Valentine část 1.

28. february 2007 at 19:19 |  Valentine
Je právě sv.valentýna, ne, že by Gerard tento svátek slavil, ale najednou je mu líto, že nikoho nemá. Všichni kluci z kapely jsou totiž na večeři se svými přítelkyněmi a on zůstal sedět sám doma s naivní představou, že se bude dívat na televizi a s flaškou vodky. Když ale TV pustil, udělalo se mu špatně pořady popsané jako "VALENTINE´S special" ho totiž neminuly. Tak si nalil pohárek a našel mlčení jehňátek (mno jo, taky koukám na novu) na DVD. Obraz se mu sice přímo úměrně mlžil s úbytkem vodky v lahvi, ale trápilo ho něco jiného.
Gerard přemýšlel ( ) o tom, co se mu honilo hlavou v posledních dnech. Bylo mu to divný, ale pořád myslel na svého bratra. Jasně, mohlo by se zdát, že má jen zájem o rodinu, ale jeho představy ho děsily. Když třeba dnes ráno vstal a uviděl Mikeyho, jak jde s mokrýma vlasama z koupelny, začal si představovat, co v tý koupelně asi dělal, že je tak zadýchanej (mytí vlasů tím nemyslel) a jak mu tak běžel hlavou obraz onanujícího bratra, ucítil těsno v kalhotách a rychle utekl, aby si toho nikdo nevšiml. A takhle to běželo celý dny. V "mírně" podroušeném stavu Gee nic vymyslet nemohl, ale vodka změnila jeho uvažování, dal si předsevzetí, že až brášku zase uvidí, všeckoi mu vyklopí (a taky přidal jeden otčenášek, aby se Mikey radši odstěhoval).
Nevěděl, že se příležitost naskytne tak brzy. Zazvonil zvonek a ve dveřích nestál nikdo jinej, než jeho nejmilovanější člen rodiny se smutným výrazem ve tváři,
"Alíc mi dala kopky" vysvětlil stručně a pokračoval do domu. Gerard vystřízlivěl naprosto nepřekonatelnou rychlostí.


"To je mi líto" Objal ho bratrsky, ale ve skutečnosti mu to líto nebylo ani trochu......
Mikey ztěžka dosedl na pohovku.
"Přece nám to tak klapalo... no, v poslední době už ne" vzdychl. Gee se nesměle posadil vedle něj. Nechtěl, aby Mikey poznal, že takovou chviku prožívá jinak než jenom jako bratr.
"Seš fajn kluk, Mikey" uklidňoval ho. "Brzy si najdeš jinou holku, věř mi!" Mikey se ušklíbl a zakroutil hlavou.
"S holkama už nechci mít nic společnýho. Aspoň rok" Gee se zasmál. Snažil se uvolnit, ale pořád cítil nepříjemné pnutí (v duši, ne jinde, vy prasáci ) Mikey si o něj opřel hlavu a znovu vzdychl.
"A co ty, Gee? Už jsme tak dlouho nepokecali. POřád jenom práce, práce, práce" promluvil Mikey po chvíli ticha. Gerard pokrčil rameny.
"Nic novýho se neděje. Párkrát jsem zašel do města a..."
"Zbalil nějakou holku, co?" pousmál se skroušeně Mikey. Gerardovi zatrnulo. Naprázdno polkl.
"Ne-e" vykoktal. Mikey se zamračil a koukl po něm.
"Říkáš to nějak divně. Taky tě nějaká odkopla?" Gee sklopil hlavu a poté s ní zavrtěl.
"Ne... taky.. taky se teď o holky nějak nezajímám" bál se, že to vyzní moc jasně. Sám netušil, jestli chce, aby Mikey věděl o jeho lásce k němu nebo ne. Mikey mu laškovně pocuchal vlasy. Zasmál se.
"Teď abych utěšil já tebe." Gerard se pokusil o úsměv ve ztuhlé tváři. Začalo ho to přemáhat. Už se chystal naklonit k Mikeyho tváři, ale vtom Mikey stal. Gee se lekl, že už všechno prokoukl a necítí to stejné.
"Dáme si něco k jídlu, ne? Ať zaženeme ten smutek" prohodil Mikey. Nezdálo se, že by mu něco došlo. Gerardovi se ulevilo. Ale pořád měl v plánu vytasit se s tím ještě dnes. Nemohl to v sobě dál dusit.
Ale když mu bráška přinesl z ledničky banán řekl si, že to ještě odloží. Mikey si sedl naproti němu a začal jakoby nic okusovat sladký tropický plod (to je ale výraz). Tohle bylo na Gerarda moc, snažil se koukat z okńa. Pak Mikey promluvil
"Víš, co nechápu? Teoreticky bysme to jako rockový hvězdy měli mít s holkama jednoduchý a přitom tu na valentýna lapíme spolu v kuchyni...."
Gerard se pomalu otočil, není slušné dívat se jinam, když s ním někdo mluví. Mladej si dál okusoval banán (ježiš, to teda zní) a ani nečekal odpověď na svou konverzační otázku.
"Víš, taky jsem si myslel, že to..................SAKRA! NECH UŽ TOHO!!!" Gee se nemohl ani soustředit na mluvení.
"HIHIHI Co dělám,?" Mikeymu přišlo hrozně vtipný, že Gerarda vytáčí, jen když jí banán, a proto se rozhodl pokračovat. A taky přitvrdit, sedl si mu na klín a furt se tak ďábelsky usmíval.
"Varuju tě, nedělej to!" Gee se ale snažil marně....
Jenze Mikey byl malej hajzlik :D...a tak si provokativne pred Geem kousnul bananu :D.....to uz Gee nevydrzel a shodil Mikeyho na zem...bylo toho na nej moc a odbehl do koupelny.Bouchnul za sebou dverma.Oprel se o umyvadlo a dival se na sebe do zrcadla.
"Gerarde..ty ses fakt uchyl!!Vzrusuje te vlastni bratr!!!Ses zvrhlej kreten!!Vzpamatuj se to nemuze nikdy vyjit!!!..mel by ses ted vratit a delat jakoby nic...musis se vyrovnat s jeho pritomnosti.." nadechl se a oplachl si oblicej studenou vodou.Jeste se nachvili zarazil s rukou na klice a pak vesel zpatky do obyvaku.Mikey lezel na gauci a ziral na bednu.Sam netusil,ze to jeho bratra tak rozrusi...vedel jak je labilni ale tohle nechápal......Gerard vesel a kapicky vody mu stekaly z vlasů po skrani...polkl na sucho...proc v nem tak zvlastne hrklo?!?!Sam vlastne nevedel proc ho predtim tak provokoval a delalo mu to popravde dobre...ale proc???......proc se mu libi a vlastne vzdycky libilo provokovat sveho bratra...od malicka ho obdivoval..a chtel mu byt cela zivot nablizku....ted kdyz byli starsi uz se tolik casto nevidali a kdyz tak to bylo turne plne hrani a prace a porad byli unaveni....kdy naposled hrali treba nakou hru..jako mladsi porad hrali neco..i kdyby jenom hry ktere si vymysleli a nikdo je nachapal...meli kdysi takovy svuj sveet ve kterem se vyznali jenom oni...
Gerard se posadil na guc vedle nej a znavene oprel hlavu o operadlo pohovky....
"Promin..byl sem jako malej hajzlik..." rekl Mikey a oba zirali do obrazovky,ale ani jeden z nich nevnimal co davaji....oba mysleli na toho druheho....
Geeho pohled sjel nenápadně na Mikeyho. Ten okamžitě dělal, že kouká na TV a Geeho VŮŮŮBEC nevnímá.
Ale podcenil to, že jeho bratr ho zná od mala a navíc není slepej.
"Mi-Mikey?" zeptal se nejistě Gee
"Ano bráško?" odpověděl Mikey a předstíral vyrušení od napínavého filmu.
Gee jen koukal a nebyl schopný cokoliv říct.
"Copak je??" děláš, jako by se rozešla holka s tebou a ne semnou.. zavtipkoval Mikey
"Hm.. alespoň si nějákou měl" řekl Gee smutně
"Ty snad ne??" vyvalil na něj oči Mikey
Gee si matně vzpomínal na pár holek.. A zděsil se toho, že vlastně ještě žádnou neměl tak rád.. žádnej vztah mu nevydržel ani jako 1/4 vzathu Mikeyho a Alicie.
"Jasně že měl.." odpověděl zcela ´jistě´
"No tak co to meleš?" nechápal Mikey
"Žádnou jsem ještě nemiloval.."
Gerard se odmlčel, jako by chtěl něco dodad, ale pak už nic neřekl.
"Neboj, určitě někoho najdeš, s kým ti to bude klapat.. Jsi super kluk.. Nikoho lepšího doopravdy neznám." Řekl Mikey a pohladil ho po zádech..
Gerardovi projel mráz celým tělem a cítil se trošku těsně.
Ty vole.. ty vole!! Gerarde, uklidni se.. přece se takhle nepředvedeš před svým bratrem.. by si pak myslel bůhvíco..Snažil se domluvit si(teda nepřímo sobě :D:D)

Sakra..asi jsem se ho neměl dotýkat, vypadá dost naštvaně.. Ale nemohl jsem si pomoct. Z mě neznámých důvodů mi vadilo, že mluvil o holkách.. přece na ně nebudu žárlit?? Nemůžu po něm chtít, aby byl gay! .. Já přece taky nejsem gay...asi.. NE!!URIČTĚ NEJSEM! Alicia mluví za vše! říkal si Mikey a nevnímal, že má svou ruku stále na Gerardových zádech a hladí ho.
Pak ho Mikey bratrsky objal...jenze zustali nejak dlouho oba v tom objeti...Gerard citil Mikeyho tlukot srdce..bylo to jako kdysi kdyz se Mikeymu zdal nejaky osklivy sen a probudil sveho bratra aby si mohl lehnout k nemu...pak ho dlouho jeste po tom co usnul objimal a hladil ho po vlasech...uvedomil si ze sveho bratra mel vzdycky moc rad.....jen ted kdyz byl bi...vedel co znamenaji nektere ty city,ktere predtim neznal....
Pak se Mikey vzpamatoval a jemne se odtahl..
"To bude dobry brasko uvidis...ja uz pujdu spat..dneska toho na me bylo moc...dobru...a neves uz hlavu.." zvedl se a odesel do sveho pokoje...
Gerard jeste chvili zustal a dal si cigaro a jen ziral do bedny a vzpominal na leta kdy byli mali....
Vždycky si spolu hrávali, že mají kouzelný schopnosti a trumfovali se, kdo má lepší a nebo se navzájem strašili, že je v bazénu žralok, až se ani jeden z nich neodvážil do vody a taky pořádali závody v motokárách a......bože, všechno je to tak dávno. Gerardovi se sevřel žaludek. Tenkrát neměli o žádných ženských ani páru a bylo jim dobře. Pak si vzopmněl, co že to vlastně sám sobě slíbil, musel se pousmát. "Jsem pitomej", běželo mu hlavou. Vypnul televizi, že si půjde taky lehnout, ale když míjel Mikeyho dveře, zastavil se. Bráška měl pravdu, už dlouho spolu dobře nepokecali a Gee věděl, že je to to, co mu chybí. Nemyslel na nic zvráceného, když mačkal kliku u dveří, prostě chtěl JEN pokecat...
Ale bylo zamčeno (co by asi čekal, Mikey se začal zamykat, když mu bylo 9)
"Můžu dovnitř.......prosím?"
Nikdo mu neodpovídal... pak si vlastně uvědomil, že Mikey říkal něco o spaní... "Kruci, jsem idiot, on už spí, tak o co se snažím" Ale Mikey ještě nespal, ležel v posteli a civěl do tmy. Když uslyšel bráchův hlas, vstal, otevřel dveře a pustil ho dovnitř. Oba si sedli na postel. V pokoji byla stále absolutní tma. "Promiň, Mikey... vím, že půlnoc není zrovna ideální doba na rozhovor... jen... " "Ne.. v pořádku, já byl stejně ještě vzhůru a rád si s tepou pokecám, ale myslím, že by bylo lepší, kdybychom na sebe viděli" "No, to snad radši ani ne", zamumlal Gerard tak, aby ho Mikey neslyšel a neklidně si poposedl. Mikey vmžiku zapálil dvě svíčky na nočním stolku, otočil se zpět a jeho pohled se setkal s Gerardovým. Všeobecně se tvrdí, že lidé vypadají ve světle svíček mnohem krásněji než obvykle. Oba teď v duchu dávali tomuhle tvrzení za pravdu. Seděli a civěli na sebe. Gerard se vzpamatoval jako první "Tak ty stále věříš té pověře o dvou svíčkách?" ptal se, ani vlastně nevěděl proč... vždyť odpověď dobře znal... Najednou se k němu Mikey přiblížil a spontánně ho políbil. Bylo to... neuvěřitelné... byl to dlouhý a vášnivý polibek... obsahoval tolik emocí... jejich jazyky se proplétaly... Mikeyeho ruce hladily Geeho po zádech a Gerard si zase svými vychutnával hebkost bratrova obličeje. Když se konečně oddělili, Gee se zeptal: "Proč jsi to udělal?" a Mikey mu s úsměvem odpověděl: "Protože jsem chtěl."
Gerardovi se to líbilo, a moc, ale pak si něco uvědomil: "Mikey, hele, asi to není správný, myslím, že to cos teďka udělal bylo jen kvůli tvýmu rozchodu s Aliciou. Víš, a já..no já.."
No tak, Gerarde, mysli..celou dobu mu to chceš říct a teď se zakoktáš jak malej fagan? tak to dořekni!!!!
Z jeho přemýšlení ho ale vytrhl Mikey. " neboj se, není to jenom kvůli Alicii, víš, já tě mám..."
ááá, no tak, musím to říct, nebudu srab, já to zvládnu, řeknu to !!!!
V tom ho ale Gerard smyslně políbil, ten polibek mluvil za vše... bratrská láska přerostla v něco víc.. chvíli se tam tak líbali než MIkey ucítil něco horkého na ruce."Á kurva mikey!" a už oba hasili hořící rukáv ." "Hele no to teda byl blbej nápad...du spát,pokračévání zítra." zašeptal Geemu a musel ho odtáhnout z pokoje pryč,protože Gee nejevil jedinou známku že by dobrovolně odešel."Dobrou bráško"dal mu pusu na tvář ,zamčel se a nechal slova neschopného Gerarda stát před dveřmi.Ten se za chvíli vzpamatovat a odebral se do svých 'komnat'.Nemohl ale usnou.Pořád přemýšlel.O sobě,Mikeovi,a o tom jak mu řekl...bráško....
Gerard spal tak nějak trhaně. Stále se budil s myšlenkami na bratra. V hlavě mu zněla ta dvě slova: dobrou, bráško... jakmile se probudil, chtěl vstát a vtrhnout k Mikeymu do pokoje. Ale něco ho zadrželo. Prostě jen ležel a nehýbal se. Znovu o tom všem přemýšlel, neschopen pochopit fakt, že i Mikey cítí to stejné. Nakonec se přeci jen odhodlal zvednout se. Nenamáhal se obléct si nic víc než trenky. Jediný, koho mohl potkat je jeho brácha, zbytek skupiny se včera rozlezl ke svým rodinám a blízkým, jelikož si dali dva dny pracovní pauzičku. Vyšel ze dveří a hned na chodbě potkal Mikeyho. "Heh, nazdar Gee" pozdravil rozpačitě. Co se to děje? pomyslel si Gee. "Dobré ráno" pousmál se rošťácky a položil bráchovi ruku na záda. Necítil žádnou odezvu. Že by si Mikey přes noc vše rozmyslel? Mikey sklopil pohled a zmizel v kuchyni. Gerard se za ním skroušeně dobelhal a doufal, že brzy uslyší vysvětlení. "Víš, Gee.. nějak mám strach z toho, že se to kluci dozví... strašně bych chtěl dnešek strávit s tebou, ale cítím v sobě hrozný zábrany" vyklopil to nakonec Mikey. Gerard si povzdechl. Chápal to, ale myslel jen na to, jak tyhle Mikeyho zábrany odstranit
Gerard prošel kolem Mikeyho a vyndal si z ledničky jídlo. Přitom na něj koukal takovým tím jeho pohledem, který hází na lidi když zpívá.
Sedl si do křesla, ze kterého měl výhled do kuchyně a díval se na bratra. Vzal si jahodu, nabral na ní šlehačku (nejlepší snídaně, že?:D) a když se na něj Mikey podíval, pomalu slízal šlehačku a kousnul do jahody. Když to Mikey viděl, málem zešílel. ´To mi dělá schválně´pomyslel si a snažil se tam nedívat. Ale Gee v trenkách a jahodami v klíně... to nešlo se tam nedívat.
"Nemáš chut?", zeptal se Gerard a olízl si rty.
To je ale parchat..:D
Mikey už to nevydržel a šel k němu. Napřáhl ruku a vzal si z Gerardova klína jahodu. Přitom si všiml že ta miska se zvláštně pohnula a v duchu se uchichtl... Ted je na řadě s provokacemi on...:D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lucka Lucka | 2. july 2007 at 21:46 | React

KIKINOOOOOOO! SI BĚĚĚSNÁÁÁÁ SI TO VYŘEŠILA (prosim o prominuti všechny poklidne si ctouci tenhle waycestO:-)) KIKIIIII SU VŠUDEEE!X)

2 Kikina Kikina | 3. july 2007 at 7:52 | React

Hej, představte si, že si v pohodě čtete, a nekdo do vás furt, ale pořád hustí věci jako : Nevadí když ti budu říkat debile?Ještě aby ti to vadilo ty hovado!!!! No prominte, ale nezabili byste ju?

3 Kikina Kikina | 3. july 2007 at 7:53 | React

Prominte za ty slova, ale včera tu jednomu človeku fakt hrabalo...Pro lidi s určitým stupněm nadrženosti by se to melo asi cenzurovat....

4 My black coffin My black coffin | 5. july 2007 at 13:53 | React

???

5 Helenečka Helenečka | Web | 23. july 2007 at 17:02 | React

já fakt nemožu....to uplně boží :D:D sem uchyl:D

6 jacqueline.die jacqueline.die | 20. september 2007 at 21:07 | React

to je supeeeeeeeeeeer

7 tereza tereza | 8. november 2007 at 10:12 | React

vsichni sme uchylove no tim lip ne?:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement