Vraťme se o pár let do minulosti... část 2

28. february 2007 at 19:16 |  Vraťme se o pár let do minulosti
Vešli jsem do hospody a objednali si pití. Sakra, hlavně toho nevypít moc... pak se přestanu ovládat a udělám něco co nechci.
Povídali sme si o tom co v životě děláme.. Frank byl hrozně veselý člověk. Byl neustále v pohodě, z ničeho si nic nedělal a pořád se usmíval. Gerard o sobě moc nemluvil. Ostatně jeho život nebyl nijak zvlášt zajímavý. Neustálé pití, kreslení a psaní depresivních textů.
Frankovi se tajemný Gerard líbil čím dál víc. Hrozně dobře se mu s ním povídalo a... no co si budeme namlouvat, před očima neustíle viděl jak ho líbá...
Chvíli bylo ticho a nikdo nic neříkal.
"Máš rád Harryho Pottera?", zeptal se Frank.
Ta otázka Geeho rozesmála. ("jůůů" pomyslel si Frank)
"No já nevim, abych řekl pravdu, nikdy sem ho nečet."
"Vážně?" A Frank mu začal zaníceně vyprávět všechno o Harrym Potterovi. Geeho to moc nezajímalo ale rád se dával na Franovu štastnou tvářičku, když vyprávěl a svým hrdinovi...:D:D Byl roztomilej, jako malý dítě. Moc si neuvědomoval co dělá, ale najednou byla jeho ruka na té Frankově a oba na ty ruce zírali...
chvili se merili ocima,az Frank rychle uhl rukou pryc...
,,Promin,ja sem nechtel,skouzla mi tam." Rekl Gee,ale tvaril se u toho tak nejak jako malej pristizenej dablik!
,,No jasne,to je v pohode..." Boze co to se mnou dela? dyt ja prece nejsem na kluky...ale ty jeho krasny vlasy,ktery sou tak nadherny-jenom do nich zaborit ruku.... a ten usmev,to jak mluvi-jak se mu pritom malinko krivi usta...,jak se chova a hlavne ty jeho oci...(prominte!!,nekomu sem mozna zpusobila male potize )....Ne Franku!!! nech toho!!!...
,,No vis ja uz budu muset jit...uvidime se zejtra na zkousce,jo?
,,Jasne mej se krasne Franku!" proc se na nej porad musim koukat?...
Chvili nad tim premejslel,ale pak jenom zakroutil hlavinou a objednal si dalsi piti.....
Ráno se Gerard probudil s pořádnou kocovinou. Vstal, šel do koupelny a strčil hlavu pod kohoutek studený vody. Z mokrých vlasů mu ted stékala po krku chladivá voda až na záda...ale jemu to nevadilo. (komu by to taky vadilo,že děvčata:) Čím víc se probouzel a rozpomínával se na minulou noc, tím víc se zděsil co prováděl.,,Kurva, dyt já sem po něm normálně vyjel.já ho skoro vošahával. že já chodil na to zasrany pivo...moh sem tušit že se vožeru a že pak budu dělat blbosti¨. Ve skutečnosti ale moc dobře věděl, že v alkoholu to nebylo.Frank ho prostě přitahoval...Přesto ujištoval sám sebe, že nemůže být gay. Až příliš dobře si pamatoval na holku, kterou vážně miloval.Ne. momentálně se v sobě nevyznal. Věděl jenom, že nechce aby si o něm frank myslel že je teplej. Musí mu při vhodný příležitosti naznačit že je normálně na holky. A tak se rozhodl že půjde na zkoušku. Nestíhal jí sice včas, ale doufal že před ostatníma členama po něm zase nevyjede. ale jestli zas bude tak rajcovně ladit tu kytaru...(,,ne gee, v tom případě ti to vůbec nebude připadat tak....aaammmph....vzrušující´´ mluvil sám k sobě).
Gerard radši odešel domů, aby se neopil. Tak dostal chut kreslit. Měl chut kreslit Franka. Udělal jeho karikaturu... vypadala ůžasně. Řekl si, že si musí dávat pozor a zakázal si myslet na Franka. "Je to přece můj kamarád, hrajeme spolu v kapele. A já NEJSEM teplej. Potřebuju ženskou, nutně..." řikal si v duchu.
Následujícího dne
"Těšíš se na dnešek?", ptá se Mickey Geeho. Samozřejmě si všiml, že je Gee nesoustředěný a podrážděný.
"Jo, těšim...Pořádně poznáme Franka."
"To jo.. vypadá docela v pohodě, vid?"
"Jo, je hustej."
Mickey se jen uchichtnul a šel si po svejch. A Gee se zatim usilovně snažil napsat nějaký text, ale myšlenky se mu toulali kdesi jinde.
Frank si vzpoměl na včerejší dotek. Uáá, cítil výboj energie, když se ho Gerard dotkl. Šmarjáá, já sem přece heterouš...já byl dycky na ženský, tak co tohle sakra znamená??
Přišel večer a kluci se sešli. Chvíli zkoušeli ale všichni měli chut chlastat, takže toho brzo nechali. Po několika hodinach už se všichni znali, měli se rádi a Frank dostal přezdívku dýňák, ale nikdo si pak nepamatoval proč...:D:D Druhý den se Frank s trhnutím probudil. Byl nahý. A vedle něho ležel Gerard. Též nahý...
Co to..? Na nic si nepamatoval a měl kocovinu jak svin... Gerard se probral a pomalu se na Franka podival. Pak se podival na jeho nahé tělo, na svoje nahé tělo a vyskočil jako kdyby ho píchla vosa do prdele. Frank udělal totéž oba na sebe rychle hodili oblečení.
"eh.. já..." zamumlal Gee.
"Jo, taky si myslim" řekl Frank.
Oba se na sebe podivali. "No..ehm.. já už du."vyrazil ze sebe Frank.
"Jasně... eh.. měj se."
Trapas. Frank přímo utekl z garáže.
Frank utíkal bůhvíkam a snažil se uklidnit. Co se včera dělo?? Kurva, doufám že ne... Já sem přece na holky! Ikdyž je pravda, že když sem ho viděl nahýho... Pááni.. je sexy.
Gerard zatim stál v garáži a hlavu měl na dvě půlky. Snažil se vzpomenout jakto, že byli nahý vedle sebe.. Kurva fix, ten frank ho ale vážně vzrušoval...viděl jeho ****************.. a měl z toho docela šok... strašně ho rajcoval..
Gerard stál v prázdné garáži a přemýšlel, kde má bráchu, aby mohli v pohodě domů. Uslyšel z domu hlasy, no jasně, mohlo ho napadnout, že kluci nebudou snídat ve studené garáži. Vešel tam a všichni se zarazili u corn-flakesů (nevěděli, co si o něm myslet) až se Mikey začal hihňat. Nemohl to zadržet a vyprskl mlíko na stůl. Gerard si se smíchem sedl a dělal jakoby nic, aby se ho náhodou nechtěli vyptávat. Mlčky se u Matta doma nasnídali a pak vzal malýho brášku domů (byl tam autem). Po cestě se Mikey zase začal hihňat jako puberťačky...
"Co se tlemíš?" vyjel na něj Gee, tušil, že je to kvůli němu a Frankovi.
"Užili jste si to včera, co?"
"Nevím o čem mluvíš" snažil se mlžit.
"Nekecej, plazil ses po něm jako břečťan, ani jste nechtěli jít spát dovnitř"
Na tohle Gee nenašel vhodnou odpověď, očividně to byla pravda. Mikey se zase zahihňal. Naštěstí ta pro Gerarda hororová cesta skončila, konečně byli doma.
Gerard jen zamumlal, ať ho nechá na pokoji, lehl na postel a vzal si papír s nedodělaným textem. Musel přemýšlet. Najednou ho vytrhl zvonek.
"Sakra kdo zas......"
Ale když otevřel dveře, přestal.
"Ahoj, Frankie" cítil, jak rudne ve tváři "Ne-nechceš jít dál?"
"To je dobrý, já...jen....nesu ti tričko, v tom spěchu jsme si je vyměnili..." ale stejně vešel.
"Jej, promiň, pojď nahoru, dám ti to tvoje."
Gerard byl tak rozrušenej, že si nevšiml, že to tričko má stále na sobě a Frank e neobtěžoval připomenout mu to dřív než za nima zabouchl dveře. Gee chudák musel uznat, že je to trapas a rychle přetáhl tričko přes hlavu. Příliš pozdě na to, aby si uvědomil, že před ním stále stojí jejich kytarista a se zájmem si ho prohlíží...
"Eh..na", podával mi tričko.
V tu chvíli mě žádný tričko nezajímalo. Pozoroval jsem jeho baculatou figuru, co sem viděl už ráno. Nejasně se mi vybabovala scéna ze včerejška...
šel sem k němu a podíval se mi do očí. Bože, ten sexy pohled!!
Stáli sme od sebe jen pár centimetrů a já mu položil ruku na hrud a jezdil s ní po břiše až dolů ke kalhotám. Začal zrychleně dýchat a slastně přivřel oči. Rozepnul jsem kalhoty, ale Gee mě chytil za ruku.
"Ne..." Sakra...
"Promin... já už pudu.." zamumlal sem.
"Počkej! Já... nevim jestli děláme dobře... víš, já nejsem.."
"Já vim... " utišil jsem ho tim, že jsem mu dal prst přes pusu. "Ale my neděláme nic špatného." Políbil jsem ho. Ted už držel klapačku a svlíknul mi tričko. Klekl si, líbal mě na vlaštovky a pak mi sundal kalhoty...

Gerard
Páni. On mě políbil cítil jsem chut jeho kroužku. Ted už sem nemyslel, vzal jsem ho do pusy a hrál si s nim. Frank vzdychal."rychlejc, Gee." A mě se vybavilo, že tohle, přesně tohle sem slyšel už včera...XD Ty woe...
Najednou moji pusu zaplavila horká tekutina. Nestíhal jsem to ani polykat, Frankie mě vytáhl nahoru a slízal všehno,co mi teklo po bradě. Pak mě začal tlačit k posteli...
"Franku, seš si jistej?" Gerard pořád nechápal, jak se může něco takovýho dít, když si vždycky myslel, že ho vzrušujou holky.
"Po včerejšku je to už stejně jedno, ne? A mám pocit, že ti to ani dvakrát nevadí..."
Hodil ho na postel a aobkročmo mu sedl na pas.
"Řekni, kurva, žes mě chtěl odzačátku ojet!"
Tahle věta Gerarda neskutečně rajcovala...
"No tak, ŘEKNI TO!"
"Chtěl-chtěl jsem tě ojet" wow, ani by netušil, jak dobře to zní. Frankie se k němu naklonil a začal mu okusovat bradavku....
Gee zapoměl na všechny svoje pochybnosti. No co, tak možná sem teplej no... Ted mu to bylo uplně šumafuk, protože už nedokázal myslet. Rozkoš mu zaplavila mysl. Schodil Franka ze sebe a otočil si ho.
"No tak pod", zařval na něj Frankie. Zajel do něj a oba se pohybovali čím dál rychleji. Gee se kousal do rtu, aby nemusel kričet. Frankie ze sebe vydával čím dál hlasitější steny. Gee se udělal a vydechl.
Oba leželi vedle sebe a oddechovali.
"Gee", zašeptal Frank a vášnivě ho políbil.
Netušili, že celou scénu slyšel a poté i viděl Mickey.
Mikey:
To není možný, tohle se nemohlo stát, je to jen určitě nějaký přelud. Gee a Frank?? No to snad ne... ti dva přece nemůžou bejt spolu.. nejde to... sakra, já asi žárlím..nj, ale teď jenom zjistit na koho.. Geeho mám moc rád, je to můj velkej bráška.. ale na druhou stranu ten novej kluk, Frank, je dosti rajcovní.. Ty jeho kérky a vlasy hozený na stranu...ááá..slinty slint..
Musel sem si dojít pro kapesní, trošku sem se zasnil... Ale teď zpátky k tématu: byl jsem doma a zrovna poslouchal Anthrax, když v tom zazvonil zvonek.. rychle sem se vrhl ke dveřím, ale Gee byl rychlejší, tak sem se aspoň schoval, že na něho vybafnu.. Ale pak sem uslyšel hlas: byl to Frank.. Moc dobře sem ho neslyšel, ale mluvil něco o tričku, pak šel dovnitř a Gee ho vlekl k sobě do pokoje... Říkal sem si, že to není jen tak a tak sem je sledoval. Jakmile zapadli do Geeho pokoje, vzal sem si sklinku a začal poslouchat.. zase mluvili o tričku a pak sem slyšel jen divný mlaskání..Podíval sem se klíčovou dírkou a co tam nevidím: Gee a Frank spolu...ehm...no...jak to říct... dělali miminka..
Ale jakým způsobem..ty jo, tak moc mě to rajcovalo.. měl jsem sto chutí vtrhnout za nima a ukázat jim jaká síla se v Mikeymanovi skrývá ( XD )
Jenže sem stál na chodbě a tupě zíral klíčovou dírkou.. Jenže sem nebyl jediný kdo stál...miniMikey byl taky v pozoru..a tak sem si říkal, že by byla škoda toho nevyužít.. a dál..no zkrátka a dobře sem si dělal dobře, zatímco sem pozoroval dírkou Geeho a Franka..
Byl jsem zrovna v tom nejlepším, když v tom sem periferně spatřil osobu... podíval jsem se a tam stál Ray...
Ray: Měl sem chuť si s někým popovídat, tak sem zazvonil na Waye. Nikdo neotevíral. Hmm, divné, měli by být doma. Když jsem se však naklonil ke dveřím, zjistil jsem, že jsou trochu pootevřené. Napadlo mě, že Gerarda překvapím. Opatrně jsem otevřel dveře a rovnou jsem si to potichu namířil do Gerardova pokoje, s trochou štěstí tam bude i Mikey, aspoň je vyděsím oba. Když sem ale přišel k pokoji, stál tam Mikey a dělal si dobře!!!!
"Mikey? Co...co to děláš?" vyhrkl jsem, protože mě to překvapilo.....
Mikey: jezisi kriste co ted? tak v tžu chvili sem snad zrudnul i na zadku...snazil sem se to zamaskovat jak nejvic se to dalo a nasadil sem vyraz nic se nedeje.. ,,co je? si to nikdy nevidel nebo co?"
Bob:,,co sem nevidel? ja myslim ty zvuky!"...nechtel sem,aby se mikey citil nejak trapne,protoze priznejme si to,delam to taky,ze?! ale ty zvuky me fakt prekvapili,jak kdyby nekdo tooo! ,,Hele to jde z Geeho pokoje,ne?
Mikey: Uff sem se lekl,snad to nevidel....,,Jo ale to nic to si asi Gee pousti nejaky porno,jak ho znam
Frank
Uprostřed všech těch hrátek sem uslyšel, že si venku někdo povidá. Gee už byl nadrženej jak prase a pořád mě někde ocucával a zrovna ted mě kouřil.
"Gee", zašeptal sem. Dalo mi to děsnou práci se sousředit na slova, když sem se zrovna dělal. Uhnul a já vystřík.
"Copak?" šibalsky se na mě usmál.
"Slyšíš to?"
Na chvilku stichl. přivřel oči a sustředil se. Uáá, takhle vypadal fakt rajcovně.
"Nj, někdo tam je."
Přiblížil sem se k němu a olízl mu krk."Je zamčeno?" , zašeptal sem mu do oušku.
"Ne",vydechl vzrušeně. "Asi...asi bych měl.." ale už to nedořekl a jen zasténal. Já se totiž pomaloučku polibky přiblížil k jeho ptáčkovi. Pomaloučku sem ho olíznul a pak se odtáh. chi chi
"Ale no táák!" zaprosil Gee.
"Nenene, nic nebude", smál sem se na něj.
"Ty potvoro jedna!",usmál se. Sexy úsměv... No dobřeee:D
Najednou se ozvalo nesmělé zaklepání na dveře. Rayovi už bylo blbý tam čekat až skončí, tak se začal dobývat dovnitř. Gerard na sebe urychleně hodil župan a Frank se zavrtal do postele (snažil se dělat, že spí, ale co si budem povídat, byla to blbost)
"Gee, chtěl jsi pomoct s hudbou" Ray si prostě nemohl vybrat vhodnější příležitost, kdy se vecpat dovnitř. Jeho pohled přletěl přes polonahého Gerarda, Franka v posteli a oblečení na zemi.....
Klesla mu čelist
"C-Co? S jakou hudbou?" Vykoktal ze sebe rozrušeně Gee. Takhle trapně se necítil už hodně dlouho, naposledy dneska ráno... "Ale, to neřeš... vidím, že máš důležitější věci na práci," řekl Ray významně. "Hele, to vážně není tak, jak si myslíš. Já jsem zrovna vylez ze sprchy, když mi Frank přišel něco vrátit, ale udělalo se mu špatně a protože tady bylo hrozné horko, tak jsem mu poradil, ať si odloží, jenže on omdlel a..." pokoušel se Gee o zoufalou obhajobu. Ray se jen ušklíbl, protože si všiml, že je Gerard vzrušený "Já si nic nemyslím... jen... až se pan Iero probere, tak mu vyřiď, že by při tom omdlévání neměl tak hlasitě sténat... protože tvůj bratr z toho bude mít doživotní trauma..." Ray pootevřel dveře, za kterýma stál Mikey s oběma rukama ve svém rozkroku a pootevřenými ústy. Gee se plácl do čela... "Pane bože... kurva už! Co je tohle za barák...?! Všichni si tu dělají co chtějí, přicházejí si kdy chtějí..." Frankie usoudil, že už steně nemá cenu předstírat spaní, posadil se na posteli, přeměřil si všechny přítomné očima a pobaveně pronesl: "Pánové, tohle bude opravdu neuvěřitelná kapela!"
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 DisturbedAngel DisturbedAngel | Web | 17. march 2007 at 13:16 | React

proboha ta poslední hláška!XD.......já nemůžu XDXDXD

2 terka terka | 18. march 2007 at 16:38 | React

no,takže slzy smíchu mi netekly už nějakou dobu.nejdřív jsem trochu pochybovala,no líbání proč ne,ale tohle je trošku moc - teda na mě :)) ale konec mě dostal!no nic,jdu číst dál,třeba to bude stejně vtipný XD

Jo a mikeyman jede xD

3 honey honey | 21. march 2007 at 21:40 | React

8D

4 klara klara | 27. march 2007 at 21:31 | React

prdel jak cyp,já chčim.:-)

5 Bára Bára | 7. april 2007 at 12:34 | React

umíííííííírááááámmmm   ...smíchy of course

6 evys evys | 15. april 2007 at 16:33 | React

heh supeeeeer XD

7 Mispulee Mispulee | Web | 2. may 2007 at 9:57 | React

mazéc :D :D

8 Serafine Serafine | Web | 6. may 2007 at 0:52 | React

Héééééj!! tak tohle je dosti luxusní!!! je tak dál!!!

...mikeyman válí!!! :)))

9 benji & mecki benji & mecki | Email | 2. june 2007 at 16:12 | React

miniMickey - tag zen wede  no , proste brutaal....

10 <3 <3 | Web | 15. june 2007 at 8:33 | React

tak takhle jsem se dlouho nepobavila.....xD hej to bylo fakt něco!

takový trapasy a hlášky....xD a skutky....

11 jacqueline.die jacqueline.die | 2. july 2007 at 17:35 | React

jezis frankie je uzasnej xD

12 Palmer Palmer | Web | 10. july 2007 at 15:29 | React

Pane jo to je mazeeec XD a ta posledni hlaska XD já nemuzu je to uzasny !!!!

13 gomix gomix | 13. july 2007 at 17:22 | React

no ty kráávo xDDDDDD to byl jeden trapas za druhym xDDD hustý

14 Chemical_Jane Chemical_Jane | 15. july 2007 at 10:44 | React

PEKNEEEEE!!!! XDDDD no ty woe jak se snazi gee vymlouvat prej ze frank omdlel a on se byl zrovna sprchovat XDDDDDDD hmmmmm ale neuveritelna kapela to vazne je XDDDDDDDDD

15 MyWorld MyWorld | 24. july 2007 at 21:28 | React

Jaj, tak z toho sem nemohla!!!XD

16 Lucka Lucka | 24. july 2007 at 23:49 | React

Mickeyman a miniMickey.... omdlel.... omg.. já si asi roztrhnu hubu :D

17 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 13. october 2007 at 15:01 | React

bože.....wýtlem:-) Ty si fakt jednička!!!!!

18 teryn-red teryn-red | 29. november 2007 at 11:02 | React

to e hustý.........lae takový vytlemy sem už dlouho nezažila

19 XDXD XDXD | 25. december 2007 at 21:35 | React

xDxDxD!! Tohle bylo numero uno, ještě nikdy jsem nic podobnýho nečetla xD.. Hey a vedle má rodinka puštěnýho poláka, a zrovna jak šlo do tuhýho, tak se zvedla ozvalo "ŠUKAJTĚ!!!" xD.. No hey ale fuckt..nejlepší nejvychlamenější story jakou sem kdy četla xD.. Fuckt hustě vymyšlený xD..

20 PsoukVeros PsoukVeros | 3. july 2008 at 16:04 | React

Mikey s oběma rukama ve svém rozkroku a pootevřenými ústyXD tak to je úžasný..už dlouho sem se takhle nenařehnila ještě že nikdo není doma jinak by mě odvezli se záchvatem smíchu:D:D

21 ChemicalVampire ChemicalVampire | Web | 24. august 2008 at 17:43 | React

tou poslední větou měl vážně pravdu...xDDD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement