Gee má problém 4

26. march 2007 at 18:47 |  Gee má problém
"proboha Gee co se ti stalo?"zhrozil se když viděl jak Gerard vypadá.....
Gee jen n otevřel pusu ale nevydal ze sebe ani hlásku...prostě to nešlo..
Frank odhodil ručník(ten na vlasy :-D)a přišel k Gerardovi položil mu ruce na ramena a podíval se mu zpříma do očí..
"pověz mi co se ti stalo.."řekl je ale to už to Gee navydržel shodil ze sebe jeho ruce a utekl k sobě do pokoje...ještě stihnul zamknout než se Faŕank vzpamatoval a už bušil na dveře..
"tak gerarde...vyklop to už..stalo se něco??je něco s Brájou??"......
Geemu zatrnulo. Rychle odemknul, vtáhl Franka dovnitř a zase zamknul.
,,Proč by se mělo něco stát s Brájnem? Tys něco.."
,,Jo, viděl. Nemysli si, že když jsem se v tu chvilku vzbudil, zapomněl jsem na pohled na Brájna bez trika a ty vedle něho...protože já...." Frank sklopil oči a odmlčel se. Gee se k němu zamyšleně přiblížil. Zvedl mu hlavu, aby se mu Frank koukl do obličeje.
,,Protože ty?" nadhodil znovu. Nevěděl proč, ale začal zrychlene dýchat. Chtěl, aby Frank větu dokončil.

Frank se mu místo toho podíval hluboce do očí Gee se ještě víc přiblížil..frank pootevřel pusu a Gerardův jazyk se tam už dobýval..Frankovy ruce pomalu sjížděly k Gerardovýmu zipu...když ho rozepl vybavily se Geemu ale momenty z auta...okamžitě se odtrhl a jen vyjeveně koukal..
"ehmm já promin udělal sem něco špatně?" ..nechápal Frank...
"Ne..nic..já jen.."Gerard se odmlčel a trochu se studem se na Franka podíval.
"Tak co je?řekneš mi sakra co se stalo?" řekl nevrle Frank,kterého přešla už snaha to z geeho vypáčit.
"Franku..bože.."řekl Gerard a začal přecházet nervozne sem a tam.Frank jen zvedl jedno bočí a s tázavým pohledem si založil ruce.
"Nic se nestalo kurva" vyštěkl Gerard a zůstal stát na místě.I když viděl Franka jen do půlky těla při vzpomínce na Briana se mu všechno zhnusilo.V tom druhém případě by se na něho nejradši vrhl,jenže..
"Jak chceš,ale vím že se něco děje.."řekl nepřitomně Frank a obešel Gerard tak naštvaně jak jen mohl.Vešel do svého pokoje a tam si sedl na postel.uvědomil si,že nebylo možná zas tak dobré se k němu zachovat.Viděl,že ho něco trápí.Tak se převlékl a svalil na postel,ruce si dal za hlavu a čuměl do stropu.Gerard,Gerard,gerard..hlava plná jeho.Proč?Protože toho kluka má vážně rád a nesnel pohled na utrápeného Waye staršího.Rychle se zvedl s postele a svižným krokem vyšel ze dveří.Vešel do koupelny a podle jeho očekávání tam Gee pořád byl.Seděl u zdi s hlavou položenou v rukách a kolenama u brady.
"Gee promin.."řekl tiše Frank a klekl ke Gerardovi.Objal ho.Gerard se přisunul blíž k němu a opřel si hlavu o jeho rameno.
"Gee... Ja ti jen chci pomoct... víš...hrozně mě trápí když tě vidím tkkového zničeného...Já... já... gee prosimrekni mi co se ti stalo, vzdyt vis ze mi muzes verit, no tak!" vysoukal ze sebe frank. Hrozně rád se takhle k geemu tulil...
Gee dlouho nic nerikal... Pak si jen povzdechl a pritulil si k sobe franka jeste mnohem vic... Frank se zacal uz mirne dusit, ale vedelze to gee potrebuje. A navic - jak si sam priznal - i kdyz byl gee takhle smutny, hrozne ho rajcoval!
Nakonec gee stisk povolil a začal potichu a pomalu mluvit... "Vis, franku, ja nevim jak ti to mam rict... stalo se neco.. neco ... n o prisernyho..." klepal se mu hlas a mel slzy na krajicku...
"Gee tak už mi řekni vo co de"začínal se bát Frank..."je to něco s Brajnem??"
Gee se zachvěl..ale nepromluvil.... z toho Frank ale pochopil zhe v tom Brian má prsty...
"snad ti nák neublížil?.."vyzvídal dál..
"tak jo Frankie řeknu ti to.."..chvěl se čím dál víc ..ale pokračoval....
"Byli sme spolu venku...a ani nevim co nás to popadlo..ale jemu asi přeskočilo."..kouknul se Frankovi do očí a sledoval jak se mu rozevřely vzorničky..uzh mu to doteklo...
,,Frankie my...já ani nevím co mě to popadlo...prostě jsem byl dneska děsně smutnej...a Brája byl ke mně milej...jenže potom....."
Frank se na Geeho zděšeně podíval:,, Potom co Gee?? Co se stalo??"
Gee odvrátil pohled od Franka a zadíval se do prázdna...v té chvíli se mu vybavila událost v autě s Brájou....a uvědomil si, jak je rád, že Franka má! Vrhl se mu ještě vášnivěji do náruče a přitiskl se k němu jako klíště. Frankovi došlo, že se asi stalo něco vážnějšího, než předpokládal. Pohladil Geeho jemně po zádech aby ho uklidnil.....
,,Gee..tak řekneš mi to konečně??"
-,,Frankie...víš......."
"...my meli strasne brutalni sex v jeho aute!!" pak se rozbrecel jako male dite..Frank nejdriv stuhl,ale pak Geeho zacal hladit po zadech a septat mu do ouska..."Šššš...Gee..to bude dobry broucku...to prejde...neni to tvoje chyba...no taaak.." Gee se po chvili zacinal trochu uklidnovat a pohodlneji se pritulil k Frankovi....po chvili uz ani neplakal,jen ztezka dychal...Frank se celou dobu konejsive pohupoval jako s malym ditetem...coz z urcite casti Gerard jeste byl...
Ba tam sedeli na podlaze koupelny..Gerard ve Frankove naruci...
Seděli tam možná tak dobrých 10 minut.Gerard měl zabořenou tvář ve Frankově náruči a Frank zase nic neříkal.Jakoby se bál.Frank nevěděl co dělat,jedna půlka jeho já mu říkala,že to Gerard přehnal a ta druhá,že si to pěkně odskákal,tohle si Gee nezasloužil a vlastně za to nemůže.Jen tak do toho ticha kde se občas objevil Gerardův vzlyk nebo vydechnutí prohodil..
"to bude dobré.."Gerard se na něho podíval.
"Zlobíš se Frankie?"řekl tiše.
"Ne..nemám na co.."řekl trochu s usmevem Frank a chytl Geeho za bradu.
"To překonáš,máš mě.."tohle Gerard potřeboval,potřeboval povzbudit a mít oporu.A nemyslet na to,co se stalo.Věnoval Frankovi vděčný úsměv a Frank Geeho jemně líbl na čelo.
Gee ucítil na čele Frankovi rty. A vtom se v něm něco zlomilo. Prostě najednou trhl hlavou, aby Feeho polibek zachytil. Franka to překvapilo. Jeho rty se přilepily na ty Gerardovi. Po chvilce Gee ústa pootevřel a nechal Frankův jazyk vklouznout dovnitř. Jejich jazyky se proplétaly /obvyklá věta, nemohla jsem si ji odpustit :-D/ a nedlouho na to se Frank odhodlal, aby Geemu svůj jazyk trošku drsněji zarazil takřka do krku. Obával se, že pokud si nebude počínat dost něžně, Gee se zase vyděsí a všechno skončí. To by Franka hrozně mrzelo. Ale Gerard sebou tentokrát necukl. Zajel rukou do Frankových stále mokrých vlasů a druhou mu přejížděl po studených zádech. Frank zase uchopil Geeho tvář do dlaní a tiskl si ji stále víc a víc k sobě. Geeho ruka se pak samovolně ze zad přesunula k ručníku kolem Frankova pasu. Chtěl ho odtáhnout od těla, ale Frank na něm seděl, takže ať se snažil sebevíc, Frankova.. eh.. místa nemohl odhalit. Frank se po několika Geeho marných pokusech neudržel a rozesmál se.
,,Počkej, vstanem," pohladil ho po tváři. Oba se zvedli a znovu se políbili.
,,Co takhle přejít do mýho pokoje?" špitl Gee mezi polibky. Frank mu olízl ucho a přikývl...
Oba se v objetí a v polibcích vypotáceli z koupelny a takřka nevnímali okolí..vráželi do stěn, shodili na chodbě pár obrazů.....konečně byli v Geeho pokoji a svalili se na zem...vtom se ale ozvalo:,,Ehm, ehm..." Gee i Fee se lekli a rychle se podívali směrem, odkud zakašlání vyšlo....
Na křesle u okna seděl Brája a vyjeveně na ně koukal.....Frankiemu se nebezpečně vztekle rozšířili zorničky když ho zahlédl....Vrhnul se po Brájovi a Gee ho nestačil zadržet.....Frank Bráju vztekle škrtil až Brian zrudl a Gerard se ho od něj marně snažil odrhnout. V hloubi duše byl ale rád, že má Frankie vztek a že žárlí na Bráju......
,,Sssssss-a...kra, Frankie pust mě!!!" zasípal Brája...
,,Já tě zabiju ty hajzle!!! Co sis myslel hmm??? Že se to nedozvím?? Moc dobře si věděl co k Gerardovi cítím! byl jsi můj kamarád a já se ti s tím svěřoval! Jak jsi mi to mohl udělat?? Podrazáku!!"
Cože...chvíli Geemu trvalo než to pochopil...Brája ho svedl jen proto, aby nasral Franka??!..........
"Kchhhheee", vydal ze sebe Brian a vypadal že ještě chvíli a bude po něm. Gerard zakročil a odtrhl Frankovy ruce od Brianova krku. Frank jen vstal a naštvaně kopl do ležícího Briana. Ten si mezitím ohmatával krk a přerušovaně dýchal.
"Cože", řekl Gee prostě a přitom se díval z jednoho na druhého.
"No co... je to tak, Gee. Už dlouho jsem do tebe zamilovaný", vyhrkl naštvaně Frank. Naštvaný proto že Briana nezabil. " A tendle parchant to věděl. A ublížil ti."
Brian vstal. Ještě pořád dýchal přerušovaně, ale už byl schopen něco říct.
"Já... já nechtěl... on... já... kurva." Na chvíli se odmlčel a pak se podíval na Gerarda. "Já... opravdu jsem tě chtěl jen svést, nic víc. Jenže.. pak jsem... ty jsi prostě..."
"Tak už se vymáčkni!", zařval Frank.
"Zkrátka jsem se do tebe zamiloval", vydechl Brian a upíral pohled do Gerardových očí. Gee sklopil pohled. V hlavě mu vířila spousta myšlenek a on nevěděl co dělat. Jen tam tak stál a díval se do země.
"Ven", ukázal na dveře.
"Jo, jen běž", přidal se k němu Frank.
"Oba!"
"C-coo", začal Frank, ale Gee po něm hodil naštvaný pohled, tak sklapnul a koukal jít za Brianem. Gee zavřel dvěře a opřel si o ně hlavu. Sakra sakra sakra...
Hlavou mu běželo milion myšlenek.Nevěděl,co chce a byl z toho všeho hrozně zmatený.Na jednu stranu byl rád,že na něj Frankie žárlil,ale nikdy si nemyslel,že by se do něj mohl třeba zamilovat.A teď ještě Brája.To už bylo fakt moc.Sice ho vždycky přitahoval,ale Gee měl pořád v hlavě to,co se stalo u něho v autě.Na to se asi nedá jen tak zapomenout.Geeho to fakt mrzelo a zrovna od Bráji by to nikdy nečekal.

Mezítím za dveřmi
Frankie a Brian stáli za dveřmi a jenom na sebe vražedně koukali.Fee měl sto chutí po něm zase skočit!Po chvíli to Brian vzdal,protože mu bylo jasný,že už tam stejně nic nezmůže.Už tam byl jenom Frankie a ten se snažil dostat do Gerardova pokoje.Klepal na dveře a prosíl Geeho,aby ho pustil dovnitř.Ale nic.Po chvíli se ale dveře otevřeli,Frank pootevřel dveře a směřoval si to pomalu ke Geemu...
Gee k němu stál otočený zády, ale i tak frank poznal že je smutnej (neptejte se jak, frankie je proste vestkyne :-)). Polozil mu ruce na ramena a něžně si ho k sobě přivinul. Gee vůbec nereagoval a to franka trosku zmatlo. tak se radeji zeptal:"Gee, copak je? vim že tě to asi trošku rozhodilo, to co ses dozvěděl... ale věř mi, že JÁ tě miluju mnohem víc než brája a mnohem dýl a navíc - on ti ublížil!"Při mluvení ho lehce hladil po rukou a po zádech. Gee po dlouhé chvíli konečně promluvil:"Víš, byl sem tak dlouho sám a najednou se o měmůžete přetrhnout... jeste aby se do me zabouchl mikey a uz se asi fakt zblaznim!!"
"oj to by ještě chybělo"..usmál se mile Frank
"víš Franku je toho na mě moc...potřeboval bych se něčeho napít...ale to taky nemůžu....prostě nák všechno nezvládám.."..
"ale co by si chtěl zvládat"Frank ho objal kolem pasu a položil si hlavu na jeho rameno....
"já tě vážně miluju"a dal mu letmou pusu do vlasů...
Gee se otočil..vypadal odhodlaněji..rozhodnutěji...hvíli koukal Frankovi do očí....a pak z něj vypadlo
"jo..já tebe taky..."
Frank vykouzlil krááásnej milej usměv...
Frank byl štastnej jako blecha a rozzářil se jak nejvíc uměl.
"Ach bože Gee", vydal ze sebe a okamžitě se na něj vrhl. Něžně ho políbil a s usměvem se mu zadíval do očí. Gerard se musel taky usmát, když viděl jaho roztomilou tvářičku.
"Uff", vydechl. Byl rád, že je to za nim. Přiznal to. Hlavu měl ještě pořád plnou toho co se dneska stalo. Brian a jeho proklaté tetování... sakra..
Frank se za chvíli přestal ovládat a z něžných polibků byli najednou drsnější, rychlejší a vášnivější. Chtěl ho. Hrozně moc ho chtěl. Sundal mu tričko a zamířil ke kalhotám. Ale Gee odchytl jeho ruku a odlepil se od něj.
"Prosím, ne." Díval se na něj smutnýma očima. "Já nechci. Ne dnes."
Frank se pokusil sklidnit hormon a něžně Geeho políbil na krk. "Dobře." Vzal ho za ruku a odvedl do postele. Uložil ho, políbil na čelo a popřál dobrou noc. Už bylo pozdě. Otočil se a zamířil ke dveřím.
"Ne. Ozval se slabý Gerardův hlásek. "Zůstan tu se mnou, prosím."
Frank se s úsměvem otočil a vrátil se k němu. Vlezl si k němu do postele a objal ho. Spolu usnuly v něžném objetí. Frank se vznášel v nebi štěstí a Gee se snažil zapomenout na dnešní událost.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 sarahL sarahL | 16. april 2007 at 20:14 | React

Chtělo by to už něco dalšího lidi :o)

2 benji & mecki benji & mecki | Email | 2. june 2007 at 17:52 | React

HAPPY END!!! je to suupr hafo dobry braja je cuuraaak XD fandiime geemu s frankieem XD

3 Dixi Dixi | Web | 7. june 2007 at 12:22 | React

Jzus to je super.....chudášek Gee =)...teď už musim jít...ale určitě se zas vrátim!

4 judy judy | 27. june 2007 at 14:17 | React

Chudinka Gee tohle si nezasloužil ale jinak dobrý

5 Elizabeth Elizabeth | 27. june 2007 at 17:06 | React

Judy:přesně.............

ale jinak je to fakt úžasný

6 KaTiShEk KaTiShEk | Web | 25. july 2007 at 11:50 | React

xDDDDlol

7 KaTiShEk KaTiShEk | Web | 25. july 2007 at 11:51 | React

jaqo další díl ae rychle xDD

8 selene selene | 28. september 2008 at 11:44 | React

a to je jako konec? je to moc hezký jen by to tam chtělo napsat jestli je to konec....XD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama