Konečně volno...2

12. march 2007 at 22:19 |  Konečně volno
,,No dobře...3 kilometry.. to zvládnem." řekl potichu Mikey.
Tak se teda vydali na cestu- Mikey se svým tygřím baťůžkem, Ray furt zelenej, prostě výletníci jak se patří. :D Zastavili se asi po půl hodině cesty na nějakým neznámým místě.
,,Ty vole, Gerarde.. kde to sakra sme?" zeptal se nejistě Frank. Mikey začal brunátnět.
,,Gerarde, ty kreténe, proč si zahazoval tu mapu??!!" Mikey byl naprosto rudej. Bob se tvářil zmateně. Po chvilce mu to došlo:
,,Gerarde, ty si... zahodil mapu?"
Gerard nahodil svůj nevinnej úsměv typu "já nic, já muzikant". Mikey se svalil vyčerpáním na zem.
,,No dobrý, takže... teď jsme...v prdeli.. doslova..nemáme mapu...nemáme..NEMÁME MAPU!!"

"My tu umřem.. někde uprostřed lesů, kde nikdo nikdy nechodí. Jídla moc nemáme, pití taky ne, nemáme mapu, nevíme kde sme...", sypal ze sbe Mikey, přitáhl si kolena k sobě a houpal jako nákej mentál.
Frank přiskočil k němu a pořádně s ním zatřásl.
"Mikey, nech toho, přestan kecat píčoviny! Všechno bude v pohodě. Vrátíme se zpátky pro mapu a najdem cestu pryč."
Mikey se na něj díval jako dětátko, s důvěrou v očích.
"Klid hoši. Nikam se nevracíme. Já to mám všechno tady", uzákal si na čelo. "Ted musíme tudy."
Mikey vypadal že začne řvát.
"Před chvíli si řikal, že nevíš kde sme."
"Ale ted sem si vzpoměl", usmál se.
"Určitě, Gee?", ujištoval se Frank.
"Jasně... jen klid, vim to naprosto přesně."
A tak se sebrali a vydali se směrem, kterej Gee ukázal.
ukázal na západ....teda na to co považoval za západ:Dostatní se vydali jka ovečky za nim..šli pár minut,dyš v tom jim došlo zhe Gee vlastně vůbec neví kam dou..ne zhe by se začalo stmívat(bylo teprve tak 13:00)ale zatáhlo se a vypadalo to na velikou bouřku:D(haha).."co budeme dělat??"zeptal se Ray,kterej už pomalu začal zase chytat barvu:D.......
Začal pořádný slejvák a do toho lítaly hromy blesky :D Kluci si povytahovali deštníky, ale Frank je zarazil: "Co děláte? Deštníky v bouřce.. jste normální?"
"Hele, ty vědátore.. nehodlám kvůli nějakým povídačkám promoknout až na kost," protestoval Bob.
"Klid.. mám pláštěnky..." zachraňoval situaci Gee "sice jenom tři, ale pod to se nějak naskládáme... pořád lepčí než aby vás zabil blesk... Já s bráchou si vlezem pod jednu"
"Hele... a na tos přišel jak...?" Gee ale Mikeyeho ignoroval
"...a Frank s Rayem pod druhou... no co se xichtíš, Franku... je mu blbě, tak ho někdo musí podpírat.. a pak by se zbytečně plýtvalo... :D no a Bob má ten největší luxus! Pláštěnku jen pro sebe - co víc si můžeš, Bobino, přát! A jdem... už je to jen kousek... vemem to zkratkou...
Mikey jen zakroutil hlavou "To je přece úplně směšné... co takhle si něco stopnout a vrátit se domů"
"Kurva Mikey, můžeš aspoň na chvíli přestat remcat... jsme chtěli dovču tak ji budem mít... my tam prostě dojdem a budou to skvělý prázdniny! To vám slibuju... jakože se G.A.Way jmenuju"
jenže z pár minut se stala hodina, a z hodiny několik hodin. Pořád hnusně pršelo a nvíc už se začalo i stmívat....Mikey už to nevydržel s nervama:,,No a co teď blbečku?? Jsme tu někde v pustině! Můžeš mi vysvětlit, jak ses mohl stratit? A navíc takovej kousek od MB??"
,,Ouch, nekřič mi do ucha, kdo mohl vědět, že bude tak těžký tu chatu najít...."
,,taky tě mohlo napadnout, že jdeme špatně! Chata je na pláži a ty nás vedeš do lesa." Mikey už vedle bratra v pláštěnce nevydržel a škubnul sebou do prava, že odejde, jenže pozapomněl že je natěsno s bratrem v pláštěnce. Oba spadli na promoklou zem a váleli se tam jak čuňata....
,,Waaa do prdele, už tě mám dost!!!" zařval vztekle Mikey a chytl Gerarda za vlasy....
,,Heeey blbeču rozcucháš mě." zařval Gee a chytl Mikeyho z krk....měla to být asi rvačka, ale to jak tam leželi v pláštěnce a svíjeli se na zemi bylo spíš maximálně směšně...Bob a Frankie se váleli smíchy a dokonce i Ray se chvíli smál ale pak se mu udělalo znovu špatně a začal zvracet. frank s ním v jedné pláštěnce si toho při tom záchvatu smíchu ani nevšiml.....
Pak se Mikeyovi podařilo rozepnout pláštěnku a utíkal někam do lesa. Frankovi ztuhl úsměv na rtech
"Dyť se ztratíš, Mikey, poď zpátky!"
Rychle porozepínal jejich pláštěnku a běžel za Mikeyem. Ostatní na sebe jen vyjeveně koukali.
"Fuj, Rayi, ty ses zase poblil..."
Mezitím ale Frank dohonil Mikeyho...
"Prosím, vrať se za náma, až přestane pršet, najdeme tu chatu a všecko bude v pohodě. No tak, Mikey!"
Nemohl ho dohonit, protože pořád pokračoval hloubějc do lesa, ale pak mu podjela noha.
"Mikey, prosím tě, co se děje, nikdy ses tak ošklivě k bráchovi nechoval....." Říkal mu, když mu pomáhal vstát.
"Frankie, já o tom nechci mluvit, ber to tak, že se spíš brácha nechová hezky ke mně..."
"Jakto, je na tebe hodnej....Na nás na všechny je hodnej...."
"Jo a na tebe EXTRA!!!"
Frank nevěděl, co mu na to říct, jeho kámoš měl poprvé, co se znají, slzy v očích. A pak ho prostě objal.
"Promiň"
"To..to..je dobrý.Hele Mikey co se s tebou děje..?Seš poslední dobou strašně..já nevím..takový citlivý,všechno tě vytočí..co se děje..mě to můžeš říct.." řekl Frank a podíval se na Mikeyho,který měl pořád skleněné oči.
"Já..já..no Franku...nech to být..nevím,mám prostě takové nálady..jsem divnej..ale v pohodě už..prostě Gerard,brácha..to se stává.."řekl a na tváři se mu objevil náznak úsměvu.
"Fakt?Neccheš mi něco říct Mikey,nestalo se něco s tebou a a Aliciou..?"řekl Frankie a kriticky si změřil Mikeyho pohledem .Ten jen zakroutil hlavou a vyšel vpřed v tom dešti.Byli celkem daleko od kluků,ale viděli je.Ti tam jen stáli a čuměli.Všichni byli zmoklí a když se Mikey s Frankem vrátili Gerard si dal ruky v bok..
"Dobře,přiznávám,nemám šajnu kde to jsme.."
"Já to věděl.."řekl Mikey a demosntrativně si sedl na pařez,který se tam jakoby nááhodou objevil,jen aby si mikey mohl sednout.
"Tak co budem dělat sakra?"řekl Bob a všichni se na něho otočili a zaráz pokrčili ramenama.Bob se sesunul vedle Mikeyho a sedl si do turka,samozrejme celou prdel od bahna.Gerard,Frank a Ray stáli a všichni po sobě házeli zděšené pohledy.
"Bych se na to mohl vsrat!" vypěnil Gerard a dupl do bahna,které se rozprsklo do všech stran včetně jeho obličeje.Lesem se pak ozvalo jen hlasité "kurváááááá"z Gerardových ust.
,Do prdele Gee klid, už jsme zažili i horší věci...pamatuješ jak nám na dálnici začal hořet van?? Když jsme tenkrát ještě neměli tour bus...To byla teprve prdel." řekl ironicky Frank
,,Jo to máš kurva asi pravdu...No měli bychom se odtud vyhrabat...les přece není nekonečnej....Vrátíme se zpátky!!" konstatoval Gee
Do toho ale zasáhl Frankie:,,Já bych to vzal tudy...vypadá to, že les tam za chvíli končí! Byli jsme tam s Mikeym a vypadá to slibně!"
,,No super...s tebou Iero nedojdem o moc dál než s mrdátorem Wayem!" utrousil posměšně Bob a začal se tlemit až u toho chrochtal...
,,No co seru na to, nic horčího už nás potkat nemůže!!" řekl Mikey a vstal z pařezu, pomohl Bobovi se dostat ze země a už všichni kráčeli směrem, který Frank udal....
Šli asi 20minut když začala docházet Mikeymu už trpělivost:,, No jasně, chcipneme tu hlady. Už vidím ty titulky v novinách. Debilové MCR se ztratili 10 km od MB a pošli hlady v lese."
,,Drž hub..."chtěl Gee zařvat,ale zarazil ho Frank badatel:,,Hééj támhle je nějaký světýlko! Vylezu na strom!"
,,To je jako perníková chaloupka ty blbe!" rozchcechtal se Bob
,,Je tam nějaká chajda...svítí se tam!!" zahulákal Frank a než to stačil doříct sletěl z větve...,,Jdeme tam ne??" zamrkal lišácky
Bob s Mikeym protočili oči. Mikeymu bylo naprosto bídně. jsou někde v prdeli v lese, nemají jídlo, nemají mají, mají jen malýho Franka, co viděl světýlko od perníkové chaloupky.
,,Hele..Frankie.. no já nevim, mě se to nějak nezdá." řekl zmateně Gerard.
,,Copak se nebojíš kámo!" zvolal zvesela Frank a poplácal Gerarda po zádech.
,,Je až neuvěřitelný, jak se ještě někdo může v takovýhle situaci smát." povzdychl si Mikey. Chvíli nikdo nic neříkal. Pak se ozvalo Rayovo "AU,SAKRA, pitomí komáři" a Gerardovo "tak jdeme kluci...". Frank šel jako první.
,,No tak, kluci dělejte, je tam fakt nějaký světlo!" Frank byl očividně celej..ehm..vzrušenej :D
,,Já fakt nevim Franku..." začal Gerard ,,teda ne že bych se bál!" dodal honem, když uviděl Frankův pohled "ale... co když to bude chajda nějakých..gangsterů..." Gerard poplašeně přelítl očima okolí. Frank se rozesmál.
,,Gangsterů, jo??" zalykal se smíchy "a co by tady dělali, prosimtě?"
,,No dobře, dobře, ale hlavně... po-ti-chu jako myš-ky" zašeptal poslední tři slova Gerard.
Tak se teda vydali na cestu za údajným světýlkem. Po 20 minutách cesty uviděli....
Uviděli tu Ierovic chatu. Samozřejmě, že je to Ierovic cghata, poznal jenom Frank, protože tam jako malej jezdíval na prázdniny, ale samozřejmě klukům svoje zjištění řekl.
G:"Ty debile!!! My jsme kousek od tý chaty a ty na to příjdeš naprostou náhodou! Jsi dement! Tos to nemohl říct dřív?!?"
Ale najednou se ho Mikey zastal
"Gerarde, nech ho, on to nevěděl, můžeš být rád, že jsme to vůbec našli..."
Gerard se urazil, a tak už bez řečí šli dovnitř, tam je pěkně uvítal Frankův strýček, prohodil ze slušnosti pár slov a nakonec z něj vylezlo, že má jen 3 pokoje. Začal to rozdělovat Gerard, ale po zkušenosti s pláštěnkama radši usoudili, že Ray dostane samotnej pokoj.
"Takže Mikey-Gerard a já s Bobem?" Ptal se Frank, byl už unavenej a chtěl si jít lehnout....
"Franku, slíbils, že nebudu s Gerardem"
Nechtělo se mu to řešit a tak prohodil "Okey, můžeš být se mnou a na plnou hubu si zívnul....
Na to ale Gee zpozornel...
"Ale ja nechci bejt s Bobem!!Nic proti Bobino,ale strasne chrapes a me boli hlava..." vzpouzel se Gerard.Franka uz to nebavilo tak to razne rozhodnul.
"Tak a dost..dobre Mikey bude s Bobem a ja s Geem!A konec debaty!!Chci spat!Za dnesek toho bylo dost..." Mikey nasrane odkarcel do pokoje a Bob se zanim beze zajmu soural.Frank si to namiril do koupelny a Gerard zatim sel do jejich pokoje kde sebou mrsknul na postel.Nas mily Rejánek uz davno chrupkal ve svem pokoji nikym nerusen a zdalo se mu o nejakych chlapcich :-D....
U Feeho a Geeho:
Frank se vratil z koupelny a videl rozvaleneho Geeho na posteli.Ani nevedel proc,ale hlavou mu bleskla vzpominka z jejich prihody v te skole.Rychle ji vsak zapudil a byl rad,ze si Gee nevsiml jak tam na nej ziral.Ten pohled byl totiz omamny...jednu nohu pokrcenou a prohnuti zapricinovalo,ze se mu vyhrnul kousek obleceni a byla videt cas jeho bricha.Frank na prazdno polknul a zcal se venovat svlekani sama sebe.Mezitim Gerard otevrel oci a vzpamatoval se ze sveho chvilkoveho zdrimnuti.
"Jee ty uz ses zpatky?Sem uz strasne unavenej...se asi jenom svliknu a jdu spat." a udelal tak jak rekl.To bylo na Franka uz trochu silny kafe,takze se zachumlal do periny zady k svklikajicimu se Gerardovi.
"Dobrou" rychle spitnul a snazil se nemyslet na to ze je tu prave Gerard jen v trenyrkach.
"Dobrou" odpovedel se zyvnutim Gerard a zalehl.Chvili se díval na Frankova naha zada a tetovani co ma na krku s Halloweenskou dyni.Pousmal se sám pro sebe a zavrel oci a usnul po tak dlouhem namahavem dni.
...Frank se vzbudil celej polámanej... nějak zapomněl, že tyhle postele byly dycky o hubu. Pomalu a těžce se zvedal z postele, přitom vydával usykávající zvuky.Fakt ho všechno bolelo.
Došlo mu, že tam vlastně není sám. Otočil se a naskytl se mu vážně skvělý pohled: Gee ležel v poloze embria :-D a přitom měl nějak divně zkroucenou peřinu, že jí měl mezi nohama a pohled na jeho nohy ve Frankovi vylolával zas ten divnej pocit....Sám nevěděl proč,ale strašně se mu zachtělo jenom ho pohladit po tváři....
...Pomalu k němu přistoupí a sedne si k jeho posteli. Rukou mu pomalu začne hladit tvář,když v tom Gerard otevře oči...
Gee zamžoural a pomalým pohybem odstrčil Frankovu ruku. Posadil se na posteli, zhluboka se nadechl a zadíval se Frankovi zpříma do očí.
"Frankie, na rovinu. V té škole jsme byli namol. Oba jsme předtím relativně dlouhou dobu s nikým nespali. Byla to prostě jen momentální potřeba umocněná alkoholem. Nic víc."
Gee vstal a šel do sprchy. Frank zůstal sedět jako opařený. Silně zmáčkl kousek Gerardovy peřiny a do očí se mu hnaly slzy. Okamžitě se je snažil zapudit mrkáním. Totálně to nechápal.. nechápal, proč takhle reaguje. Ale něco mu říkalo, že Gee tohle nemůže myslet upřímně... prostě ne. Rozhodně vstal a namířil si to do koupelny.
"Já ti ukážu momentální potřebu... ukážu ti takové ´nic víc´ až se budeš divit..."
Svlékl se a vešel za překvapeným Geem do sprchového koutu...
"C-co tad.." chtěl říct Gerard když Frank vešel přímo za ním.Jenže Frank ho umlčel vášnivým polibkem.Nejdřív prvních pár vtřin se Gee snažil bránit,ale pak rychle Frankovi jeho polibek opětoval.Frankovy ruce jezdily Geemu po zádech a Gerard Franka džel kolem pasu.Když se zadýchaní konečně od sebe odtrhli,tak na sebe zůstali koukat.
"Tak chvilková potřeba??Nic víc jo?" šibalsky se usmál Frank.
"No dobře...přiznávám,že jsem z toho ještě pořád zmatenej...asi..asi k tobě něco cítím víc než předtím...ale víš..nejsem si jistý...nechci udělat něco čeho bych litoval..."zdráhal se Gerard
"Pche...myslim,že už toho mezi námi bylo dost ne?!" uchichtl se Frank
"Franku!" okřikl ho laškovně Gee "Víš přece jak to bylo...." nedokázal doříct.Frank v tu chvíli zvážněl.
"Ano vím jak to bylo...." pak se otočil a vyšel ze sprchy.Gerard tam zůstal stát sám a naprosto zmatený.Nevěděl co cítí ani co chce.Věděl,že ho to k Frankovi hrozně táhne,ale na takový druh vztahu nebyl zvyklý.Voda po něm stékala a on málem zapomněl,ž eje ve sprše dokud na něj Frank z pokoje nekřikl.
Gerard se rychle vzpamatoval,opláchl si obličej a vypl vodu.Osušil se a vylezl opatrně na kobereček před sprchou.Podíval se na sebe do zrcadla a rukama se opřel o umyvadlo..
"Sakra Wayi..co se to s tebou děje?"..řekl si pro sebe a sám nad sebou zakroutil hlavou.Poté vyšel ze dveří do pokoje..
"Co je?"zeptal se Franka,ale nepodíval se na něho,protože měl pocit,že by se na něho musel vrhnout(:D)
"No nic..jen jestli se ti něco nestalo,byl jsi tam dlouho.."řekl a usmál se na něho,to ale Gee neviděl,protžoe zatím ani jeden pohled na Franka nevěnoval.Rychle přešel k posteli,vzal oblečení a šel s ním zase do koupelny.Přece s enebudepřevlíkat před Frankem.Ten tam jen zůstal stát s nechápavým výrazem.
Frank:
Tomu mymu sladouchovi snad uz uplne preskocilo?!Asi sem ho poblaznil chudacka...sem zlej Frank...budu ho muset nejak rozveselit...hmmm...?
Do pokoje vpadl Mikey:
"Vole Iero... jdem na snídani, ne?"
Frank sebou škubl
"Klepat, drahý příteli, klepat..."
"Tak sorry, no... kde máš Gerarda?"
"Převlíká se..." Mikeyemu unikl tichý sten
"Co to bylo...?" uculil se Frank
"Nic... j-jen... pospěšte si.. v kuchyni to úžasně voní"
"Kdo dělal snídani?"
"Ray."
Mikey odešel a poněkud prudce zabouchl dveře.
"Gee? Už seš... mám hlad..."
Frank vpadl do koupelny, říkal si, že pokud bude mít štěstí, Gee ještě nebude úplně oblečený... klesla mu čelist... Gerard měl na sobě černou košili rozepnutou do půlky hrudi a černé kalhoty, což by samo o sobě nebylo tak zvláštní, kdyby si ovšem nedělal dobře... Frankovi se orosilo čelo
"No.. ehm... já bych se na tvém místě asi zamknul..."
Gee zůstal kupodivu úplně klidný
"To by to potom nebylo tak vzrušující"
Frank zůstal stát s otevřenou hubou a Gee jen s usmevem zapl kalhoty a prosel tesne kolem Franka,tak aby se ho mohl dotknout.Frank tam porad stál neschopný pohybu.Gee na něho od dveří zavolal že už jde dolů.
Gerard si sedl na židli vedle Mikeyho. Koukl na něj a Mikey se zavrtěl :D Gerard nechápavě pozvedl obočí.
,,Dob-dobré r-ráno" vykoktal rychle Mikey a šel radši dávat talíře se slaninou a párkem na stůl.
,,Tak co, jakej je Ray?" zeptal se hrdě Ray.
,,Seš skvělej Ray, takovouhle dobrou snídani jsem si v takovýhle..prdeli nepředstavoval" slovo "prdeli" Gerard téměř zašeptal, ale stejně se nevyhnul pohledu Frankovýho strýčka.
,,Hele a co s Miami Beach? Kdy zase vyrazíme na cestu?" zeptal se Mikey.
"jako já nevim"řekl Gee"sem ale děsně utahanej..tak co to přesunou..třeba na odpoledne..je to kousek ne??"
"tak utahanej jo?"povytáhl Mike obočí:D"a to si jako v noci nespal"
"to víš zhe spal co jinýho woee..a vubec nemám hlad"vstal a šel si teda jëště lehnout...
zbytek snídaně už toho moc nenamluvili.."hele co teda budem dělat než se ten vůl vychrápe??"zeptal se Bobina..
"mnoo ¨co se jít projít??:D"navrhl Ray...."hele wolové na to vám seru"řekl Frank
"tak si dělej co ceš..my se pudem projít co Bobino??"-"jasněěě":D
odešli.....
Frank se ještě chvíli bavil se strejdou kerej mu vysvětloval cestu na MB..ty jeho keci byly fakt unavující tak se pak taky odebral hned do pokoje..jakmile ale otevřel dveře zůstal stát jenom s votevřenou hubou...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Matty Matty | 27. july 2007 at 16:00 | React

no to sem zwědawá co se stalo jinaq jaqo super newim jestli je normální chytat tolik wýtlemů :D

2 efko efko | 1. august 2007 at 23:13 | React

supr je to dardovy!!

3 Liqud Wamp Liqud Wamp | Web | 2. august 2007 at 10:43 | React

prej mrdátorem Wayem

4 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 17. october 2007 at 19:43 | React

Bože xD mrdátor way bože výtlem jak sviň

5 Ivča Ivča | Web | 5. december 2007 at 9:37 | React

Já sem zase nemohla z tohoto ,, No jasně, chcipneme tu hlady. Už vidím ty titulky v novinách. Debilové MCR se ztratili 10 km od MB a pošli hlady v lese." XD XD XD

6 XDXD XDXD | 25. december 2007 at 22:51 | React

Já ani nepíšu ty hlody co tam byly bo to bych to musela skopčit celý xD...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama