Konečně volno...5

17. march 2007 at 12:28 |  Konečně volno
Popadl tričko a oblékl se. Frank se zatvářil neštastně.
"Copak tobě neni vedro, Gee?", šibalsky se na něj usmíval.
"Ne, neni!", odsekl Gerard. "Potřebuješ něco? Ne? Tak mě tu prosim nech samotnýho."
"Gee, co ti je?", zeptal se Frank smutně.
"Co mi je?? Ty se mě ptáš co mi je? Potom co ses cucal s mým bráchou?!" Gerard byl celý rudý zvteky.
"Ale ty si tam byl s tou blonckou", namítl Frank.
"No a? My se spolu jen bavili."
Na to neměl Frank co říct.
"Di už pryč", řekl Gerard naštvaně.
Frank pořád nevěděl co dělat. Tak si sebral svoje sakypaky a odešel s hlavou skloněnou. Ve dveřích se ještě otočil a podíval se na Gerareda sedícího na posteli, hlavu v dlaních. "Tak ahoj", hlesl smutně.
"Posral jsem to", řekl si pro sebe. Vydal se ke svému pokoji. Pomalu se šoural chodbou a pak otevřel dveře svého pokoje. Nebo aspon si myslel, že to byl jeho pokoj. Lehl si na postel a koukal do stropu. Trhl sebou když se z koupelny vynořil nahý Mikey.
"Cooo?", vydal ze sebe Mikey a rychle na sebe hodil deku.
Oba na sebe jen vyjeveně zírali. "Ty seš magor, splet sis pokoje", uvědomil si Frank.

Frank vyskocil z postele a zdrhnul z pokoje Mikeyho,ktery jen zarazene ziral.Rozhlidl se v nadeji,ze ho Gerard nevidel...to by mu tak jeste schazelo!Konecne nasel svuj pokoj..dokonce se presvedcil jestli tam opravdu nikdo neni:D...opet se tedy rozvalil na postel a pokracoval ve sve cinnosti.....a to uvahach o tom jak si Gerarda udobrit.Byl to jedine na cem mu zalzelo.Nechtel ho ztratit.
Nemohl se k nemu chovat jako k zensky...to prece Gee neni..takze kytky ani podobny picoviny nezaberou.Tady budou muset fungovat muzne ciny..ha ale jake?!Vstal a sel do sprchy aby se osvezil a popremyslel jeste.
Na nic prevratneho neprisel ani po sprse.Kdyz mu na dvere nekdo zaklepal.Hrklo v nem.
"Kdo je?!"
"Ray!"
"Co chces?!"
"Za pul hodiny mame vsici sraz a jdem na jidlo tak makej Iero!"
Hm skvely...tak to bude zajimavy vecere jeste...
Frank se nachystal a zůstal v pokoji.Natáhl se na postel,mel mozná tak jeste 15 minut.Podepřel si hlavu rukou a díval se do stropu.V hlave mel ted Waye.Oba dva Waye.Což bylo jeste horší.Věděl,že k Geemu má blíž než k Mikeymu,ale přece to nejde táhnout s oběma a není ani správné ani s jendím z nich.Trochu se zamyslel.Vyrušilo ho klepání dveří.
"Dále.."
Do pokoje vstoupil Gerard.Frank se rychle posadil a nahodil vyraz,jakoze je v pohode a nic ho netrápí.Gerard si beze slov sedl za ním na postel a díval se mu do očí.
V tu chvíli Frankiemu doslo,že Gerard ho opravdu miluje..že to není jenom chtíč...znali se už tak dlouho a tohle bylaa chvíle kdy se veci mezi nimi navždy změnily.Už mu dál nechtěl lhát...nemohl...
"Gerarde....ja tě miluju...ale je tu jeden problem...Mikey miluje mě..nebo aspoň to říká.." musel proste s pravdou ven..nedokázal to vyřešit sám...Gerard ho nejdřiv polibil něžně a pak ho objal.
Lehli si do náruče a Gerard po chvíli promluvil.
"Mám svého bratra moc rád,ale tebe miluju....oba sme se chovali jako blbci,tak na to zapomenme....a Mikey...no to nevim..v tom sem bezradnej"
"Hej! kluci ku*va kde vězíte? já mám hlad že bych sněd cokoliv...tak už jedem?" hulákal od venkovních dveří Ray.
"Jó vole...už dem" zařval Gerard v odpověď.
"Koukám že to teď nevyřešíme...pojd se navečeřet, třeba se to nějak vyřeší samo..."otočil se Gerard na Franka
"jo..padáme"
*na večeři*
Kluci se šli navečeřet do jedné z plážových restaurací s nabídkou grilovaných steaků a ryb. Ray si objednal pořádnou porci od všeho s tim, že jednomu po plavání vyhládne. Bob se vykašlal na jakoukoli argumentaci -řek že má hlad a ať mu přinesou velkou porci grilovaných steaků s hranolkama.Je to zkrátka gurmán:D
U vedlejšího stolu sedělo pár velmi atraktivních slečen, které se chichotaly a neustáůe si něco šeptaly...Gerard v nich poznal tu blondýnu z pláže.A ona ho samozřejmě poznala taky. Hned se k němu přitočila a řekla takovým tim vysokým koketním hláskem: "Ahojky Gerarde"
"hmmm...nazdar" odvětil gerard a hodil po ní ten nejopovržlivější pohled jakého byl v danou chvíly schopen.
Prsatici Susy /jmenovala se tak, ne?/ se na tváři objevil výraz té možné největší nechápavosti. Několikrát otevřela a zavřela pusu, jakoby chtěla něco říct, ale neřekla. 'To je dobře,že nic neřekla' pomyslel si Gerard, odvrátil od ní zrak a dál se věnoval svému talíři, kterej byl ochuzenej a několik kousků brambor. Gerard pokrčil obočí a koukl na Mikeyho. Ten se nevinně zasmál, ale Gerard to stejně poznal.
,,Díky Mikey..měl sem hlad jak prase a ty mi tot u všechno vyžereš." Mikey neodpověděl a začal pokukovat po Susy a jejich kamarádkách. Bob se k Mikeymu naklonil a pošeptal:
,,Líbí, líbí??" Mikey zakroutil hlavou.
,,A hele, nechcete dnes večer až zníme večeři, zajít do baru?" zeptal se nadšeně Frank a upil si ze své sklenice vína. Gerard po něm koukl, Frank mu věnoval jeden dlouhý pohled z očí do očí a mrknutí. Gerard věděl, co má Frank za lubem a nebyl si přiliš jistý, jestli se mu ten nápad líbí.
,,No tak, Gerarde" vytušil jeho představy Frank ,,hodíme do sebe pár skleniček a pak se můžem odebrat do mýho pokoje. Do tvýho ne," střelil pohledem po Mikeym "protože tam bude Mikey."
,,Co si vy dva tam švitoříte?" všiml si jich Ray. Frank se od Gerarda odtáhl a znovu se napil.
,,Já bych do toho baru šel. Bude sranda!" řekl rozhodně Ray, jakoby to rozhodlo za vše. Frank se vítězoslavně usmál.
Ty ženský se ale chtěly ještě upravit, a atak se domluvili za půl hoďky u baru. Kluci tam samozřejmě byli na čas, tak dlouho se líčit přece jenom nemuseli, ale holky nikde, tak si objednali nějaký drinky a čekali.
Pak ty grácie přišly, všechny nalíčený, načesaný přesně podle emo vzoru. Gee jen protočil panenky...
Koupili si další drinky a kecali. Ty 3 se smály každýmu vtipu, co někdo z wayových vypustil z pusy a nemusím říkat, že ty 2 to ani moc nebavilo. Zato Ray po nich koukal s otevřenou pusou, a proto po pár dalších drinkách, když už byli všichni opod obraz, si vzal Susy na klín.
Jedinej, komu to vadilo, byl Frank. Jeho plán se nepovedl. Mikey furt koukal po něm, takže ani nemohl vzít gerarda za ruku, jak by chtěl, zlomilo by mu to srdce.
Frank byl pěkně otrávenej a rozhodl se jako správnej chlap JEDNAT. Řekl mikeymu, ať s ním jde ven...Mikey sice nešel, ale natěšeně vrávoral, ale pro Frankovy účely to stačilo.
"Mikey, podívej se, já mám Gerarda, s tebou jsem nikdy nic mít nechtěl a ani nechci. Mám tě rád, jsi super kámoš, ale to je všecko'"
Mikey byl ale fakt pod obraz (no jo, zapíjel žal) a pokusil se Franka znovu políbit.
"A-ale *škyt* dneska s-sme *škyt* se lí *škyt* bali..."
"ne, mikey, to bylo jen kvůli geemu...Radši bys měl možná sbalit jednu z těch holek" a frank ho nechal na opuštěné pláži. Mikey se ani neobtěžoval jít zpátky, sedl si do písku a.....usnul.
Frank se vrátil ke stolu, kde byl už jen Gerard a Bob..
"Kam šel Ray??" zeptal se
"Noo..kam by asi mohl jít, vzhledem k tomu, že tu není ani Susy?" řekl šibalsky Gerard ( :D )
"Jo taaak.." plácl se Frank do hlavy, když mu to doteklo
"A kde je můj bratr??" zeptal se mírně nervózně
"No asi se prochází někde po pláži.. Není mu asi moc dobře.." odpověděl strarostlivě Frank
"Vždyť je moc opilej na to, aby sám chodil po pláži, co když se utopí??" zavřeštěl Bob "Kde byl naposled??" už od malička si rád hrál na detektiva a zachránce, takže se statečně vydal na pláž.
"A kde jsou ty holky co tu seděly??" zajímal se Frank, což Geeho znepokojilo..
"Ty už odešly.. ale asi jsem jim měl říct, aby zůstaly, že bys s nima šel na záchod, co?" rýpnul do Franka.
"Hele, takhle to není.. právě jsem Mikeymu oznámil, že miluji jen Tebe a on je, byl a bude jen dobrej kámoš." Gee si ho nejdřív odměřil pohledem a pak se doširoka usmál a prudce Franka obejmul.
"Hmm.. jsme tu skoro sami v tomhle baru" řekl úchylným hlasem Frank
Gee na nic nečekal a začal Franka vášnivě líbat.
na to Frank ale už čekal a okamžitě začal reágovat..líbali se tak dlouze a vášnivě..pka Gee vytáhl jazyk z Frankovi pusy a sjel trochu níž..na jeho krk...přece jenom ale v baru bylo ještě pár lidí ..tak dál nezašli..ale tahle faze jim zatim stačila....zatím..:D(Gee....hele ..nepůdem na pokoj??)zašeptal frank...a zatim se mu na krku rysoval cucflek...:D"aah Gee ..prosííím"žadonil už frank...Gee se mu koukl zblízka do očí a zašeptal.."tak teda pojd:D).....
Chudák Bob musel sám hledat opilýho Mikeye na pláži a zbytek kluků byl "příliš zaneprázdněn" na to, aby mu pomohli.
Gerard vzal Franka za ruku a táhnul ho do hotelu, než tam došli, párkrát se ještě zastavili na chodníku, aby se mohli políbit. Rychle zalezli do Frankova pokoje a navzájem se srazili na postel. Upřímně, teď už nikomu na mladším Wayovi nezáleželo. Gerard znovu a znovu sál kůži na frankově krku a přitom mu strhával košili...
Ještě před chvilkou se Frank myslel, že se bude trošku trápit vzpomínkou na Mikeyho smutný obličej dnes večer, ale Gee ho strašně vzrušoval. Leželi na posteli a oba už si navzájem vyslíkli tričko. Gee se jako obvykle nadchnul Frankovým tetováním. Lechtal Feeho na vlaštovkách. Ale Frankovi už tohle nestačilo. Vzal Gerardovu hlavu do rukou a vytáhl ho zpátky ke svému obličeji. Hrubě ho políbil a pak převalil pod sebe. Gee se mu ďábelským pohledem zahleděl do očí. To Franka ještě víc popohnalo. Sklonil se k Geeho bradavkám a chvilku si s nimi hrál. Pak už jel jazykem přes břicho až dolů, k místům, kde začínali kalhoty. Naposledy se podíval do Geeho napnutého obličeje. Pak už se sklonil k pásku a začal ho rozepínat. Cítil, jak strašně se nemůže dočkat chvíle, po které už pěkných pár dní touží...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 gabu gabu | 18. march 2007 at 13:39 | React

je mi z vas spatne vy svine hnusny takovy kecy blby jste primitivove  jak vas to muze bavit !!!!!!! nic co tu pisete neni pravda jsem si jista a urcite mluvim i za cely fans MCR

2 pawlushka pawlushka | 18. march 2007 at 14:51 | React

jo to každopádně mluvíš ,tím si buď jistá...je to tu humus!!!!!!!!

3 Hanča Hanča | 18. march 2007 at 16:42 | React

Já myslím, že je to myšlený apsolutně ve srandě a já se teda fakt bavím xD

4 terka terka | 18. march 2007 at 17:58 | React

já se taky bavím.je ta fakt legrace.a co se mě týče,pasáže o geem a frankovi prostě vynechávám.to jak se ztratili v lese je fakt super xD a myslím,že holky co to píšou nejsou hnusny svině,prostě je to baví.

5 MAxx MAxx | 18. march 2007 at 19:19 | React

Kravy...je to pekne trapny

6 Kakna Kakna | 18. march 2007 at 21:48 | React

héééj vy mě dostáváte..už dost nebo umřu smíchy...máte nějakej smysl pro humor??? Jsou to jenom hloupý příběhy, není nutný je brát vážně....

7 Katy.JosS Katy.JosS | 19. march 2007 at 7:05 | React

přesně jak řekla(napsalaXD) Kakna-je to prdel XD..... náhodou to kde se píše o Geem a FRankiem,to mě baví nejvíc XD

8 St.Magda St.Magda | 19. march 2007 at 13:35 | React

To hodně lidí.....

9 Bája Bája | 19. march 2007 at 17:10 | React

Zbytečné nám tady nadávat,protože mi to prostě píšem kvůli tomu,že si o to říkají a WAycesty nás baví,takže kritizujte radši se bavte taky..xDD

10 Wickey Wickey | 19. march 2007 at 17:35 | React

Já myslim, že oni by je psali taky kdyby měli možnost.. a proto žárlej a nadávaj nám..XD Já vim, hloupá úvaha, ale mě se líbí XD

11 Doookie Doookie | 19. march 2007 at 18:51 | React

Katy.JosS:jojo:D

12 roura roura | 23. march 2007 at 18:51 | React

hele tak proč to teda čtou dyš jim to příde nechutný hm? jinak je to super, ale ty řeči na fóru k tomu to je prostě nenahraditelný:)

13 LOLka... LOLka... | 6. june 2007 at 18:39 | React

Hej, taky si řikám přoč to čtou..:D některý taji maj dokonce takovýhle komentáře asi u pěti waycestů..:D nemůžu se zbavit pocitu že to taky čtou!!:D

14 vampírka vampírka | 12. june 2007 at 13:25 | React

někomu to může přijít nechutný, ale je to tu proto, aby se lidi bavili a zasmáli, a ne proto, aby ti, co to píšou My Chem pomlouvali, smáli se jim, apod.. a tomu, komu se to nelíbí, ať to nečte, tal nevím, proč tu někteří lidé nadávají

15 Zuzka Zuzka | 15. june 2007 at 21:59 | React

Je to super a z některých těch vašich hlášek fakt nemůžu xD

16 jacqueline.die jacqueline.die | 2. july 2007 at 20:10 | React

jako myslim že mi všichni tady máme mcr rádi a nemáme důvod je pomlouvat =) jako todle je všechno ze srandy, tady si někdo asi nevšim toho nádechu humru v tom....no nádechu...spíš tu obrovskou část humoru v tom xD

17 Matty Matty | 27. july 2007 at 17:03 | React

Bože sou to jen trapačky co to nechápou :D wšimly ste si že ani u jednoho příběhu neni nikdy jen jeden zápornej koment?Wždycky je jich wic bo žádnej to je ale zwláštní!a taqy je pro mě naprosto nepochopitelný proč to čtou mkdyž je to taq odporný přece :D nawíc tadyty jsou ještě dost wtipný jiný jsou horší tim chci řít nadrženější :D jaqo nemyslim tady na blogu ale obecně na netu...

18 XDXD XDXD | 25. december 2007 at 23:58 | React

jeeej ja si pamatujujak sem cetla svuj prvni rerard xD...sem si rikala to samy jako gabu xD..a ted to upe hltam xD..

19 ChemicalVampire ChemicalVampire | 20. june 2008 at 18:18 | React

Zbožňuju Frerardy!!!A ty píšeš úžasně!!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement