Valentine část 3.

28. february 2007 at 20:31 |  Valentine
Sešl dolů a uslyšel tam hlasy. Kdo taky může tak brzo bejt??
Najednou bylo ticho a Gerard měl špatný tušení. Pomalu se blížil ke kuchyni. A tam ticho. Nahlídl za roh a cožeee?
Stál tam Mikey a opíral se o linku. K němu se tisknul Frank a líbal ho.
Gerard nevěděl co má dělat. Musí pryč... Otočil se a přitom shodil vázu, takže si ho všimli. Mikey se mu podíval do očí a on rychle otevřel domovní dveře a utekl.
Tak a co teď?? Co si o tomhle mám myslet?? Musím si provětrat hlavu.....Půl hodiny se loudal ulicemi a přemýšlel o tom co před chvílí viděl v kuchyni....Pak se ale zastavil....Ku*va, přece nejsem takovej pos*ánek....půjdu a zeptám se Mikeyho, co to mělo znamenat.....
Gee přišel domů...Svlíkl ze sebe mikinu a hodil ji na přecpanej věšák....,,Ehm, ehm." Gerard se otočil....,,Mikey??"....,,Gee já....... "Víš, Gerarde, já a Frank..."
"No to by mě zajímalo, Mikey, já myslel, že chceš být se mnou." Tohle je totiž věc, kterou Gerard Arthur Way (mně se to jméno takhle líbí) neodpouští, chtěl dodat, ale radši držel hubu. Protentokrát.
"To já taky...Teda na chvíli...Ne, počkej.......Musím ti to vysvětlit." Mikey se rozhodl, že mu řekne čistě jen to, co je pravda a ne směsku pověr, polopravd a mýtů (o řízení auta). Vzal ho do obýváku, posadil na gauč a zhluboka se nadechl. Tohle bude těžký.
"Myslím, že bych měl začít na našem posledním turné..."
"Co s tím.."
"Nepřerušuj mě! Tenkrát jsme já a Frank byli spolu na obědě. Nevím, jestli si to pamatuješ, asi ne, ale prostě jsme se tam tak nějak sblížili. Vlastně za to mohl doopravdy on úplně.....Nebudu zacházet do podrobností......Mno a pak v tour buse jsme tak nějak too......." Tohle Gee chápal až moc dobře. "Ale nechtěli jsme, abyste to věděli a taky myslím, že se nám to dařilo docela skrývat...Ale když jsme se vrátili z turné, najednou tu byla i Alicia. A já debil udržoval oba dva tyto vztahy najednou. Musel jsem se často vymlouvat až-když to zkrátím-mi Alicia dala kopky, vadilo jí, že na ni nemám čas... Tak, a teď vcházíš do hry ty. Jen sis tu tak seděl a dělal na mě oči. Myslel sis, že si toho nikdo nevšiml, ale chyba lávky, všichni věděli, že bys mě chtěl. Víš, ten večer byl šíleně emocionálně vypjatej a proto jsem tě vzal k sobě do pokoje, prooto jsem ti dal pusu. Celou noc mi z toho bylo divně a pak, ráno, prokrista, to, co´s dělal...naprosto mě to nabuzilo a.....Gerarde, promiň, je mi to líto." Mikey očividně skončil a oba tam seděli v tom nejtrapnějším tichu.........

,,Takžeee....ehm....tys mě jenom...tak....jenom sis se mnou pohrál! Já to myslel vážně Mikey a tys jenom využil situace ke zlepšení nálady, abys zapomněl na Aliciu. A já si ještě před dvěma hodinama bláhově myslel, že mám toho nejlepšího brášku na světě a náš vztah je něco zvláštního...." Mikey už se nadechoval, aby to Geemu vysvětli, ale Gee vstal a odešel do svěho pokoje. Tentokrát se měl důvod se zamknout on. Nechtěl Mikeyho ani vidět......ale pořád k němu něco cítil a to se nedá vymazat.
Gerard seděl ve svém pokoji a nevěděl co bude dál.. najednou ho z přemýšlení někdo vyrušil, byl to Frankie..,,Gee, Mikeyho to moc mrzí..ehm.. nás to mrzí''.. Gee se otočil a zahulákal ke dveřím ,,to už je trochu pozdě nemyslíš?!''.. ,,A co se vlastně stalo Gee? Máš něco proti našemu 'vztahu'?'' zeptal se přes dveře Frank, protože nic netušil.. ,,ne nemám'' odpověděl Gee a zabořil hlavu do polštáře...
No ok Frankie nebyl zrovna chápavý člověk, takže se Geeho dál vyptával, nedošlo mu, že mezi Mikeym a Geem k něčemu došlo (tohle by docvaklo i Bobovi a to už je co říct ) ,,Gee? Nechceš mi říct pravdu?? Já myslel, že jsme nejlepší kamarádí."
,,To já jsem si taky myslel, i to že můj brácha je ten nejlepší brácha na světě!"
Frankiemu to pomalu, ale opravdu pomalu začalo docházet. Došel až k Gerardovi a sednul si k němu na postel a něžně ho pohladil po zádech. Geem projel mráz od konečků prstů na nohou až po zbytky mozku v hlavě....Pomyslel si:,, A co je zase tohle?? Co na mě Frank zkouší??....A proč se mi líbí, když se mě dotýká??"
Gee se posadil a zadíval se Frankovi do očí. Frank ho beze slov objal. Ani jeden z nich nechtěl toho druhého pustit....
Gee se nakonec rozhodl, že nebude měkota a Mikeymu odpustí...,,Hej kluci, vytaste pivko z lednice!"
Mikey:,, Ale Gee, víš že ti to nedělá dobře, neměl bys..."
,,Ale Mikey nekecej a přihraj ho"
Mikey, Frankie a Gee si teda sedli, kecali o životě, poslouchali oblíbenou mjůzik....ale z jednoho pivka se staly dvě, ze dvou tři....
Gee se motal po pokoji,,Ježiši, ku*va já jsem namletej...Mikey a Frankie na tom nebyli o moc líp...váleli se spolu na zemi a vášnivě se líbali...Gee si toho všiml a vůbec se mu to nelíbilo:,,Hej klucííí a já jako co?? Budu dělat křena??"
Svalil se na zem k Frankovi a Mikeymu a odstrčil Mikeyho. Gerard se vrhl na Franka a narval mu jazyk až do krku, Frankovi to očividně vůbec nevadilo.....
Mikey tam jen zůstal stát a díval se na ty dva.
"Hele to není fér.." přišel k Geemu a odtáhl ho od Franka.Ten se na něj jen podíval vrhl se na něho.Svalili se na zem a Frank spadl na křeslo ( chápete to vyčerpání xDD).Mikey zůstal na zemi s Gerardem.
"Gee.já..nevím.."
"Co nevíš.." zeptal se ho opatrně a Mikey se na chvíli odtáhl.
"To je jedno..".Pořád se líbali a sem tam se ozvalo zamručení Franka z křesla.Gerardovi hlavou vrtalo co chtěl říct,ale pak se na to vykašlal.
Gerard už začal Mikeymu svlékat triko a Mikey Geemu taky....byli už celí rozpálení...Mikey se neudržel:,,Gee já už to nevydržím, hrozně tě chci!"
To Gerarda rozvášnilo tak že serval z Mikeyho i kalhoty.....
V tom ale po Gerardovi chňapl Frank, který se z ničeho nic probudil....
Frank chytil Geeho za zadek a odtrhl ho od Mikeyho. Ten nesouhlasně zabručel a přemístil se k Frankovi. Když se mu nemohl věnovat Gee, bude se on natruc věnovat Frankovi. Frank mezitím nechal Geeho, aby mu cucal ucho a sám ho hladil na .. ehm.. intimních místech Geeho už ale takové nezávazné mazlení nebavilo. Přichystal se jít rovnou na věc
Gee se otočil a zahlídl MIkeyho....tak teď už to nevydržím....sundal Mikeymu spodky a narval mu ho tam ( sorry jinak se to nedalo napsat ) Mikeyho to překvapilo a zeječel, když gerard ale pokračoval, začalo se mu to líbit....Frankie ale nechtěl zůstat pozadu, připlížil se k Geemu, který dřepěl na Mikeym zasunul taky ( ježiš já už nemůžu ) Z Mikeyho, Geeho a Franka vznikl zajímavý grupáč.....V tom se ale ozvalo, zaskřípání dveří, ani jeden si toho však nevšiml....
,,Frankie?? Kde jste kluci??"
,,A kurva Jamia a Alicia! Pozvali jsme jí na večeři,aby se Alicia s Mikeym usmířila."
V tom už ale ty dvě stály vyděšeně v obýváku a civěly na kluky, jak se v obětí válí na zemi.
,,Mi-mikey?? Jsi to ty?? Co to tady děláte??"
Jamia nezaváhala, otočila se a utekla dveřmi. Frank na sebe hodil trenky a vydal se za ní.
Mikey a Gee ještě leželi spolu na zemi a vyděšená Alicia na ně hleděla....
Co těď? Budou muset vyklopit co se stalo........
Mikey jen koukal na Aliciu a v opilecké pýše se snažil něco říct, ale nějak se mu to nepovedlo a hodil na zem šavli. Gerard se mezitím odkutálel pod křeslo a tam zařezal. Není divu, že se to Alici nelíbilo a radši se otočila na podpatku a zdrhla taky, venku se radši tvářila, jakoby žádnýho waye nikdy neznala, hnusil se jí. Ale jemu to bylo momentálně jedno, po vzoru svého bratra taky usnul.
Gee otevřel oči....Zahlídl Mikeyho, jak se valí na zemi..Připlazil se k němu a zatřásl s ním. Mikey se probudil a očividně se při probizení pohledu na svěho bratra lekl:,,Gee co je? Nech mě ještě spá...."
Zarazil se. Došlo mu že leží na zemi a ne u sebe v posteli.:,,Gee co se tady včera zatraceně stalo??"
,,Nemám páru, jenom mě šíleně bolí hlava a prdel ou."
"A kurva..."
"Co je?"
"Já nevím"
"Tak proč kurva?"
"Kde?" ( xDD)
"Mikey říkáš a kurva tak se ptám..."
"Aha..no tak co tu sakra děláme..a nebyl tu s náma Frank..?"
"Asi jo..já nevim bolí mě hlava..strašně a..můj zad...můj zadek..Mikey??" Gerarda napadlo taková věc,která se mohla včera stát.Mikey jen povytáhl obočí a díval se na Gerarda.
"No to mě teda poser..Gee?Co jsme dělali?"
Ty vole, snad nemyslíš, že jsme na to vlítli?"
"Vypadá to tak..."
"NE!"
"Okey, nikomu o tom nebudem říkat"
,,Ne rozhodně nikomu!!"
.......................
,,Hele Gee, nebyl tu ještě někdo jinej kromě Franka??"
........................
,,Ne.Nebo....!
,,Kurva Gee...já si na nic nevzpomínám."
,,Mikey necháme to na odpoledne, hrozně mě bolí prdel, musím si na to něco vzít......"
"Když nad tím tak přemýšlím... ani se tomu nedivím" Gee hodil po Mikeym rošťácký pohled. Mikey tu narážku moc dobře pochopil, ale netušil, ja kvčerejšek dopadl, takže se chvilku zdráhal pokračovat. Gerard se ležérně rozvalil a ten pohled Mikeyho dostával. CHtěl se ale napřed ujistit, jestli nikdo není doma a nehrozí nějaké nebezpečí. Matně si začail vzpomínat na včerejšek. Hlava mu třeštila, ale Geeho sexy zamručení mu nedalo. Vykoukl ze dveří a chvíli poslouchal. Netušil, že se v domě ještě válí Frank. Otočil se zpátky k Geemu a labužnicky mlaskl
Gee se na něj se zájmem podíval:,,Mikey, ty jseš ale hajzlík!"
,,Já vím, ale to se ti na mě líbí ne??"
Gee na něj šibalsky mrknul a naznačil mu, ať jde k němu.
MIkey neváhal a svalil se k Geemu na zem. Gee ho chňapnul a převalil ho na záda. Mikeyho to neskutečně vzrušilo. Gee začal Mikeyho vášnivě líbat, Mikey už se připravoval na akci, ale Gerard v tom nejlepším přestal, trochu se odtáhl od nažhaveného bratra...
,,Nechám si tě na jindy, nemusíš mít všechno nejlepší najednou", mrkl na něj, vstal a odešel do sprchy. Pomyslel si: No počkej tentokrát si trošku pohraju já s tebou."
Mikey se převalil na bok a přemýšlel o tom, proč ho tam Gee jen tak nechal....
Mikey jen s námahou vstal a šel do kuchyně. Vyndal z ledničky sáček s ledem a přiložil si ho k rozkroku..:D:D
Gerard vešel do koupelny a svlíknul si trenky. Zvedl oči a ejhle! Ve vaně chrápe Frank.
Co tady dělá???
Než se stačil vzpamatovat, Frank se probudil. Nejdřvi se lekl ale pak upřel pohled na ****. Teda, ten je, pomyslel si.
Gerarda to trochu rozhodilo a tak se otičil a utíkal do svého pokoje.. To už se ale zvedl Frank a rozběhl se za ním.
"Počkeeej!"
Gered se zastavil až u sebe v pokoji a zabouchl dveře.
"Gee, pust mě dovnitř, prosííím" žadonil Frankí jak malý děcko.
"Ne, sem tu nahej."
"No a?", uchechtnul se Frank.
"Jak no a?"
"No po včerejšku je to snad jedno, ne?"
Co?? jaký včerejšek? Frank byl očividně jediný, kdo věděl co se stalo...
Nevěděl, jestli má jít za ním do sprchy, ale nemohl o tom ani moc přemýšlet, protože mu zazvonil mobil. Rychle ho někde na zemi nahmatal a zjistil, že volá máma.
"Mikey, víš, že táta má zítra narozeniny, přijedete???"
"Eeeeh....mnó" Mikey na to samozřejmě zapomněl, ale věděl, že by byl průser, kdyby nepřijeli, tak mámě slíbil, že se tam ještě do večera oba staví.
Bylo to zvláštní slůyšet mámu po tom, co si to.......ON SI TO ROZDAL S VLASTNÍM BRÁCHOU.....a kdyby jen to, za 2 dny ho rovnou stihl i podvést....
"Mikey, jsi borec" říkal si v duchu, když se oblíkal, aby počkal na Geeho. Musí ještě někde koupit dárek, než pojedou.
mezitím u Geeho pokoje....Gerard se zarazil....Hodil na sebe první spodky, kalhoty a triko co potka a otevřel dveře, za nimi stál Frank, zřejmě zklamaný z toho, že je Gee už oblečený.
,,Ty víš co se včera stalo??"
,,No většinu si pamatuju....zajímá tě to?? Můžeme zo probrat u tene v pokoji, zamknu....!
,,Nenene přestaň s těma nadrženejma kecama, musíme najít Mikeyho a řekneš nám co se stalo!"
,,Frank si povzdychl a vydal se spolu s Gerardem do obýváku, kde ležel ještě nahatý Mikey...
Když viděl Frank nahého Mikeyho rozsvítily se mu očička:,, Nooo konečně rozumnej člověk..a už si to šinul na zem k Mikeymu..
,,Frankie přestaň!!" Musíme si promluvit o včerejšku!"
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 anastacia anastacia | Web | 21. june 2007 at 9:19 | React

tak tohle je tak hrozne na vytlem, ze zatahuju i skolu hele XD

2 jacqueline.die jacqueline.die | 2. july 2007 at 16:45 | React

TY VOLE xD  ja z toho nemužu xDxDxDxD

3 Helenečka Helenečka | Web | 23. july 2007 at 17:56 | React

:D:D:D:D:D:D:D: DEAD!:D

4 MiKy$ MiKy$ | Web | 6. august 2007 at 11:24 | React

kua ja su mrtva XDD

5 lucinka.way2 lucinka.way2 | 3. november 2007 at 21:29 | React

Ou jéé!!!!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama