Škola část 4.

4. march 2007 at 17:39 |  Škola
FRank se k němu přitiskl tak těsně jak to jen šlo. Amy uhnula a pozorovala co se bude dít. Frank srtčil ruce na Gerardových trenclí a zmáčl mu zadek.
"Zbožnuju tvůj měkkej zadek", zavrčel.
"Fakt má měkej zadek?", zapojila se Amy. Přistoupila k nim a taky si šáhla.
Gerard zčervenal."Neřešte můj zadek" a podíval se na oba. "Měli byste řešit něco jinýho." Ukazováčkem mířil mezi sebe a Franka.
Amy se uculila a stčila tak ruku. Gerard zakvílel a Frank se zatim bavil tim, že ocucoval její krk.
Gerard začal být lehce agrasivní a přitiskl Amy ke stěně. Pravou rukou jí chytl za bradu a zmáčl jí. Druhou rukou jí rozepínal sukni.
Amy se na Geeho zadíval:,,Ty jseš ale nějakej divokej

!" řekla a hodila po Frankiem okem
,,To nevíš??" odpověděl Frankie a zdálo se, že naznačení Amy pochopil....proto trochu Geeho oh ní odstrčil a vrhla se na ní...zahrnul ji vášnivými polibky...
,,Hey!!" zařval Gee zuřivě a odstrčil Amy tak prudce, že spadla na zem....
,,Dobrej nápad Gee...." řekl Frankie a vrhl se na zem na Amy....a zajel jí rukou mezi nohy..
,,No kurva teď už mám dost!!" zařval Gee a vyběhl ven z místnosti.....
Gee přece nebudeš takhle žárlit...otočil se a vrátil se zpět...
,,No tak pojď Gee už tady na tebe čekáme!" křikl Frankie
Way tam jen tak stál... v mírné vzdálenosti od dvojice na podlaze. Chladně si ji měřil pohledem. Složil ruce na prsou a rty zkřivil do zvráceného úsměvu. V očích se mu zablýsklo. "Bože, jak zvrácené...." přistoupil o kousek blíž "jak zvrácené..." znovu se přiblížil "kdybych nebyl tak šíleně nadržený, nejspíš bych vás se vší parádou poslal někam..." Teď už byl přímo u nich a pomalu klesal na chladnou zem "ale za těchto okolností..."
Začal Amy dráždit ve vlhkém /:D/ rozkroku a zároveň se zmocnil Frankových úst. Frank nahmatal Gerardův ****, což mu nedalo moc práce, a pomalu ho zpracovával. Gee se najednou odsunul. "Ne, takhle ne... chce to... já nevím, nějakou atmosféru" Frank vybuchl smíchy "Á... tak pán si přeje atmošku? Třeba nějaké svíčičky... šampáňo... hudbu? Proboha, jsme přece ve škole...!" "To ne, já jen..." "Počkat, nějaký pití tady máme... "/Se*te na to, že G. nepije :D/ vykřikla Amy "Moment, hned pro něj dojdu." F + G se po sobě podívali "Paráda, tak bež". Amy se za chvili vrátila s whiskey, vodkou a šampaňským, Frank a Gee se vášnivě líbali. "Ehm... neruším, já jen, že už jsem tu" "Ne, jasně, sem s tím" rozzářil se Frank. Začali vodkou, střídavě upíjeli a zbavovali se veškerého oblečení, které na sobě ještě měli. Pak se úplně nazí znova navzájem líbali, všelijak olizovali, dráždili rukama - a chlastali - ale Amy chtěla něco víc... pomalu vedla Geeho **** ke své **** ale v tom se Gee zarazil, pohlédl na Franka, který byl už zřejmě smířený s tím, co bude následovat a věnoval se sám sobě. Pak znovu stočil svůj pohled na Amy. Gerard už byl sice solidně v náladě, ale věděl, že tohle prostě nemůže připustit. Nebyl připravený, kdo by taky byl, že? Kdo by předpokládal, že to bude dělat zrovna ve škole... po nějaké debilní přednášce... se studentkou. "Amy, já nemůžu... vážně, nechci tě přivést do jinýho stavu.. pokud teda, nebereš antikoncepci" Amy zavrtěla hlavou a vzdychla "Ne, neberu, ale to neřeš.. tak dělej, Gee, prosím... kašli na to... prosím" Gee se ale zvedal "Kam jdeš?" "Nemáte tu náhodou ty automaty?" Amy protočila panenky "Ne, to vážně nemáme... jsme sto let za opicema... Gee, tak už ku*va dělej!" "Jo, tak už dělejte!" Ozval se znenadání Frank. Gee se na*ral "Ku*va Iero, když seš tak chytrej, tak ji ojeď sám!" Frank by si nejradši nafackoval. Amy přeskakovala očima z jednoho na druhého. "Fajn! .... Fajn!" Zvedla se a uraženě odešla... no, teda sepíš se opile odpotácela... Slyšeli ji, jak za rohem zvrací.
Frank protočil oči.
,,No to to dopadlo...Mohli ste tu to pořádně rozjet a místo toho se jí zeptáš, jestli tu nejsou nějaký posraný automaty." vyjel na Gerarda. Gerard se zakabonil.
,,Hele, nechtěl jsem ji prostě přivíst do jinýho stavu." Frank pozvedl obočí. Gerard chvíli koukal do země a přemýšlel co dál. Už už se chystal něco říct, ale Frank ho zarazil.
,,Vim na co myslíš, teď se oblečem a půjdem se na Amy podívat, jestli je v pohodě."
,,Ty idiote, jasně že není v pohodě, copak ji neslyšíš, jak zvrací?!" Frank na to nic neřekl, jen si natáhl kalhoty a šel za Amy. Seděla v obličeji celá zelená a spocená v rohu kabinetu /pardon, zapomněla jsem,kde to vůbec jsou/ .
,,Ehm...Amy?" zeptal se potichu a opatrně Frank. Amy se na něj nepodívala jen zabručela "sem v pohodě". Frank si k ní přičupl a díval se jí do obličeje. Po chvíli tam přišel Gerard.
"Běžte pryč, je mi blbě!" Gerard s Frankem se jen na sebe podívali.
"Neměli bysme ji tu nechávat, bude z toho průser"
"BEŽTE!!!"
Docela je zaskočilo, jakou má Amy sílu hlasu a radši vyšli z kabinetu. Na chodbě se Frank zastavil.
"Gee, proč jsi ji neojel? Naše fanynky ti nikdy nevadily, tak proč najednou ta změna názoru???"
Gerard ale mlčel, sám neznal důvod, proč to nudělal, ale nechtěl Franka jen tak odbýt.
"Nechtěl jsem, abys žárlil." Frank se rozesmál. Tak tohle nečekal....
Gerard se ale na Franka podíval velmi zvláštním pohledem.Nevěděl co v něm je.Byla tam ale jistá nadrženost.TAkže Frankovi brzy ztuhl úsměv na rtech.( :-D )Gerard k němu přikročil.
"Hele..něco jsme nedokončili,dkyž náš vyrušila..
"Kurna..tobe to nestačilo?"řekl pobaveně Frank.¨
"Co kdyz reknu ze nestacilo?"rekl pro zmenu s usmevem Gerard.Frank se po nem vrhl
Gerard mu vzrušeně a přiopile pošeptal do ucha "Frankie... chci tě... ách.... hrozne tě chci v sobě!" Tohle Franka totálně dojalo... okamžitě vysvlékl sebe a Geeho z kalhot, které si předtím naryhlo oblékli. Prudce ho otočil a přirazil ke zdi. Chytil mu ruce a zvedl nad hlavu. Gee se zmohl jen na laciné vzdychání. Frank sjížděl svými dlaněmi po Gerardových vztyčených pažích přes jeho záda až k tomu neuvěřitlně měkkému zadku. Nejdřív ho chvíli mačkal, ale když už bylo na Gerardových napůl šílených reakcích vidět, že to moc dlouho nevydrží, pevně ho chytil a začal přirážet /:D/. Oba byli úplně v háji. "Frankie... bože.. ty jsi... och.. úžasný... ryhleji, proboha.. dělej... pořádně!" Franka tyhle Geeho pobídky vzrušovaly snad ještě více než činnost, kterou právě prováděli. Blížili se k vrcholu... Frank zryhloval pohyby... "Och bože - teď" zařval Frank a udělal se... ve stejnou chvíli i Gerard. Frank Geeho otočil k sobě a viděl, že Gee má slzy v očích... začali se vášnivě líbat... a pod polibky se sesuli na zem... usli v objetí
nazí na školní chodbě ve všední noc...
---------

Druhý den ráno je probudily nějaké hlasy...
Škola se zaplnila studenty a ti na ně zírali, jako na zjevení. Představte si, přijít do školy a tam najít na zemi dva polonahý ležící chlápky, kteří ještě před pár hodinami byli naprosto namol (a to dělali přednášku o škodlivosti návykových látek). Několik studentů do nich začalo šťouchat a Framk začal mumlat.
"Nech mě ještě spát, mami, dneska nemusím do školy..." A bořil obličej do Gerardova ramene. Jenže Gee tak klidnej nebyl, jak uviděl početnej dav děcek v uniformách, začal pištět. A to samozřejmě muselo přivolat učitelku. A zrovna tu, co tady zařídila Amy tu místnost.
"Co tu proboha provádíte?!?" Zatáhla je do prázdnýho kabinetu a málem šlápla do nablitýho na zemi.
"CO TO MÁ, KSAKRU, ZNAMENAT?!?!" Už byla mírně rudá v obličeji, když v tom zpoza rohu vylezla její dcerka.....
Gee
Ježiši, tak tohle je vážně ta nejšílenější věc, co jsem kdy udělal...nevím jestli se tomu mám smát nebo se stydět....Gee ty jseš vážně úchylnej debil.....

Frank
Traláá, papadam, už abysme byli doma......co ta ženská po nás chce?? Nemůžu za to že jsem usnul tady ve škole...( Frankův mozek neměl na to, aby si pamatoval tolik událostí co se včera stalo, a zvlášt, když vypil tolik chlastu)

,,Jak si to vlastně představujete?? Vyrabujete školní jídelnu, vyděsíte kuchaře, ale to nejhorší.....opovážíte se zneužít žačku....."
,,Co že to kurva??" řekl Gee
Viděl na Amy přes rameno té učitelky....ta po něm hodila jen zlomyslný úšklebek.....
Amy:
To mají za to, blbečci... ale já mám to štěstí... nebo smůlu? Že si všecno.. no, skoro všechno pamatuju. I měkkost Geradova zadku. Opijou mě a pak mě nechtějí o*ukat - tak teď si to vyžerou... Do háje, zasraná kocovina... honem na záchod, podruhý to tady vyhodit nemůžu... ne před máti...

Gerard: Tak to teda ne... hlava mě bolí jak kdyby mě do ní celou noc tloukli baseballkou... je mi blbě, stojím tu před nějakou ženskou jak mě pánbůh stvořil, teda, ne že bych se měl za co stydět, ale... nic si nepamatuju a ješě mi chtějí přišít znásilnění "Holka, sakra, kam běžíš? Počkej.. to musíš vysvětlit!"

Frank: Do prdele... co je to za kecy? Jaký zneužití... co se tu sakra dělo? A kurva kde mám oblečení?

Do místnosti vešel školník a podával jim celkem zaprasené kalhoty, které nechali na chodbě "Pánové, asi byste se měli obléct..." oba chňapli po klahotách a oblékli se.

Učitelka:
"Tohle bude mít pro vás nedozírné následky, víte to? Bude to konec vaší hudební kariéry a co hůř - konec vaší kariéry svobodných amerických občanů! O to já už se postarám!"

Oba na sebe pohlédli... oči měli rozšířené hrůzou...
Gerard měl hroznej strach, co teď bude. Frank taky. Oba na sebe vyděšeně koukli a pak se podívali znovu na učitelku. Ta jen pokrčila ramenama, jako že "zasloužíte si to" a odešla. Gerard se podrbal na hlavě.
,,No...." zabrblal.
,,Co no?!" opáčil Frank.
,,A sme v prdeli..."
,,No to jo. Tohle byl vlastně blbej nápad, rozdat si to tu s tou holkou, navíc ve škole, mělo nás napadnout, že tu asi budeme muset 'přespat' a že nás tu všichni uvidí nahý."
Gerard vzdychl. Měl se hrozně. Bolela ho hlava, cítil se provinile a byl děsně naštvanej.
,,No, teď bysme odsaď asi měli vypadnout a jet domů."
Gee a Frank vylezli z kabinetu....venku stál zástup žáků, kteří se na ně tlemili...,,Hey Gee, pěknej *****! Jo a taky máš pěkný spodky..."
Prošli dlouhou řadou lidí po chodbě až došli k hlavním dveřím ven...Venku už na ně čekal dav novinářů a fotografů....
Naštěstí tam ale čekal i Mikey s autem:,,Divoká noc??" zptal se s úculem a vyzval kluky aby si nastoupili do káry...kluci nezaváhali a vrhli se dovnitř:,,Mikey jeď co ti to dá a fofrem!!"křikl Gee
,,No, jasně Gee jasně....ehm, nikdy mě něnapadlo, že vy dva jste takový divoši....jste mi mohli taky říct abych zůstal s váma."
,,COŽE??" zařvali Frank i Gee najednou....
s Geem coumal vztek... "Kurva vlezte mi už všichni na záda, do prdele!" řval na celý auto... "Vy si asi vůbec neuvědomujete, jaký je to průser... půjdeme k soudu... můžou nás zavřít... a my se nemůžem brátnit. Nijak! Vždyť ani nevíme, jestli jsme tý holce fakt něco udělali nebo jestli si to vymyslela... ne... bože, co jsme to provedli... tohle může být konec kapely, uvědomujete si to vůbec?" Gerard byl totálně na dně... začaly se mu hrnout slzy do očí "Já tohle nechtěl, vážně jsem to enchtěl... " Frank na tom nebyl o moc líp, pokusil se Geeho obejmout, ale ten ho odstrčil "Proboha Franku... nebuď směšný... všechno je v háji." Mikey se pokusil: "Nebojte... kluci... to bude dobrý... máme dobrý právníky, ty nás z toho vysekaj... a s veřejností... to se nějak zvládne.. .vždyť.. pravý fandové nás budoui mít rádi vždycky, ne?"
Frank naprosto zesinal a vypadal, že obhodí rudý hotelový koberec. Byl si jistý, že tahle nevolnost nemá nic společného s jeho kocovinou. Zkrátka a jednoduše - byl posraný strachy. Gee se zase celý třásl. Spolu s Mikeyem, který podpíral Franka a Rayem, jehož pohled by se dal popsat asi jako: "V nejbližší době vás zabiju" vešli do svého apartmá. Bob seděl v křesle a ve tváři měl nečitelný výraz. Jejich manažer Brian zase toporně seděl za stolem a klepal prsty o jeho desku. V místnosti stály čtyři osoby, které by se tam za normálních okolností nejspíš vyskytovat neměly: policista, potom někdo, v kom Gee poznával jejich právníka, ta učitelka, která se jakoby zázrakem dostala do hotelu dřív než oni a... Amy. Slova se ujal policajt "Pan Wayi a pane Iero, pojďte s náma prosím do vedlejší místnosti." Frankovi se podlomila kolena "Je to tady.. Gee.. je to tady" Oba poslušně, se sklopenými hlavami, následovali policistu a jeho trojčlenný doprovod vedle do jídelny. Cestou Gerardovi pošeptal Will, jejich právník, do ucha "Zvládnem to... je to hrozné, ale ne nejhorší".
,,Takže pane Wayi, pane Iero. Uvědomujete si své provinění??" Amy se Geemu zahleděla do očí a pohlédla na něj stylem já tě dostanu!!
V té chvíli proběhly Geemu hlavou všechny události milulé noci....Došlo mu, že sice řádil s Frankem, ale s tou holkou ve skutečnosti nic neměl...Natočil se k Frankovi:,,Hej Frankie, musím ti něco říct!"
,,Hmm??"
,,Frankie, my jsme s ní nic neměli, já si na všechno vzpomněl, nic se nestalo!!!"
,,Gee a jseš si jistej?? Já, já si totiž na nic nepamatuju."
,,Frankie jsem si jistej, asi jako že mám mezi nohama kládu a to ty víš!" Frankie se po Geeho vtípek....
V tom se ozval policista:,,Tak, chcete nám něco říct pane Wayi??".....
"Vlastne ano...chci...a to ze tahle slecna je mala lharka a vsechno si to vymyslela!Nejdriv na s opila abychom si nic nepamatovali a pak se nas snazila donutit abychom s ní měli styk...jenze Frank byl natolik ozraly ze okamzite usnul...ja jsem se tolik neopil a vse si pamatuji..nic se nestalo a ani jeden jsme s touhle divkou nespali." rikal Gee a pevne se dival do oci policistovi.Ten byl zrejme lehce zaskocen jeho nahlou jistotou.
"dobre...pane Way.." nestacil to ale dorict jelikoz mu do reci skocil jejich pravnik..
"A jakozto jejich pravnik mohu naprosto potvrdit jeich trestni bezuhonnost...ani jeden z nich nebyl za neco takoveho v minulosti stihan....Takze si mysli,ze zde slecna by se mela spise nad sebou zamyslet a taky nam k tomu neco rict..?" a podival se na Amy.Ta se jen divala do zeme nez do ni matka strcila aby poposla dopredu.
"Ja..ja..no...nooo...ehm..omlouvam se..nerekla jsem tak uplne pravdu...vlastne si moc nepamatuju...ale..ale..necitim se byt zneuzita..tedy chci..rict,ze se asi nic nestalo.." byla cela ruda a nedokazala se podivat ani na nikoho v mistnosti..
"V tom pripade slecno pujdete na lekarske vysetreni abychom definitivne potvrdili vypoved zde pana Waye." rekl rozhodne policista a odvadel vsechny pryc.
"Hej dik Gee...tohle ti do konce zivota nezapomenu..." poseptal mu na odchodu do ucha Frank.Gee se na nej jen ledove podival a odesli vsichni zpet do pokoje.
Nasledne vysetrovani potvrdilo vse co kluci rekli a v tisku bylo vse ututlano jako nehorazna fama.
Dalsi osudy kluku z teto story jsou ale uz jiny pribeh.:D...
The End
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 vampírka vampírka | 12. june 2007 at 12:21 | React

dobrý, dakt zajímavý příběh... nejlepší díl Školy byl ten s tím kuchařem.. tobyla prdel! :)

2 loEWie loEWie | 1. july 2007 at 20:18 | React

Wau, dost dobrý xDD Až sem místama trnula že kluci fakt pudou za mříže xDD

3 mimuska mimuska | 15. july 2007 at 20:50 | React

XD uzasne XDXD ... chudaak amy XD

4 KaTiShEk KaTiShEk | Web | 24. july 2007 at 11:32 | React

:DD omg chcípám tu smíchy xDDD lol tohle byo megaaa xDDD

5 Matty Matty | 27. july 2007 at 1:13 | React

Jasně že přehlídnem že Gee nechlastá taq jaqo to že neuká s Frankiem i když ruku do ohně bych za to nedala :D přece musel bejt ňákej úlet :D když Ge ještě pil třeba :D

6 XDXD XDXD | 25. december 2007 at 22:13 | React

Omg xD.. Ten konec mě už krapet nudil, zhe, ale jianak pecka xD.. Takový..jemně..úchlný, ne xD??

7 ××Evik×× ××Evik×× | Email | 28. december 2007 at 0:21 | React

Tak to je sakra dobrej příběh :) .......

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama