval sem si a lez dolu. Byl sem na poslední větvi, když sem si uvědomil že běžel jenom jeden. Sakra. Chtěl sem se vydrápat zpátky ale bylo pozdě. Někdo mě chytnul za nohu a stáhnul dolu. Ta zem teda byla pěkně tvrdá. A ta noha co mi stála na hrudníku taky. "Dej sem ten film" zasyčel Way.
GERARD'S POV
Je to fakt blbec. Mikey se okamžitě rozběh za foťákem, ale mě bylo jasný že fotky z vířivky by jen tak nevyhodil. "Dej sem ten film" muj hlas zněl nějak divně. No nedivte se. Byl sem fakt hrozně nasranej. "Já ho vyhodil" to mě fakt rozzuřilo. Přemýšlel sem kterej ze způsobů smrti na něj použiju, když se za mnou ozval ječák naší sousedky. "To ste byli vy co nám v noci vlezli do vířivky? A nechte toho mladíka!! Co vám udělal?" a začala mě mlátit kabelkou. Starejm dámám (nebo ježibabám v jejím případě)by měli zakázat nosit kabelky. "Jau!" začal sem ustupovat. To byla chyba. Fotograf se vyvlík, stoupnul si a začal zdrhat. Ale pochopitelně se otočil a udělal pár fotek. A ještě zavolal: "Way! Očekávejte svoje fotky v nejbližších dnech na předních stranách bulvárů!" Ježibaba mě mlátila dál...
,,Mikey, jau nechte mě, kurva běž za ním!!"
Mikey nezaváhal a vydal se za fotografem
,,Ženská nešahejte na mě!!" vyvlíkl jsem se z jejich spárů a rychle přemýšlel co mám dělat. V garáži máme ještě starý kolo!!
Gee se teda vydal rychle do garáže a popadl staré zaprášené kolo a vydel se po stopách Mikeyho a fotografa. Neuvědomil si ale, jak je pohled na něj na kole jen v trenkách směšný..
Mikey chudák už nemohl dýchat. Pořád byl ale v patách fotografa, v tom se ale ozvalo jeho astma...,,A kurva!" řekl a sesunul se na kolena. V tom kolem něj ale prosvištěl akční Gerard na kole......
GERARD'S POV
Ten debilní fotograf mě zmerčil a... zamířil na nejrušnější část New Yorka-4.Avenue. Tak jo. Buď budou na předních stranách fotky mě, a Mikeyho, nebo mě na dětskym kole s třásničkama a jenom v trenkách... ach to dilema
Všichni stejně ví že jsem debil..jedu na kole, nechci aby všichni viděli, jak ošahávám vlastního bratra ve vířivce. Šlápnu na to. Zdá se že to toho fotografa překvapilo, že jsem nezasatavil...No tak Gee to zmákneš!!
MIKEY'S POV
Mikey notak! Nadechni se! Dělej! OK. Už sem celkem v pohodě. Můžu uvažovat. Mikey ty seš takovej debil!!! Otočil sem se a běžel zpátky domu. Vzal sem si klíče od auta a běžel k nedalekejm veřejnejm garážím. Bylo tam zaparkovaný auto co sem chtěl dát Gerardovi k narozkám (je to blbost? to neřeště...) nased sem dovnitř a rozjel se směrem na 4. Avenue. Tudy přece odjeli ne?
GERARD'S POV
Jel sem po ulici, a všichni na mě čuměli. Nějaký japonci mě začali fotit. Foťáků mám po dnešku dost do konce mího života. Už sem byl kousíček od toho fotografa, když se najednou otočil a zapad do nějakejch dveří. Skvělý. Nad nima se skvěl nápis NY Spy ( nic lepšího mě nenapadlo) Vešel sem dovnitř. Postarší recepční dostala hysterickej záchvat. Zamířil sem k ní. "Kam šel?" složila se. Kouknul sem do nejbližšího zrcadla, a málem sem se taky složil. Vlasy mi stály na hlavě, měl sem kruhy pod vočima, a po včerejšku tak trchu podrápaný boky a záda. A výraz sem měl no... tak trochu jako masovej vrah. ( )A fotograf nikde...
Do prkýnka, s takovou mě odsud vyvedou, musím se někam schovat....zalezl za pult, kam se před chvílí složila recepční:,,Je nějaká ztuhlá, no ani se jí nedivím, vypadám jak pedofil po akci." Vstal jsem, ve chvíli jsem zakopl o šňůru od telefonu a svalil jsem se přímo na recepční
,,Co tady děláte??? Chlape slezte z ní nebo zavolám policii!!"ozvalo se za mnou. ,,No fajn to mi ještě chybělo."

Mezitím Mikey pročesával okolí a hledal kam se ti dva poděli....Mikey do prdele čum před sebe.....BUM ozvala se rána. No super, ještě jsem někoho přejel. Vylezl jsem z auta, podívat se jak je ten člověk na tom....,,Bože! Alic??"
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Hanycka Hanycka | Email | 14. june 2007 at 19:03 | React

a kurva X-D tak teď jako chcípám smíchy X-D chudáááci :-D:-D

2 Katka Katka | 28. june 2007 at 14:43 | React

tak to je hustý...du na 4

3 lucinka.way2 lucinka.way2 | 30. july 2007 at 15:50 | React

Jééééžišmarjáá tomu říkáám fantazie!!! úžasnej přííběh!

4 tina tina | 30. august 2007 at 4:24 | React

lidi,bože můj tohle je gee-niální!Naprosto!Čtu to ve 4 ráno a musim dávat mrtě pozor,abych nezbudila celej barák svým smíchem.Omg!!!! Fakt výtlem :D

5 Jana Jana | Web | 5. september 2007 at 21:25 | React

omg...ja uz se fakt neovladam:D

6 Andílek Andílek | 6. september 2007 at 20:38 | React

hustýýý..škoda že už musim jít spát..zítra budu pokračovat xD

7 DarkFire DarkFire | Web | 4. december 2007 at 10:43 | React

V tom kolem něj ale prosvištěl akční Gerard na kole.... - tak ta mě dostala :P

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama