Konečně volno...4

14. march 2007 at 20:23 |  Konečně volno
Frank věděl zhe ho Gee sleduje škvírou ve dveřích a řekl si zhe něco udělá..začal si jakoby převlíkat tričko.. jedno tričko bylo dole..mezitím na chodbě stál Gee se slinou u huby..sledoval Frankovo břicho,jeho boky,..:Dmno prostě se neovládl a zahučel za nim do pokoje....zpoza rohu vyšel Mikey kerej to celou dobu sledoval...
Gee za sebou zabouchl dveře, na čež se Frank svůdně usmál. Gee přišelaž k němu a pohladil ho po holé hrudi. Frank se pořád tak krásně usmíval.
"Víš co ted uděláme, Gee?", řekl a přitom mu dýchal na krk (je malej:D:D)
"Co?", vzdychl Gerard.
"Já tě svlíknu", kousl ho do rtu a Gee mu zatim jezdil rukama po zádech.
"Mno.."
"A víš proč?", zadíval se mu do očí.
"Ne to nevim", zašeptal Gerard. Měl co dělat aby se mu nepodlomila kolena, když na něj koukal.
"Protože", Frank lyšácky zvedl obočí "se pudeme..." své rty přiblížil k Gerardovým "koupat." A odtáhl se od něho.
"Eeeh", vydal ze sebe omámený Gee. Frank se přímo před nim svlékl a vzal si plavky. Prošel kolem Gerarda.
"A zastrč si ho", zasmál se při pohledu na Geeho zvlněné kalhoty..XD
Byl děsně hezkej den, svítilo slunko a bylo pěkně teplo, takže se šli pochopitelně všichni vykoupat. Gerard s Frankem dorazili na pláž jako první.
,,Tak co, dem do vody, Gerarde??" zvolal vesela Frank a utíkal do vody. Jak ho tak Gee pozoroval, jak sebou plácá a dělá různý kraviny, a jak mu přitom lezou mokrý dlouhý vlasy do obličeje a jak mu už pod náporem vody :D slízaj plavky, měl chuť tam za ním skočit (nebo spíš na něho skočit) a dotýkat se jeho mokrýho těla a blbnout s ním a potápět se a cákat po sobě a...
,,TAK DĚLEJ, GERARDE!" zakřičel Frank. Gee se vzpamatoval a nejistě šel k vodě.
,,Na co čekáš, snad se nebojíš vody?" zasmál se Frank. Gerard mírně zčervenal.
,,Ne, já jen.. je to trochu studený.." řekl a opatrně si ponořil špičky noh do vody.
,,Kurňa, Franku, tam já nelezu, to je děsně ledový. To ne..ne.." Gee teď na sebe měl trochu vztek, vlastně za Frankem chtěl jít, ale nechtěl kvůli té vodě.
,,No tak, Gerarde, nebuď srababa!"
Frank se rozhodl,ze Geemu trochu pomuze:D....namahave se vybrouzdal az k nemu a zastavil se pred nim.Gerard nechapal nejdriv,ale pak se kdyz se mu Frank neprestaval divat do oci,tak se zacinal pomalicku usmivat.Frank se priblizil az tesne k nemu.Objal ho kolem pasu a Gee udelal totez a uz ho chtel polibit,kdyz v tom Frank Geeho prudkym pohybem prevratil na zada a potopil celeho do vody....Gerard byl v cistem soku a ziral na Franka s dosiroka otevrenyma ocima.Ten se na nej jen sibalsky zazubil a ted uz mu doopravdy vlepil pusu.
"No vidis jak si statecny!" rekl mu pysne Frank.
"Zato ty ses malej ulicnik!" rekl cely mokry Gerard a jelikoz Franka jeste porad drzel kolem pasu,tak ho jednoduse zatahl pod vodu a zacali se tam vasnive libat.Oba pak vyskocili nad vodu aby senadechli a pak v dalce zahlidli,ze klici si to uz sinou k nim.Zacali teda delat jakoze nic a zacali po sobe cakat a delat jiny kraviny....
Kluci se k těm 2 moc rádi připojili, začali cákat a potápět se jako o závod. Pak ale Ray přišel na blbej nápad
"Hoši, nebudeme přece na mělčině, pojďte si pořádně zaplavat."
Tohle bylo uvítáno všemi členy výpravy až na jednoho. Gerard se docela styděl za to, že neumí pořádně plavat a tak jen řekl, že je to nuda a šel si lehnout na deku. Marně doufal, že Frank půjde za ním, ale ten na to moc rád plave.
Kluci zteda plavali daleko do moře, společne, a kecali u toho o hovadinách. Ray se pořád potápěl, protože se mu líbilo, jak mu ve vodě vlaje afro. Pak se ale vynořil a začal rýpat, že pod vodou viděl žraloka. Ray chtěl vždycky dělat u filmu, takže to výborně zahrál. Jenže to neměl, Mikey často říká, že se bojí žraloků, takže se málem leknutím utopil, než pochopil, že si Ray jen dělá srandu. Bob se začal řechtat (až po chvílí, vede mu to přes Tokio)¨
"Rayi, sešě blbej, mohlo se mu něco stát!" Frank se postavil na Mikeyho stranu, což Waye samozřejmě velmi potěšilo.
Frank s Mikeyem se rozhodli púlavat zpátky, protože oba byli na Raye nasraní a navíc, konečně si mohli spolu promluvit
když byli od kluků tak daleko,aby je neslyšeli..nevěděli jak začít..Ehm mnoo Mikey"začal Frank.."to v tom pokoji to bylo.."
"jj promin podělal sem to"skočil mu do řeči Mikey"prosimtě mohl bys na to zapomenout??"
MEZITÍM NA PLÁŽI
Gee jen tak seděl pod slunečníkem(aby si nevopálil svoje krásně bílý tělo:D)a přemejšlel nad tím,jak Franka večer překvapí..dyš v tom"ehm promin ahoj.."náká holka.docela pěkná.."máš tu volno"
"mnoo jo "zabručel tochu naštvaně Gee zhe ho někdo ruší vod myšlení.. :-D
Lehla si vedle něj a vystrkovala přitom prsa jak nejvíc mohla.
"Já sem Susy", představila se a pohodila blond hřívou.
"Hmm, Gerard."
Holka samozřejmě věděla, kdo to je a měla v úmyslu slavného zpěváka sbalit.
"A co ty tady, tak sám?", usmála se.
"No, nevim vid... kluci si šli zaplavat, tak sem tu sám." Gerard nevěděla kam koukat, protože když se otočil k ní, měl potřebu se jí dívat na prsa. Všichni moc dobře víme, že Gerard neni teplouš. Gee bere všechno a tak není divu, že se v přítomnosti téhle Susy cítil trochu napjatě.

Mezitím ke břehu doplavali i Frank s Mikeym a vydali se směrem k Gerardovi. Frank se zastavil.
"Co je?", otočil se na něj Mikey.
Frank upřeně zíral před sebe. Asi padesát metrů od nich viděl Gerarda v přítomnosti atraktivní blondýny, jak si spolu povídají a smějí se. Uplně to v něm vřelo. Věděl co udělat. Popadl Mikeyho za loket a chvíli ho táhl až k Gerardově zornému poli.. Tak se zastavil a podíval se Mikeymu hluboko do očí.
Chvíli se k němu přibližoval a pak ho políbil. Líbali se dlouho. Frank doufal, že je Gerard viděl. a Mikey doufal, že tohle nikdy neskončí.
jasně zhe si toho Gee hned všimnul..uplně ztuhnul a nevěděl co dělat..chytit tu holku a začít se cucat s ní mu přišlo blbý..navíc mu v první chvíli ani nedošlo co se děje..jediný co mu docházelo byla ta prsatá blondýna kerá se furt víc přibližovala..prostě tam tak viděl svýho bráchu kerej líbal člověka ukerýho by to čekal nejmín...a pak mu to všechno bliklo..asi takhle *blik*..:Dale to už byl na nohou...
Gerard se zarazil a ta holka se na neho podívala tázavým pohledem.ALe šel dál,sice nevěděl co řekne,ale nevadí.
"Ehm..no..já..to..no..necheš si trochu posunout lehátko já cchi se posunout na slunko víš..ehm..?"
"No jo..jasně.." řekla prsatka// :-D:-D//.Gerard teda přešl zpátky ke svému lehátku a posunul ho i když vlastně slunce nesnáší..a představa že se na něm bude potit mu neskutecne vadila.
Na tu holku se nejiste usmál a sedl si na posunuté lehátko.Pak se podíval směrem k těm dvoum,ale ti už tam nebyli.Na chvíli na ne sice zapomněl,ale jakmile zjisitl že tam nejsou začalo ho to hlodat čím dál tím víc..přece jenom jsou asi někde spolu a..
"Takže..na jak dlouho tu si?" začala se vyptávat bloncka a tím vyrušila Gerarda z přemýšlení.
"emh asi tak na tejden"odpověděl nejistě Gee a začal se otáčet..přece tu musej někde bejt.."a co másh v plánu tu celej tejden vyvádět??"vyzvídala.."mnooo ještě nevim.."Gee se přestal votáčet...ale nemyslel furt na nic jinýho než na to,kam kluci šli...prsatka pochopila zhe není spravná doba..tak se zvedla ..a akorát napísala Geemu ještě svoje číslo se slovy zhe jí může zavolat....Gee se vrátil do chládku:D:D(bylo na čase:D)ale v tom už viděl kluky (bob,ray)jak se vracejí zpět...
,,Ohohóó, no teda Gerarde, tak ty sis už stačil najít holku??" zeptal se pobaveně Frank a zatřásl afrem, aby z něj okapala voda.
,,Ježiš Rayi, sem teď celej mokrej.." řekl podrážděne Gerard a utřel si 3 kapky co měl na hrudi /:DD/ ,,a kdyby něco-" řekl tvrdě "ta prsatka není žádná moje holka, takový tuctovky mě neberou" Gerard skryl rudnutí svýho obličeje podrbáním se na nose.
,,A kde je vůbec Mikey a Frank" zeptal se Bob a rozhlížel se kolem.
V Gerardovi to začalo vřít, měl děsnou chuť si do něčeho kopnout, jak měl tak velkou zášť. Při pomyšlení, že se teď JEHO Frank mucká s JEHO bráchou Mikeym, ho ubíjela.
,,Nevim" sykl po chvíli, naštvaně, Gerard a opřel se o lehátko. Byl unavenej z té cesty na MB.
,,Hele, a co ti ta holka vůbec chtěla" zajímal se Ray.
Gerard protočil oči:
,,Nabízela mi tu svoje služby."
Ray s Bobem se rozesmáli.
Gerarda rozbolela hlava a byl celý na nervi z toho co se stalo.
"Hej kluci asi půjdu do hotelu už..není mi dobře.."
"Cože?dyt je ta krásně..a ty budeš válet šunky na pokoji.."protočil oči Bob.
"hele bolí mě hlava a mám hlad..takže jdu..mějte se!"řekl nervně Gee a vyšel.Pomalu se šoupal k hotelu a to slunce ho pěkne sralo.
"Kurva už.."řekl si pro sebe celý spocený,ziznivý a nastvaný.Bral jako zázrak ze se pred nim asi po pul minute objevil hotel.Rychle vesel a zapadl na pokoj ale prekvapení!Na posteli ležel rozvalený Frank s caspopisem v ruce a spokojene si cetl.Jak Gerard vešel,lekl se,div Frank nesletel z postele.
"Kurva co tu děláš?"vyjel Gerard na Franka.
"Nic..čekám na tebe.."řekl s ledovým klidem Frankie.
"Cože?"zeptal se nevericne Gerard a v hlave se mu rysovala jedna predstava//víme jaka ze? :-D//,ale hned ji zavrhl.Frank se na něho otočil a usmál se.
"Tak jak ses vykoupal..?zeptal se ironicky.
"Jak jsi se sem doprdele dostal Franku?"
"Na recepci mi dali klíče.."
"Hmm..aha..a co tu ccheš?"řekl Gee a konecne vysel ze dverí,kde celou dobu stál.Presel ke kreslu a hodil tam veci.Vyslekl si tricko,jakoby by uplne zapomnel ze tam má navstevu.Az kdyz si vsiml Frankova lišáckého pohledu na jeho rozpálené tělo,uvědomil si že tohle asi nedopadne dobře.
:-D :1:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 CHYBA: Jméno je povinná položka. CHYBA: Jméno je povinná položka. | 12. august 2007 at 23:28 | React

ty vole jak takovy picoviny muze nekdo vymyslet? Mozna tak zoufala 13, ktera se nudi a nema co na praci. Nebo ma nasrano v hlave. To je az neuveritelny jak je to ubohy. Ferarde lituju te. no nic dete si dal vymejslet ty svoje ritopichacsky love story

2 jacqueline.die jacqueline.die | 12. september 2007 at 15:03 | React

jezis se uklidni ne? kdyz se ti to nelibi tak s ito necti!

3 Ivča Ivča | Web | 5. december 2007 at 20:50 | React

Ray se pořád potápěl, protože se mu líbilo, jak mu ve vodě vlaje afro.     Heh - Boží    XD XD XD XD

4 shame shame | 9. may 2008 at 22:40 | React

docela dost mě tam serou ty chyby a taky 'zhe' a nejvíc mě dostalo: ,,Ohohóó, no teda Gerarde, tak ty sis už stačil najít holku??" zeptal se pobaveně Frank a zatřásl afrem, aby z něj okapala voda. Božee :D Frankie nemá afro, to je Ray ! :DD ale jinak to nema chybu

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement