Crash into my fu*king arms 10

24. april 2007 at 15:17 | someonesxsweetheart |  Crash
Odtrhl se, táhnul mé ruce dolů po jeho zádech přes zadek, líbal jsem ho drsněji, tvrději.
Jeho propocené prsty se ovinuly pevně v těch mých, tahal jsem ho na chodník směrem ke vchodu do motelu, sotva schopný pustit od něj ruce v tuhle jedinečnou chvíli.
Otevřel jsem dveře do stěsnané motelové kanceláře, strkající Frankieho před sebou proti zdi, jakmile jsme byli uvnitř prázdné místnosti. Odhrnul jsem jeho tmavou ofinu, vlhkou od deště a potu pryč z očí a přitiskl své rty naléhavě na ty jeho. Smrděl po cigaretách, potu, kokainu a sexu, a kvůli tomu moje srdce bilo ještě rychleji. Tak strašně jsem ho chtěl...
Odtrhli jsme se, když přišel chlápek dovnitř z jiného vchodu, byla z něj cítit špína a cigára. Lehce se zamračil. ''Uh.. můžu vám nějak pomoci?''
Řekl jsem mu, že chceme, pokoj na noc a on diktoval ceny. Jak jsem vysypal nějaké zmuchlané bankovky z kapsy, Frank opřel své ruce lehce na obě strany mého pasu, jako kdyby nemohl vydržet ani na minutu bez kontaktu s mým tělem.
Chlápek vzal moje prachy do špinavých prstů a mlčky podal mně a Frankiemu dva klíče.
Jakmile jsme opustili kancelář, líbali jsme se znovu, sotva jsme viděli a našli náš pokoj, který se nacházel v druhém patře.

Vlezli jsme dovnitř, ztuha jsme zamkli dveře, odhodil jsem klíč a mobil na stolek předtím než jsem znovu popadl Frankieho za ramena a zatlačil ho zády s jemným bouchnutím proti dveřím. Okamžitě jsem mu přes hlavu svlékl tričko, líbal jeho krk a dráždil jsem ho na klíční kosti.
Když jsem ho otoči hrudníkem proti dřevěným dvěřím, zpomalil jsem, jen tak jsem stál a měl jeho zadek před svýma džínama, zaklonil hlavu a zasténal. "Já…z-z tebe šílím," vydechl, nehty vyrýval do bíle barvy před sebou malé škrábance.
Jemně jsem ho políbil vzadu na krk a obtočil ruku kolem něj abych rozepnul jeho džíny. Cítil jsem jak se chvěje, otočil se zpátky do mého obětí, zdálo se že změnil názor a padl přede mnou na kolena.
Věděl jsem, co chce udělat, srdce mi divoce bušilo v hrudi, sundal jsem si tričko a vlastní džíny.
Frankie byl v rozpacích, zřejmě nervózní a nezkušený, ale mě to bylo jedno. Zapletl jsem prsty do jeho tmavých vlasů a tlačil jeho hlavu směrem ke mně, zoufalý. Jednou propocenou rukou jsem sevřel jeho rameno, moje steny byly pořád hlasitější. Celé moje tělo náhle zachvátila křeč, vysílající vlny horka a chladu skrz mé bolavé svaly. Oh Bože, oh Vytáhl jsem Franka na nohy a on se znovu opřel o dveře, tiše jsem olizoval jeho sladké try a jezdil rukama po jeho břiše.
Jeho džíny spadly na podlahu kolem jeho nohou, ošoupané Etniesky se dřely o koberec, jak se celé jeho tělo napnulo. Políbil jsem ho vzadu na krku, pak obtočil ruce kolem jeho těla v těsném objetí, uchopil jsem jeho ramena a tvrdě zatlačil boky. Hlasitě zaklel, přiškrcený vzdech se změnil ve sten když znovu zaklonil hlavu dozadu, moje hýbající se tělo ho pevně přitlačilo na motelové dveře.
Frankie lapal po dechu a hlasitě sténal moje jméno. Jeho oči se protočili dozadu. "Gerarde... Gerarde. Gerarde!" teď křičel; Pěvně jsem zatnul zuby přejel jsem prsty po jeho zádech a zanechával tam lehké škrábance, moje napjaté svaly se začly znova chvět. S dalším, posledním výkřikem, téměř zatemňující tlukot krve v mých uších, Frankie zaryl své krátké nehty do barvy dveří, a vyrýval do dřeva škrábance, pak ochabl když poslední pocity vzrušení procházely našimi žilami. Vypustil jsem hluboký vzdech a jednou rukou se opřel o dveře abych se udržel na nohou, lapal jsem po dechu.
"Gerarde... to bylo posraně úžasný... " mumlal Frankie mezi dechy, oči zavřené.
Kousl jsem se do rtu. Řekni to, ty děvko. "Ty seš... nádherný, Frankie. Jsi krásný."
Zvedl mírně hlavu a jeho oči se upřely do mých. Viděl jsem jak moc pro něj moje slova znamenala a opatrný úsměv se mu rozlil po tváři.
On opravdu byl nádherný. Nedokázal jsem si představit že existuje někdo jiný než Frankie, nikdo a nic na celém světě... Chtěl jsem, aby to takhle bylo navždy, jen my dva, spolu, takhle. Rukama jsem klouzal kolem jeho pasu a znovu ho políbil, jemněji.
Zašklebil se, podíval se mi do očí, a pak se svými rty pomalu dotkl mých. Líbali jsme se ostýchavě, skoro jako kdyby to bylo poprvé. Frank mi dal rukce kolem krku když jsme se políbili znova. "Máme víc než jen sex, žejo?" zeptal se mě tiše.
Díval jsem se do jeho tmavých očí, naplněné pochybnostmi a vášní a... láskou, ucítil jsem důvěrně známou vlnu přesvědčení, kterou jsem cítil už předtím. Ano, sakra, miloval jsem ho. Miloval. "Jo... jo, Frankie, máme. Sem do tebe zamilovaný. Každým zkurveným kouskem mýho těla."
Zašklebil se a v očích mu zajiskřilo. "Mělo to znít drsně?"
"Jestli chceš ." uculil jsem se a znovu mu odhrnul vlasy z čela.
Ohnul se a natáhl si džíny, zapnul si je, šel dál do pokoje a unaveně sebou plácl na postel.
Zasmál jsem se když jsem si uvědomil, že je manželská. Ten chlap dole nás prohlédl, ale myslím, že to bylo zřejmé na první pohled.
Frankie mě sledoval napůl zavřenýma očima, jak si natahuju džíny, na jeho dokonalých rtech hrál spokojený úsměv.
Přešel jsem k němu, překulil se na stranu a uvolnil mi místo, kam jsem si mohl lehnout. Dal jem ruce kolem jeho ramen a držel ho blízko u sebe, poslouchal jak dýchá, a prohlížel si jeho potetované předloktí
Povzdechl si, zkroutil se kolem mě a líně zavřel víčka. "Odjeďme."
"Cože?"
"Odjeďme někam pryč," zamumlal. "Jen my dva. Spolu. Navždy."
"Kéž bychom mohli, Frankie... " odpověděl jsem pomalu, cítil jsem hořkou lítost kvůli tomu, co nikdy nebudeme mít. Nikdy tu nebudeme jen my dva... Vždycky to bude takhle, schovávat se před světem, před Mikeym, před Frankovým otcem, rychlý šukání v nějakým špinavým motelu nebo mým autě, schůzky tak krátké, že Frankie bude pochybovat, jestli je mezi námi skutečně něco víc než jen sex.
Znovu si povzdechl. "Vaši rodiče bydlí s tebou a Mikeym?"
Neochotně jsem přikývl. "Za dva dny se vrátí domů."
"Musim si najít byt," zamumlal Frankie. "A nějakou lepší práci."
Neodpověděl jsem, jeho slova mi připadala příliš rétorická. Nepřítomně jsem zíral na popraskaný a vodou poškozený strop, cítil jsem Frankův dech na paži, a pak jsem usnul.
***
Vzbudil jsem se, můj mozek jako obvykle kotroloval, jestli vím kde jsem, a proč. Promnul jsem si oči, posadil se a díval se kolem. Oh shit. "Franku?" už neležel vedle mě. "Frankie?!"
Vyskočil jsem na nohy a rozhlížel se okolo, hledal jsem nějaký zchytný bod- vzkaz, cokoli. Matně jsem chápal, že opravdu zmizel, šel jsem ke dveřím, otevřel je a přešel na druhou stranu na balkon. Na betonu ležela krabička cigaret, věděl jsem že je Frankova, zvedl jsem jí. Zdálo se mi jako bych slyšel křik z druhé strany budovy, rychle jsem se otočil tím směrem. "Frankie?"
Zahnul jsem za roh a zůstal stát jako přimrazený. Dva chlápci drželi Franka, zvedli ho na nízké betonové zábradlí, a naklonili dozadu, takže kdyby ho pustili spadl by dolů. "Ty zasranej malej teplouši," bručel jeden z nich a culil se. " Marty nám řekl co jste ty a tvůj přihřátej přítel dělali, když vešel do kenceláře."
"P-prosím- "
"Nechte ho bejt!" vytáhnul jsem z kapsy džínů kapesní nůž a blížil se k nim.
Ačkoli vypadali jako chycení, ani jeden neudělal něco, aby se Frank vrátil na zem. "Necháte ho?" jeden z nich se ušklíbl a zatlačil ho dál přes zábradlí, Frankie zakňučel. "Tak jo, pustíme ho."
"Nepustíte."
Muž si všiml mého kapesného nože. "Zůstaň tam, nebo ho pustim."
"Chceš aby tě zatkli, ty zasraná mrdko (nebo si vymyslete něco lepšího, prostě son of a bitch) ?" řval jsem. "Jestli za deset vteřin nebude stát vedle mě, půjdu tam za tebou a ukážu ti proč se ho už nikdy v životě nedotkneš, rozuměl jsi mi?"
Ti dva se na sebe podívali a pak vytáhli Frankieho zpátky na balkon. Utíkal a stoupl si za mě, třásl se.
"Aaale, jen sme se bavili," řekl druhý muž nervózně. "Teplouš nemůže pochopit posranej žert... "
"No táák... " mumlal jeho kámoš, otočili se a odešli pryč, ani se na nás neotočili.
Jakmile zahnuli za roh, vzal jsem Franka za chladné ruce a odvedl ho pryč z balkonu, dokud jsme nastáli před naším pokojem. "Jseš v pohodě?"
Tiše přikývl, třel si spodní část zad, na které léžel na zábradlí. Myslel jsem že bude mnohem víc otřesený, ale vypadal resignovaně. "Neudělali by to."
"Kreténi." Podal jsem mu cigarety.
Vzal si krabičku a trochu se přikrčil, jeho zuby zachytily jeho dolní ret tak jemně. "Sem v pohodě. Jindy by mě to možná vyvedlo z míry víc... " zhluboka se nadechl, a zamumlal jeho další slova. "ale je mi fuk, jestli mi celej zasranej svět nadává do teploušů, když mám tebe."
Měl vůbec představu, jak moc to pro mě znamenalo? Přeplněný city, vzal jsem jeho tvář do dlaní a políbil ho. "Frankie... Oh baby, Frankie... "
"Miluji tě. Já... nikdy předtím jsem nebyl zamilovaný... " stydlivě se podíval dolů, pak pokračoval , jeho hlas byl velmi tichý. "...nikdy předtím jsem nebyl s klukem."
"Já vim," řekl jsem jemně. Frankie vypadal tak uboze, že se cítil trapně. "Ale to je dobrý... Na tom není nic špatného... "
"To je právě to, ty seš mnohem víc... " vypadal dotčeně. "...eh, zkušený, a já jsem j-jen... "
"Seš perfektní, Frankie, miláčku, věř mi." Políbil jsem ho znovu, a malá sprška děště nám spadla do tváře.
Když se naše rty rozdělily, naklonil hlavu k mé ještě holé hrudi, vypadal uvolněnější. "Bez t-tebe bych zemřel, Gee... "
"Nikdy tě neopustím, Frankie." Pohladil jsem ho po vlasech, uvědomoval jsem si jen jak zoufale moc jsem chtěl utéct navždy, nasednout do auta a jet až do zasranýho konce všeho s ním... Oba jsme moc dobře věděli že se to nikdy nestane.
Frankie se odrthl, šel jsem za ním dovnitř do našeho motelového pokoje, a sledoval ho jak si sedl na postel. Hodil po mě unavený pohled. "Sem tak rád, že jsem ti zavolal, Gee, skoro jsem to neudělal… Bál jsem se... "
"Sem rád, žes to udělal." Šel jsem k němu a dal mu obě ruce na záda, jemně jsme jima přejížděl přes jeho lopatky.
Mírně se zachvěl. "Bože, jak to děláš?"
"Dělám co?"
"D-děláš to... že tě chci, jen po jednom jediném dotyku, d-dokonce, i když se mnou mluvíš... Seš prostě... "
Mírně jsem se uculil a pokračoval v masáži. "Působíš na mě úplně stejně."
"Opravdu?"
"Mmhmm."
Znovu se zachvěl. Věděl jsem, že bych měl přestat, ale chtěl jsem ho, sakra, nemohl jsem odolat...
Mírně prohnul záda pod mými dotyky, moje ruce se posunovaly níž aníž po jeho páteři. Byl tak nádherný, jako chlapec vyrobený z porcelánu.
"G-gerarde... "
"Řekni to, Frankie."
"Chci tě... kurva chci tě... oh... " jeho oční víčka se zatřepotala.
Položil jsem ho na martaci, ohnul jsem se přes něj a jednou rukou uchopil jeho hlavu a naše try se setkaly.
Vzdychl, horký dech lechtal mou kůži a vyzýval mě abych ho líbal drsněji, jazyky svůdně klouzající mezi skoro přivřenými rty. Hlasité zvonění mě přimělo nadskočit, potřeboval jsem další minutu, abych popadl dech. Uvědomil jsem si, že mi zvoní mobil. Shit.
"Nech to," zasténal Frankie, jeho paže obtočili můj krk a táhly mě zpátky k němu.
Poddal jsem se pokušení a nechal zvonění odeznít a lehl si zpátky k Frankvu čekajícímu tělu. O vteřinu později se vysoký zvuk zvonění ozval znovu, připadal mi mnohem pronikavější. "Do píči -" s povzdechem jsem se otrhl od Franka a klopýtal do skříně pro telefon. Moje džíny ležely na zemi, skoro jsem zakopl, než jsem konečně zvedl telefon. "Co?"
Samozřejmě to byl Mikey. "Gerarde? Kde seš?"
"Kdo seš, zkurvená holka na hlídání?"
"Jen mi řekni, kde seš." zněl mírně naléhavě.
"V motelu."
"V motelu? Kde?!"
"Blízko kina. Co tě to kurva zajímá?"
" Jestli tam s někým seš, měl bys jít ven... Tohle je vážný."
Neměl jsem vůbec ponětí, o čem doprdele mluví. "Stačí, Mikey. Mám ještě něco na práci." Hodil jsem po Frankovi pohled, pořád ležel na zádech na posteli, bez trika, s napůl zavřenýma očima. Vypadal neuvěřitelně sexy v téhle matné místnosti.
"Je mi jedno, jestli na mě máš nebo nemáš čas, Gerarde. Tohle je důležitý. Seš teď sám?"
Podíval jsem se na Franka. "jo," zalhal jsem. Místo abych šel ven, šel jsem zpátky k němu, a lehl si na okraj matrace vedle něho.
"Podívej Gerarde... Sakra, posloucháš mě aspoň?" Mikey zněl napjatě a mrzutě.
Frankova ruka pomalu hladila mojí klíční kost. Sotva jsem mohl dýcha. "jo, uh uh. Jistě."
Můj bratr mi nevěřil a povzdechl si, navztekaný. "Okay. Gerarde, měl bys brzdit- "
Přerušil jsem ho. "Hele, nemohli bysme si o tom popovídat - Ohh... " můj hlas se zlomil když Frankovy prsty přejeli přes mou hruď. Přitulil se blíž, a jeho teplý dech mě šimral vzadu na krku.
"Gerarde? Co se doprdele děje? Kurva, posloucháš mě nebo ne?" teď už začínal Mikey být vážně naštvaný.
"Já poslouchám, já poslouchám!"
"Musíš se přestat stýkat s Frankem."
V překvapení jsem se posadil, byl jsem naštvaný. "WTF? Už zase... "
Frankie něco otráveně zamumlal dal i ruce kolem ramen, aby mě znovu položil na postel.
Nechal jsem se znovu položit, ležel jsem na matraci, ale pokračoval jsem v rozhovoru s Mikeyem."Co to má kurva znamenat?"
"Slyšel jsi, Gerarde. Mám pro to důvod. Chystáš se ho zranit... musíš hned teď jít domů."
Mikey byl úplně vážný; Nemohl jsem uvěřit tomu co jsem slyšel. "O čem to mluvíš? Proč si myslíš že to tak je?"
"Gee... " Frankie naříkavě zasténal, a dal mi ruce kolem pasu. "Ať už je to kdokoliv, řekni, že zavoláš potom... "
"Počkej." Dal jsem ruku přes telefom. "Franku, počkej!" potřeboval jsem vědět co to můj bratr říká.
"Nemůžeš ublížit tomu klukovi v kině, Gerarde." Slyšel jsem, jak se Mikey culí. "ale věř mi - vezmeš ho do nějakýho zasranýho motelu, a vojedeš ho tam."
"Nemůžu uvěřit, že si myslíš, že máš právo to říct!"
Vedle mne, Frankie ještě špulil pusu z mého dřívějšího pokárání.
"Postě pojď domů, Gerarde."
"To je směšný, já- "
Frankie zakňučel z jeho roztažené polohy v matraci, a pokoušel se znovu získat mou pozornost. "Mohl bys to už sakra položit, ať už je to kdokoliv ?" zamumlal rozmrzele, a svůdně špulil pusu.
"Je tam s tebou někdo?" zaptal se Mikey podezíravě. "On je s tebou?!"
"Ne, to byla... televize; on je venku, um, kouří."
Frankie se zamračil, vypadalo to, že si uvědomil, že když lžu, děje se něco závažného. Mírně se posadil a věnoval mi úzkostlivý pohled.
"Jestli tu nebudeš za dvacet minut- "
"Tak co, přijdeš si pro mě, zmrde? Seš můj mladší bratr. Já jsem zodpovědný za svoje činy."
"Co se děje?" zasyčel Frank naléhavě, do očí se mu vracela plachost.
"Víš co, Mikey? Di do prdele." Zavěsil jsem a povzdechl si.
"Gee?"
"Teď ne."
 

1 person judged this article.

Comments

1 mrs.bloodshot mrs.bloodshot | Web | 24. april 2007 at 15:50 | React

wow ... no kurde , zacinam byt na tehle strankach zavisla !!! jen tak dal clovickove :-)

2 sarahL sarahL | 24. april 2007 at 16:48 | React

mrs.bloodshot: uplne souhlasim! Pomalu se stavam na tehle uchylarnach zavisla...:o) At zije WAYCEST!!!!!!!!!!

3 Leni... Leni... | Email | 24. april 2007 at 17:04 | React

wau.....ja z tohodle waycestu nemuzu...to je genialni...naprosto...uuuhh....potlesk autorce i prekladatelum...

4 Krista.Kika Krista.Kika | Email | 24. april 2007 at 17:34 | React

Tak to chci vědět co to Mikey chystá..... by mě zajímalo kdo teda je podle něj Fee.... ježiši tohle je napínavý..... jakou já mám smůlu že neumím anglicky=(

5 Krista.Kika Krista.Kika | Email | 24. april 2007 at 17:36 | React

sarahL: Závislost na waycestech už řeším delší dobu=))

6 mrs.bloodshot mrs.bloodshot | Web | 24. april 2007 at 18:49 | React

hej ja myslim , ze se tam jeste nekdy objevi ten fotr od Frankieho a mozna se i pobijou , to by bylo good :-D WAYCEST FOREVER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7 klara klara | Web | 24. april 2007 at 18:53 | React

tenhle waycest žeru.já to čtu jednim dechech,je to napínavý jak prase!!!:-)pls.další díl.

8 klara klara | Web | 24. april 2007 at 18:54 | React

též sem zvědavá co to bude s Mikeyem.

9 Leni... Leni... | Email | 24. april 2007 at 19:47 | React

holky, co jste tak zvedavy, zkuste anglickej original, ja to zkusila a sice zaklad vim, ale stejne me ten holek preklad vzdycky zase veme :P

10 ViolentBeauty ViolentBeauty | 24. april 2007 at 20:24 | React

sem fakt rada ze to tady nekdo preklada ptz mne to tak supr nejde :-)))  genialny waycest

11 Katy.josS Katy.josS | 24. april 2007 at 21:43 | React

ááááááááááááááááá já tenhle waycest zbožňuju......v originále sem spoustu věcí nechytala,gže sem nažhavená na každý další pokráčko :-)

12 LoLiNkA XD LoLiNkA XD | 24. april 2007 at 22:27 | React

Dalšíí dííl...sakra další díl XD Teď jsem to dočetla...a už mám "absťák" ... XD

13 Anetka.ph Anetka.ph | 25. april 2007 at 8:08 | React

no proste super, akort by mě zajímalo, co Mikey chystá :)

14 St.Magda St.Magda | 25. april 2007 at 13:50 | React

Já ho četla asi 5x a jednou česky a pořád mně to dostává......jenže už se blíží ke konci....a le chystám další

15 mrs.bloodshot mrs.bloodshot | Web | 25. april 2007 at 20:40 | React

prosiiiim pokracovani , je to tak skvoste , ostatne jako cely tenhle blog , ale to pokracovani tu proste chcu !!!!!

16 denca denca | Web | 25. april 2007 at 22:12 | React

krraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasa

17 Werunka Werunka | Web | 26. april 2007 at 6:40 | React

Superrrr:))) Sem kvuli tomu stavala dřív:))BOMBA!!!!

18 kuskus kuskus | 26. april 2007 at 17:20 | React

nechcete zmenit design blogu?ja bych ho dala do ruzova...teply boce xD

19 BloodyLucy BloodyLucy | 26. april 2007 at 18:51 | React

Chválím holky ;) Tak poctivě jsem to vydržela a čekala na překlady, protože vlastní línost mi bránila při originálu, ale po tomhle jsem to bohužel nevydržela a zamířila k angličtině O:-) Je to perfektní, nedočkavci se mají na co těšit ;) Hodně zdaru při překladu ;)

20 BloodyLucy BloodyLucy | Email | 26. april 2007 at 18:53 | React

Ehm, pokud by jste měli zájem, můžu pomoct se změnou vzhledu :) Myslím, že mojí osobě už více úchylnosti škodit nemůže, takže nemám zábrany ;)

21 Wex Wex | Web | 26. april 2007 at 19:29 | React

oooooooh krásný moc krásný...zvlášt tak ''akce'' u dveri motelovýho pokoje! :D

22 unknown unknown | 3. august 2007 at 8:20 | React

newim sa od toho odtrhnut!!!!!!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement