Gee má problém 2

21. march 2007 at 14:19 |  Gee má problém
Gerard v pokoji padl na postel, která ještě byla cítit velmi silným a ne zrovna příjemným parfémem, po kterým tu zanechaly stopy ty dvě "dámy". Gerard udělal zhnusenej ksicht a zacpal si nos.
,,Ježiš, to je puch!" řekl si pro sebe a otevřel okno. Venku bylo pěkně teplo, tak přemýšlel, že by si mohl zajít ven. Na procházku, do parku, nebo tak nějak. A mohl by si s sebou vzít skicák a něco namalovat. Svoji milovanou tužku, už tolikrát ořezanou, už dlouhou dobu ve svých prstech nedržel. Přešel od okna ke svému stolku a vytáhl ze šuplíku skicák a tužku. Jeho skicák byl celej doničenej, zbývalo mu tam už jen pár prázdných listů.
'No co, tak si koupim novej..' pomyslel si pochmurně Gee (pochmurně proto, že měl zrovna k tomuhle skicáku velkej citovej vztah ;D) a měl se k odchodu. U domovních dveří ho zastavil Frank.
'Bože můj, co ten tu zase chce... to si snad nemůžu nikdy vyjít sám ven?!' řekl si v duchu Gerard. Koukl na Franka:
,,Co chceš?! Právě jsem chtěl jít SÁM ven!!"

"Nic, jdu za Mikeym", řekl Frank trochu moc rozrušeně a už utíkal po schodech nahoru. Gee jen zavrtěl hlavou a šel si po svých, nechávaje jim celej barák jen pro sebe.
Došel do parku na rohu ulice a usadil se na lavičku. Bylo tu příjemně, kousek od něj si hráli dva malí fakani na písečku a navzájem si bořili bábovčičky. Gee se uchcechtl při vzpomínce na své dětské hry s Mikeym.
Zrovna když se ponořil do té správné tvořivé nálady a tuška už se dotýkala papíru mu zazvonil mobil. Naštvaně odhodil tužku na zem a popadl mobil.
"Kdo je tam?", odpověděl naštvaně.
Na druhém konci se ozval smích. "Hádej."
Eeeh... povědomej hlas. Mám hádat? Ne. Gerard si dal mobil před obličej a podíval se na display. Brian. Aha.
"Co chceš Brajne?", zeptal se Gerard pořád naštvanej.
"Háá, tys to nevěděl, musel ses podívat", smál se jeho praštěnej manažer do telefonu.
´Co to?´ Gee se rozhlédl. Po cestě po jeho pravici kráčel Brain s mobilem v ruce a přiblblým úsměvem na tváři. Dal mobil do kapsy a ještě jednou se zasmál a ukazoval přitom na Gerarda.
Gerard upíral své zelené oči na blížící se postavu a přitom se mu na tvářích objevil ruměnec.
"co ty tu?"povída Brian...
"mnoo nák mě všechno sralo ..tak sem chtěl chvíli klid"odpoveděl mu ale i přesto byl kupodivu rád že ho vidí..
"ahaa ceš bejt sám??...tak to ja ..."
"nee prosimtě zůstan tu"skočil mu do řeči Gee...
konečně náká spřízněná duše...Brian mu vždycky rozuměl a dokázal pomoci...
tak tam tak spolu seděli a kecali vo všem možnym..Gee už měl zase supeer naáladu...dyš v tom najednou...
"joo hele woee čum mám nový tetování ..se musim pochlubit"a Brian si najednou vyhrnul triko až ke krku a kolem prsa měl vytetovanýho malýho obmotanýho dráčka....
:-DGee nasucho polkl..
Gerard se rozhlídl nervózně kolem, jestli je někdo nepozoruje, přece jenom- vidět zpěváka skupiny MCR a manažera skupiny, jak tu má vyhrnutý triko a na hrudi ještě mírně zkrvácené a zjizvené tetování- to se nevidí každý den, že jo.
,,Ehm...pěkný, no.." řekl nejistě Gee a zkoumavě si tetování Bráji prohlížel ,,Hmm..a...nebolelo to?" kurňa Gerarde, pitomější dotaz si plácnout nemoh', jasně že to přece bolelo!
,,Jasně že to přece bolelo!" odpověděl Brája. Gerard se uchechtl.
,,Co je?!" ohradil se dotčeně 'pan manažer' :D
,,Hehe..nic..hehe... já jenom, že sem myslel na to samý..hehe." zalykal se Gee. Brája protočil oči.
,,A he-hele, nechceš....n-nechceš si...š-šáhnout?" navrhl koktavě Brian a pomalu, ale jistě se přisunoval k Gerardovi. Gerarda to nepatrně zaskočilo, ale přece jenom natáhl ruku blíž k Brájovi a- šáhl si na jeho tetování. V ten moment měl Gerard pocit, že se mu asi roztrhne vzrušením srdce.
Sakra Wayi uklidni se..co ti hrabe?říkal si pro sebe Gerard sám a rychle odtáhl ruku od Brianova tetování.Nejistě se usmál a řekl..
"Hm..hekzý na dotyk.." / :1: :1: / pak si v mylsi začal nakopávat prdel protože něco tak debilního neřekl snad..no..vlastně nikdy..Brian se taky nejistě usmál a s "dík taky myslím" sedl vedle něho.
"Uhm..no..tak co..co kreslíš?"řekl a trochu se posunul k Geemu,který se ucukl,protože Brianova blízkost ho víte co.
"Mno..ještě nic..chtěl jsem..ale..pak jsi došel ty.."
"Aha..takže jsi měl zase nějakou muzu?"zasmál se Brája.
"No ani ne,prostě nálada.."
"Aha.."
Ticho,jen ti parchanti z písku řvali a tak rušili celkem poklidnou atmosféru dvou mužů sedících vedle sebe na jedné ošuntělé lavce v parku./ :1: ty vole co to ze mě dneska leze?:1:/
"No tak..uhm..já asi půjdu.."
"A proč si mi vůbec volal?"Gerard nechtěl aby pan manžer odešel a Brian si jakoby lehce oddechl že nemusí odcházet.
"No jen tak..jsem šel na pivko a pak jsme tě tu uviděl,tak jsem vytasil mobil a zavolal ti.."
"Ty seš blbej,když mě vidíš proč voláš?"
"No tak z prdele,mám kréda dost..vynášíte mi hodně penízků víš?"řekl Brája zvedl oboči..pak se uchechtl a Gee taky.
"Hmm.."řekl Gerard a zvedl tužku ze země a začal něco čmárat.Brája mu čuměl přeš rameno a nic neříkal.Gerard kreslil ty dvě děcka na písku akorát s dračíma hlavam divným tělem,ale měli bábovičky./xDD/Tak za 10 minut byl hotový,byla to jen karikatura.
"Jééé to si zarámuju..dej mi to..teda dáš mi to?"zeptal se Brája.
"Klidně.."řekl Gee a vytrhl papír a dal ho Brájovi.ten ho chytl za rameno a jemně mu po něm přejel,ale tak jemně..až na Gerarda přišli zase choutky../ :1:/Pak se usmál a Brája taky.
"Hele asi půjdu.."řekl Gerard a nervozně se zvedl..
"Jo..ehm..jo já..já taky.."řekl brája,který byl od pohledu lehce vyvozen z míry.
"Tak kdyžtak zase zavolej"zavolal ještě Gee a šel.Brája na něho odpověděl "jasně"a pak šel taky.
nejujetější, nejúchylnější a nejdivnější člověk na světě....Nestačili ti ty úlety s Frankem..ted už si myslíš i na Bráju....no je fakt že Brája a jeho tetování mě vzrušovali víc než dvě coury plazící se na mě v pokoji.....jsem fakt divnej....
Gee se vrátil domů, kde našel Mikeyho, Franka a Alic jak vklidu popíjejí v obýváku...No fajn není asi nejlepší, aby se zapřísáhlej abstinent pouštěl do týhle společnosti....Nenápadně jsem se kolem nich proplížil a šel jsem do svýho pokoje..nemohl jsem přestat myslet na Bráju a jeho tetování....grrr přestan Gee....znovu jsem čapl do ruky svůj skicák...začal jsem čmárat....šlo to až nějak podezřele lehce..při kreslení obrysů mi lítal jazykl z jednoho koutku úst k druhému, číleně jsem se soustředil (:D)a je to hotový....sakra co to?? je to až nehorázně podobný Brájovi...oh bože...jdu si snad pro nějaký prášky na uklidnění...ne, to není dobrej nápad...ééé..tak...jsem fakt magor? povídám si sám se sebou...
Lehl jsem si na záda a zavřel oči...okamžitě jsem upadl do hlubokého spánku. Znovu se mi vybavily zážitky dnešního odpoledne. Brája v parku, jeho tetování..ale něco bylo jinak..v tom snu se ke mně Brája naklonil a vášnivě mě políbil....
,,Wuaaaa Bryane!!" zařval jsem ze spaní a probudil se... ani si neuvědomil, jak hlasitě zařval....
Do pokoje vešla Alic:,,Gee?? Ty jseš tu?? Stalo se něco?? Slyšela jsem křik."
"Ne..ne..neee.. nic..hehe..jen sen..nic víc.."snažil se to nějak zastínit tak nasadil nucený usmev a rukou naznačil aby Alíc vyšla z pokoje.Ona tak učinila gee se natáhl zase na postel,ale tentokrát to měl pod kontrolou,protžoe by mohl klidně křičet něco jinéh..a..uhm..horšího../ :-D/.Najednou se rychle zvedl a podíval se před sebe.Zakroutil hlavou a v hlavě mu pořád běželo,že vážně není normální.
Přece jenom- Frank, Mikey, teď i Brája... to by bylo dost, aby si to ještě náááhodou nerozdal třeba s Bobem a Rayem. Gerard přešel po pokoji k onu a kouknul ven. Byltakovej pěknej den.. a on tu teď trčí doma, s myšlenkou, že je to nenormální úchyl.

Mezitím v kuchyni:
,,Hehe.. hele..chci chi...hele, Alíc... co kdybychom se odklidili nahoru do pokoje?" zařval na Aliciu její přítel Mikey přes hlavy Boba, Franka a Raye, kteří měli každý v ruce láhev piva.
,,Hehe..proč? Vždyť je tu sranda!" řekla Alíc a dala si velkej doušek piva už z poloprázdné flašky.
Nahoře v pokoji pořád seděl na posteli Gerard, když v tom ho vyrušili podivný a docela děsivý zvuky z kuchyně.
'Kurňa co tam zas vyváděj?!' pohoršil se Gee a sešel dolů do kuchyně.
uprostřed cesty si ale řekl zhe na ně vlastně nemá náladu tak se vratil do pokoje..ale pak uslyšel jak se rozbíjí náky sklo..tak uznal za nejlepší dyž to pude vošéfnout......ale jak vešel nemohl uvěřit vlastním očím..telka řvala na plný koule a před kuchynskou linkou stál Mikey a na ní seděla Alíc obkročmo kolem něj a vášnivě se líbali....ostatní kluci byli taky v dobrym stavu..Ray s Bobem na ně kolukali a Frank ležel rozvalenej na sedačce a vypadal zhe je v těžký depresi....Gee se rozhodl zhe nejlepší rozprava bude právě s Frankem tak se vydal k němu..
"Franku co to sakra provádíte??takhle se střískat za bílýho dne...zhe se nestydíte.."...
Frankie se probral z mírné apatie a podíval se na Geeho:,, Hééééj *škyt* Gee!!!...co ty tady??? Jdeš mě zachránit?? *škyt* a pomalu přivíral očička jako znavené kotě........
-,,Frankie, hej prober se!" a nic..sakra, ten by potřeboval někam odklidit...oh bože, proč já jsem vždycky takovej dobrák..popadl Franka, postavil ho na nohy a odvlekl do svého pokoje a položil na postel. (neptejte se, jak ho dostal nahoru po schodech)
,,No fajn Frankie, tady budeš mít klid, doufám jenom, že mi to tu moc nepobliješ...ale ty bys tohle pro mě určitě taky udělal!" řekl Gee srdceryvně, ale Frank mu neodpověděl. Pokojem se rozléhalo akorát silné Frankovo chrápání. Gee pouze obrátil oči vsloup a vrátil se dolů do kuchyně...Alic a Mikey už se po sobě váleli na kuchynské lince a chybělo málo, aby doošlo na to nejhorší.
Gee přišel k Bobovi, který měl očividně výbornou náladu:,,Co se stalo s Frankem???" zařval mu do ucha Gee, protože přes televizi toho moc slyšet nebylo...
Bob se k Geemu otočil a opileckým zamumláním odpověděl:................................
 

1 person judged this article.

Comments

1 klara klara | 25. march 2007 at 15:39 | React

hustý...

2 very very | 1. june 2007 at 17:42 | React

heey mazeec xD xD

3 anastacia anastacia | Web | 22. june 2007 at 14:57 | React

jak se dostali po schodech? XD

4 Palmer Palmer | Web | 10. july 2007 at 19:10 | React

Jó jak XD

A je supa ze Mikey uz zije XD

5 Maty Maty | 21. july 2007 at 1:16 | React

a odpowědel mu : ............................................. xDxDxD

6 lucinka.way2 lucinka.way2 | 28. august 2007 at 12:46 | React

jen Bob wí jak vyjádřit pár teček..XD .....................a já

7 XDXD XDXD | 26. december 2007 at 0:19 | React

................................................ xD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama