Konečně volno.....

12. march 2007 at 22:11 |  Konečně volno
Gee:
Po událostech posledních dnů a měsíců jsme byli s klukama dost utahaný a tak jsme se rozhodli, že si pojedeme dáchnout někam k moři. Nejlepší bylo letní sídlo Ierů na samotě u pláže, kousek od Miami beach. Byl tam klid a pohoda. Ne. že bych fanoušky neměl rád, ale v následujcích dnech bych si rád odpočinul v klidu někde sám. No snad se to neposere jako vždycky, protože vždy, když někam jedeme všichni společeně, neskutečně se to zamotá a zvlášť, když je s náma i kazišuk Ray, který původně ani nechtěl je a chtěl zůstat doma u maminy.....Fuj v autě je vedro, už abysme tam byli....
Já i Frank jsme se nahrnuli dopředu do auta a svého mladšího brášku jsem nechal řídit. Bob si sednul k nám, protože jsme nechtěli riskovat, že nás Ray zbleje.. Ten se zrovna psychicky připravoval na cestu delší jak hodinu a checkoval, jestli má sáčky na blití XDD

"Gee.. mě se chce spááát" zívl Frank a opřel si o mě hlavu..
"Ale jááásně.. klidně si lehni, žejo.. já to vydržíím, páč mě se spát vůůbec nechce" řek jsem ironicky, ve srandě.
Frank na mě hodil psí pohled a sesunul svou hlavu do mého klína (ne tak, jak si jistě budete představovat XDD)
"Frankuu.. nemoh by ses kousek posunout??" řek jsem zoufale, protože mi ležel zrovna na ***** XD
¨"Ále.. copak tě to tak vrušujeee?" řek a provokativně se do mého klína ještě víc "zahrabal".¨¨
"KURVA Franku!" zařval sem..
"no oukej...tak já se posunu..klidně se o mě opři..pokud tě to moc nevzruší" no to by nebyl on, aby si nerýpnul.. a ještě s takovým hvězdným úsměvem.. hajzl je to XD
Frank:
"Hey Rayi!! Co tam děláš tak dlouho..nastup už, nebo pojedem bez tebe!" křiknul jsem na Raye
Pomalu si sed do auta a po desetiminutovém rituálu otvírání okýnek a větrání jsme mohli vyjet.
Po pár minutách se začlo chtít spát i Geemu, tak se opřel o mě a oba jsme za chvíli usli.
Mikey
jeli jsme asi hodinu, řídilo se mi celkem dobře, protože nebyl moc provoz. V tom ale začal kazišuk Toro kňourat:,,Heeej, Mikey zastav mě je hrozně špatně!"
,,To vydržíš Rayi, víš že je ti blbě vždycky a vydržíš to. Měl sis vzít kinedril ty pako!" odbyl jsem ho...Snad si to moc nevezme.
,,Mikey ale ted je to vážný, přímo akutní!"
,,Rayi dej pokoj! Víš, že když někde zastavíme, tak bude Frank pořád okupovat automat na kafe a prostojíme tam díru." Do toho už ale zasáhl Ray. Omítl spícímu Geemu a Frankovi vlasy a nablil jim i trochu za triko.
,,Ty blbečku, proč jsi mu nezastavil??!" zařval Bob...
,,No jo, jo už to bude, támhle je pumpa." podivné bylo, že to kluky neprobudilo, spali dál skoro b objetí jako dvě miminka...ale s poblitejma vlasama....
,,Hej Mikey, nemáš foťák? Tohle by stálo za to!" uchechtl se Bob...já jenom zakroutil hlavou a odbočil na exit z dalníce na pumpu.....Chudák zelenej Ray se vzadu držel aby ještě nepřidal.... Zastavil jsem u jedne benzinove pumpy a řekl jsem si, že když už sme tu, že bych moh natankovat. Ray vystřelil celej zelenej z auta a mířil si to na záchody.

Ray
Bylo to děsný. Vyběhl jsem rychle z auta a letěl hledat záchody. Konečně jsem je našel. Zmáčkl jsem kliku- zamčeno. SAKRA! to je i tady takovej stupidná systém, že si musíte pro klíček do toho obchodu?! To tam mám jako bejít celej poblitej?" V žádným případě! Musim někoho poprosit, aby mi pro ten klíček zašel. Kde je Bob???
Mikey:
koukal sem na to,jak Ray běhá zoufale kolem benzinky a snaží se vymyslet způsob,jak se dostat na záchody,aniž by ho někdo viděl..najednou se za mnou ale ozval děsnej řev..jako kdyš někdo vraždí...sem se otočil a z auta vyběhl Frank....a za nim v těsnym závěsu Gee:D"Ty demente...si normální??"řval Frank na Raye..ten se chudák nezmohl ani na odpověd....ani jim se nechtělo dovnitř..tak tam tak všichni tři stáli ...a vymejšleli,jak vykopnout ty dveře...já se zatim bavil..dyš v tom mi došlo..Kde je sakra ten Bob??....
"Kluci, klid! Já vám pro ty klíče zajdu!"
Byl to docela dobrej nápad, protože kluci chtěli Raye snad zavraždit. Vešel jsem do benzínky, ale ten chlap nakukoval ven. Nechtěl jsem, aby kluci měli další trapas, a tak jsem si koupil Snickers (to mi nbrácha proplatí)
Pustil jse,m je na záchod a oni se tam spolu zavřeli a na mě jen křikli, ať jim přinesu oblečení. Copak jsem nějakej poskok???
Vtom se přihnal Bob s foťákem
"Kde jsou? Ať je můžu vyfotit! Tak kde jsou?!?"
"ozdě, Bobši, heh, jako ostatně vždycky..."
Bob se urazil a vlezl do auta. Tak jsem vzal hadry a běžel na záchody.
Docela jsem se bál, co tam najdu, po zážitcích z minulých dnů, ale kluci byli v pohodě a čisťoučtí jako slovo boží. Rychle se oblíkli a mohli jsme jet.
Jen, co jsme nasedli do auta, začal Frank fňágat, že chce kafe. Sešlápl jsem plyn jako v americkým akčáku a ujel.
"Pozdě, puso :-D"
Tak si zase lehl Gearardovi na klín a nechal se hladit ve vlasech. Bob si vytáhl noťas a strašně se u toho řechtal. Docela mě to sralo, tak jsem se zeptal, co tam má.
Začal nám číst nahlas: ,,Gerard k němu přikročil.
"Hele..něco jsme nedokončili,dkyž náš vyrušila..
"Kurna..tobe to nestačilo?"řekl pobaveně Frank.¨
"Co kdyz reknu ze nestacilo?"rekl pro zmenu s usmevem Gerard.Frank se po nem vrhl. Gerard mu vzrušeně a přiopile pošeptal do ucha "Frankie... chci tě... ách.... hrozne tě chci v sobě!" Tohle Franka totálně dojalo... okamžitě vysvlékl sebe a Geeho z kalhot, které si předtím naryhlo oblékli."
A taky k tomu doplnil..."Teda kluci, to jsem si o vás nemyslel"
:-D :1:
z hromadného pohledu :D

"Ježiš Mikey pozor!!" zařval hystericky Frank, Mikey sjel z cesty a málem to napálil do stromu "Co děláš, idiote... když neumíš řídit, tak do toho nelez!" křičel Bob. "Bobino, neser... to kvůli tobě jsem chyt záchvat smíchu a takhle to dopadlo... " "A copak já za to můžu, že tě dokáže rozhodit každá úchylárna... "No,. buďte rádi, že jsme se nerozplácli" ozval se Frank. Oba se na něho podívali s výrazem: "Ano, Frankie, opravdu vhodná poznámka, když po sobě takhle štěkáme" Rayovu nevolnost tahle událost ještě umocnila... vyřítil se z auta a házel šavli za nejbližším keřem. Když se vrátil, tak Gee, který se celou situací zřejmě jako jediný dobře bavil, vyzval Mikeyeho, aby zkusil znovu nastartovat. "Ty vole, to nejde... nejde to!" O Boba se pokoušely mdloby "Bože, kdyby s tím aspoň naboural, ale né - on se ani nevymele a stejně mu to nejde rozjet. Prosímtě pusť mě k tomu" Gerard se svíjel v křečích. "Ohromně vtipné, fakt ohromně vtipné..." Mikey vystoupil z auta a uraženě se opřel o kapotu. Po chvíli... dlouhé chvíli... kdy zkoušeli káru nastartovat všichni až na Raye se ozval Gerard: "Tak co teď... si něco stopnem, nebo si tu uděláme táboráček nebo co? ono... stopující nebo tábořící My Chemical Romance - obojí je stejně směšné, takže je to fuk!" "A co takhle gayové Iero a Way... to je úplně k popukání, co" mi vysvětli, jak se to dostalo na ten net, drahý bratře.
"snad nežarlíš,že ten příběh nebyl o tobě a Frankovi:D"gebil se Gee...."Víš co?..ja se na to taky už můžu****"odsek Mikey,vzal si svuj tygří batůžek..a vydal se k nejbližší hlavní silnici...cesta přes les(samozřejmě
:-D)"Si fakt dege vid Gee?..si ho nemoh nechat?"vyjel na něj Frank.."a co sem řek tak špatnyho woee?..ještě se ho zastávej"naštval se pro změnu Gee..mezitim Bob se zelenym Rayem sledovali situaci.."mnoo ted je ale asi nejdůležitější se vod sad dostat ne??"ozval se najednou Bob.."a jak asi?"zapojil se Ray..tahle vaše zkratková cestička..dyt tudy skoro nic nejezdi!!"chvili bylo ticho.."asi za nim půjdu"řekl Frank..nedostal žadnou odpověd ani vod jednoho z nich,tak šel..tak po 10ti minutach co šel ..uviděl najednou Mikea jak sedí na jednom pařezu:D..Mikey??co se s tebou sim tě stalo??"..
Mikey jen uhnul pohledem.
"Tak co je?", zeptal se Frank přátelsky.
"Nic."
"No tak pojd za náma, spolu něco vymyslíme."
"Já tam nechci jít?"
"Proč?", divil se Frank.
Mikey se odmlčel. "Tak já ti to teda povim. Ale slib mi, že to nikomu nařekneš a zůstaneš tu se mnou."
"Tak jo, slibuju." Tohle vypadá zajímavě... ujistim nějaký tajemství hohoo/ řikal si Frankie.
"Tak teda... eh.."
"Frankie, víš....já...." Ani se mu nepodíval do očí, možná proto, že Frank byl až moc blízko...
"Já nemám rád bráchu...Teda ne, že ho nemám rád, ale.....vadí mi, jak se chová...." Mikey nevěděl, co mu říkat, ale Frankovi to začalo být jedno.
" Tak tam pojď za náma, něco vymysůlíme a až budem na naší chatě dostaneš samotnej pokoj, ju?" Usmál se Frank. S tímhle nemohl Mikey než nesouhlasit a odebrali se zpátky k autu.
Tam už Gerard křičel na celý kolo: "Vy dementi, je to jen 3 kilometry, dojdem pěšky!!!" A zahodil mapu.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Lain'La Lain'La | 9. july 2007 at 3:00 | React

hey Ray není kazišuk!

2 Lucka Lucka | 25. july 2007 at 0:51 | React

Tyyy voe vy mě chcete zabít to se nedá číst vždycky po 3řádkách chytnu výtlem :D prej miminka s poblitejma vláskama XD

3 Matty Matty | 27. july 2007 at 15:24 | React

jj přesně :D púrej řew jaq kdyby někoho wraždili :D

4 Kááááča Kááááča | 30. july 2007 at 9:33 | React

vy sete bořky jak to tak dokážete napsat to nwm ale všechno odtud je upa úžasné♥

5 geeho manželka geeho manželka | 3. august 2007 at 12:05 | React

ray je kazišuk a má pysky (sydký) :-)

6 teryn-red teryn-red | 29. november 2007 at 12:13 | React

hihihi.....jako hustý

7 ... ... | 30. november 2007 at 15:36 | React

hey gee nema manzelku!,zasnoubeni zrusil! takze me nechte dychat!

8 XDXD XDXD | 25. december 2007 at 22:22 | React

Toje mňamóznější než Škola xD...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama