Crash into my fu*king arms 9

23. april 2007 at 0:22 | someonesxsweetheart |  Crash
Zavřel jsem dveře kabinky a šel za ním jak se tam ohýbal nad mísou, jedna ruka na záchodovém prkýnku, druhá na břiže. Trhnul sebou dopředu a se zakňučením začal zvracet. Třásla se mu ramena, vypadal že je mu zima. Jeho kůže byla rozpálená a propocená. Odhrnul jsem mu vlhkou ofinu z očí a dal mu ruku kolem pasu abych ho držel a aby se nezhroutil. Doprdele, proč sem ho nechal se takhle ztřískat?
"G-gee," zasténal žalostně mezi rozedranými dechy, "já nevím co se... "
Uchopil jsem ho pevněji když se jeho břišní svaly sevřeli pod mýma rukama a jeho hlava se s trhnutím znovu přiblížila k záchodové míse.
"Já už nemůžu... "
"Frankie, baby, to všechno brzo skončí, slibuju... " jemně jsem políbil jeho horkou tvář. Věděl jsem jaký to je cítit se opilý a zárověn bolestivě nemocný, držel jsem Franka u sebe aby věděl že v tom není sám.
"K-kokainová děvka, pamatuješ?" Frankie lapal po dechu , říhání , dávení a zvracení, zoufale si přitiskl ruce na tváře.
Moje srdce se zastavilo a zase zběsilo začalo bít když jsem si uvědomil co tím Frank chtěl říct. On nejnom spláchl ty pilulky alkoholem, než mě volala na pomoc... Šňupal kokain. Do píči a já ho potom nechal pít?!
Na jeho obličeji byli slzy, rozmazané všude po jeho lících jak táhl prsty dolů po jeho horké kůži, pak pro podporu škubl záchodovým prkýnkem když se jeho tělo znovu zachvělo.
Znovu narazil hlavou na mou hrud, držel jsem ho, cítil jak se chvěje a čeká na další vlnu nevolnosti. "G-gee- " kroutil se v mém objetí, zrychleně dýchal, a strčil si ruku do krku.
Věděl jsem co přijde, a místo abych ho násilně strčil k míse, slabě jsem ho ohnul v pase a jemně jsem ho zatlačil dolů, takže když zvracel, jeho tělo se nezmítalo tak divoce. "Mám tě. Mám tě."
Zasténal, kolena se mu třásla tak silně že jsem ho musel a držet aby nespadl na dlaždice. Uchopil jednou rukou okraj splachovadla a pokusil se vstát, ale jeho propocené prsty klouzaly.
Vzal jsem ho za ruku a pevně stiskl prsty, zvedl jsem ho a dal mu ruku zpátky kolem pasu. "To bude dobrý. Je skoro po všem, slibuju."
Frankie znovu zakňučel a pořád se neovladatelně třásl. Hořel, dokonce i kůže jeho potetovaných předloktí byla horká na dotek.
Znovu se ohnul a zvracel. Už tam nebylo skoro nic jen žaludeční šťávy; Věděl jsem jak hrozně se cítí. "Miláčku... Jen vydrž, okay? Miluju tě, mám tě."
Nahednou se narovnal a otočil se ke mě, mrštil sebou do mého objetí, podlomila se kolena a spadl na mě. Pevně jsem ho přiskl ke své hrudi a držel ho aby nesklouzl po špinavé podlaze. Ještě se silně třásl, slzy stékaly po jeho zarudlých tvářích, očí podlité krví, slabě zakňoural.
Zabořil tvář do mého krku, jemně jsem třel jeho lopatky a jednou nohou spláchl záchod, trochu jsem ztratil rovnováhu a rychle se opřel o graffiti na jedné ze stěn kabinek.
"P-prosím nenechávej mě... " mumlal Frankie do mého krku, držící se mě jako kdyby se rozpustil bez spojení s mým tělem.
Jeho kůže byla vlhká a horká, nepřirozeně horká na dotek, jemně jsem ho líbl na krk, a byl jsem si jistý že moje horké rty mu připadají studené. "Mám tě, už je to dobrý, baby."
Ucítil jsem jak jeho tělo nezadržitelně padá na mě a málem jsem ho překvapením upustil. Uvědomil jsem si že Frankie zavřel oči a tiše se opřel o moje rameno. Dal jsem mu poslední měkký polibek na rozpálenou tvář,a pak ho se sípáním zvedl.
Barman mi věnoval pobavený pohled když viděla jak jdu s Frankiem v náručí k východu, uculil jsem se a přemýšlel jestli bylo tak zřejmé že spolu šukáme, nebo jestli měl jen přirozené podezření.
Dostal jsem Frankieho ven k mému autu a položil jeho ochablé tělo přes zadní sedadlo. Nemohl jsem ho vzít domů; nevěděl jsem jestli se jeho otec už nevzbudil, ale přivést ho k sobě domů taky nebyl nejlepší nápad. Přesto to byla jediná rozumná volba, otočil jsem klíčkem v zapalování a vydal se směrem k nám domů.
Když jsem zaparkoval na příjezdové cestě, odnesl jsem Frankieho až k verandě a šklebil se když jsem se pokoušel dosáhnout na zvonek aniž bych ho upustil.
Mikey otevřel dveře a zkameněl, tvář klidnou. Věnoval mi ponurý pohled a ustoupil aby mě nechal vejít dovnitř.
Odnesl jsem Franka po schodech do svého pokoje a položil jeho slabé tělo na svou postel, obrátil jsem se a podíval se na svého bratra který mě tiše následoval nahoru. "Co chceš?"
"Ty si ho takhle našel nebo s tím máš něco společnýho?" zeptal se mě tiše Mikey.
Nejdřív jsem chtěla lhát, ale nakonec sem se o to ani nepokusil. "Nechal jsem ho opít se. Nevěděl jsem že šňupal koks, než jsem k němu přijel... Nevěděl jsem že se tak zřídil... Udělal jsem chybu, nedával jsem na něj pozor... Bože, zvracel aspon dvacet minut, možná víc. Posral jsem to a vim to, jasný, tak na mě neřvi, Mikey."
Mikey přelétl Frankieho pohledem, jeho tělo bylo úplně nehybné s vyjímkou zvedání a klesání hrudi při dýchání. "Věřim ti," řekl nakonec. "Ani nevim proč si o vás dělám takovou starost, je to prostě proto že je tak... nevinný. Víš co děláš, Gerarde. Už si měl kluky před ním... Ale on nemá ani ponětí o tom, co se s ním děje, musíš to vidět."
"Jsem opatrný, Mikey... " odpověděl jsem pomalu. Bylo to nepříjemný téma. "Posral jsem to, ale jenom jednou, přísahám. Věděl jsem, že to bylo jeho poprvé kdy jsme... Snažil jsem se na to myslet... "
"Já nemyslim jenom sex, Gerarde... Ale všechno. Říkal jsi že ti řekl že tě miluje... Dobře, nechci říct že ne... ale nejsem si jistý že ví co vůbec láska je. Bůh ví, že to ještě nikdy necítil od nikoho…"
Přikývl jsem a podíval se dolů. To co Mikey říkal dávalo smysl, ale nic mě nedokáže přesvědčit že to Frankie nemyslel vážně. Ted bych bez něj byl úplně ztracený.
Mikey si povzdechl. "Jenom na to mysli, okay?"
"Budu."
Vydal se ke dveřím a krátce se dotkl mého ramene když kolem mě prochízel. Věděl jsem že ted je to mezi náma zase v pohodě, ale taky jsem věděl že je to dost vratká roznováha. Musel jsem se jen pokusit Frankiemu neublížit... a hodlal jsem se opravdu usilovně snažit.
Šel jsem dolů a udělal si malý oběd a pak se vrátil abych zkontrolovat Franka,a našel ho jak seděl sehnutý na posteli a pevně si držel břicho.
"Je ti dobře?" zeptal jsem se ustaraně, rychle přešel k němu a dal mu ruku na záda. Chvěl se. "Frankie?"
"G-gee... Hrozně mě bolí hlava."
"Jo, máš jenom malou- "
"Opici. Já vim. Chci aby to už přestalo... " postavil se a nejistě si povzdechl. "koupelna?"
"Jen di." Pokynul jsem směrem do chodby.
Když byl hotový, vyšel z koupeny a šel ke mě. Vypadal už mnohem líp, trochu bledý, ale mnohem lepší. "Nechceš se jít podívat na nějaký film nebo tak?" zeptal se stydlivě.
Takovou otázku jsem nečekla tak jsem jen pokrčil rameny. "Uh... okay... "
"Skvěle!" vycenil zuby. Sakra, byl tak roztomilý s tím svým úsměvem nakřivo, zářícím na jeho bledém obličeji.
"Jaký film?"
Pokrčil rameny, takže sem pochopil že neměl na mysli nic konkrítního. "Můžeme se podívat co hrajou až tam příjdem... " když jsem souhlasil, jeho úsměv se rozšířil, a zahřál mě zevnitř.
Řekl jsem Mikeymu kam jedeme, pak jsme si zavolali taxíka a jeli k nejbližšímu kinu.
Když jsme tam přijeli, vybrali jsme si horor ze seznamu filmů pro děti a romantických komedií.
"Deník princezny? Nejsem zas tak teplej," zašeptal mi Frankie do ucha s ostýchavým rozpustilým úsměvem, a já na oplátku přiblížil svoje rty k jeho uchu.
"Jo já vim."
Koupili jsme si lístky na nejděsivější film co tu hráli, pak šli do kina a usadili se v zadní řadě místnosti, která byla skoro prázdná. Šli jsme trochu pozdě, a film začal téměř ihned.
Zápletka se rozvinula jako typický horor, a třes a chvění byla očekávaná více od intenzivní kamerové práce a ostrých obratů se spoustou překvapení jako postavy skákající z přístěnků a krvi- všude na zdech než od originality dialogu nebo situací.
Když byl film v půlce, Frankie už byl zkroucený kolem mě, a mírně se chvěl. Jeho propocené prsty pevně svírali moje. Bylo vidět že se bojí, držel jsem ho blízko u sebe abych mu dal najevo že u mě je v bezpečí. "Frankie... drahoušku, jestli chceš odejít- "
"Ne!" zasyčel a odtáhl se ode mě. "Bože, dyt sem kurva v pohodě!" předklonil jsem se a políbil ho na tvář; ucouvl. "miluju tě... "
"Taky tě miluju, Gee... Přísahám bohu že jo... P-promin, že jsem to... "
Znovu jsem si ho přitáhl; nevzpíral se a opřel hlavu o moje rameno. "To je dobrý... To je dobrý."
Trochu se usmál. Bože, ten úsměv...
Když se na plátně objevili titulky, Frank vyskočil na nohy a já se vydal za ním po schodech dolů a ven z tichého tmavého sálu do haly. Zamířili jsme k východu do chladného vzduchu, nebe bylo tmavé s dešťovými mraky.
Podíval jsem se na Franka, byl zaneprázdněn zapalováním cigarety svým levným řerveným plastovým zapalovačem. Chtěl jsem navázat hovor. "Líbil se ti film, aspon trochu?"
"Šukací scéna." Střelil po mě letmý pohle, pak se široce usmál když viděla že sem se jeho vtipu zasmál.
Zase ten úsměv. Ten posranej úsměv. "Frankie -" můj hlas byl hluboký a chraptivý.
Věděl že ho chci, cigareta se svůdně kývala na jeho dolním tru, světlý růžový jazýček se třel o náušnici v jeho rtu.
Motýli tančili podél mých žíl. Ztrácel jsem nad sebou kontrolu, ale pořád jsem si připomínal že nesmím ztratit zdravý rozum, nebo to skončí tím že mu znova ublížím.
"Gerarde?" " zamumlal s cigaretou v puse, jeho upřený pohled jel nahoru po mé noze až ke stehnu. Zakroutil jsem se. "No?"
"Nestůj tam jako tvrdý y."
Třásl jsem se. To jak zběsile mi bylo srdce mě děsilo, že bych mu mohl zase ublížit. Zarazil jsem se. "Frankie... "
"Gerarde!" Jeho hlas byl naplněný vším zklamáním a naléhavost a sprostou potřebou kterou jsem cítil zevnitř, chtěl jsem ho ještě víc.
Natáhnul jsem roztřesenou ruku dotknul se jeho tváře.
Než jsem mohl cokoli udělat, upustil cigaretu na chodník a přitáhl mě k sobě, a tvrdě přitlačil ke svému tělu. Obě ruce pevně svíraly moje stehna, takže jsem nemohl nikam jít.
Vzdychl jsem, a zatlačil ho zpátky takže skončil pohodlně přitisklý k cihlové zdi městské ulice. Začínalo pršet a chodníky se rychle vyprazdňovali, ale pár lidí na nás zírali. Bylo mi to jedno, Frankův jazyk vklouzl do mojí pusy, pronikalo do mě mrazení, hlouběji než kam se mohl dostat chladný vzduch.
Frank mě líbat se vší silou kterou v těle měl, vrátil jsem mu vášeň se stejnou silou, každé sténání které vibrovaloí proti mým teplým rtům a pronikalo dolů k mému žaludku, pálilo jako oheň.
"Pojďme- "lapal po dechu, a zabořil prsty do mých vlasů. " -sakra- " z jeho plící se znovu vyhnal vzduch. " -někam."
Klouzal jsem rukou po jeho břiše. "Kam?"
Opřel se o zed, jeho tělem projelo několik otřesů. Tiše zaklel, pak zoufale zasténal. "Kamkoliv."
Kam bychom mohli jít? "Znám- " oh bože, oh shit. " -motel v téhle ulici- " klepala se mi kolena. "A-ale nestojí za nic - "
"Dobry. Dobrý, Gerarde, oh- "
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Leni... Leni... | Email | 23. april 2007 at 11:27 | React

wau.....tenhle waycest je naprosto dokonalej...aaa....holky na kolik to tak planujete dilu?!...ja jen, ze sem to prelitavala v originale a zda se mi, ze to bude este celkem dost dilu, ale jista si nejsem :D...jinak chvalim za super preklad ;)

2 Krista.Kika Krista.Kika | Email | 23. april 2007 at 17:00 | React

Fakt perfetkni..... jen tak dál holky ať máme co číst .... napínavej waycest jak prasee!!!!

3 Anaj Anaj | 23. april 2007 at 18:20 | React

Rozmyslala som nad tym, ci si to docitat v angline, alebo vydrzim na preklad a nakoniec som si povedala, ze vydrzim :D Tak prosiiim, snazte sa o dalsi diel co najrychlejsie. ja viem, ze je to tazke prekladat, ale som fakt nedockava :D

4 Werunka Werunka | Web | 23. april 2007 at 18:23 | React

Super!!!!!!!!Uplně bomba..Fakt ste dobrý takže čekám(e) ne další - JEN TAK DÁL!!!;);)Papííík..

5 Anetka.ph Anetka.ph | 23. april 2007 at 19:07 | React

no, lidi, co se k tomu asi dá říct že? tohle je prostě to nejlepší co jsem kdy z waycestů četla!!!! :)

6 zuzu zuzu | 23. april 2007 at 19:14 | React

richlo dalsi diel :D

7 Krista.Kika Krista.Kika | Email | 23. april 2007 at 20:35 | React

zuzu: přidávám se... doufám že bude brzo... tohle je totiž napínavý jak uplý elasťáky :1:

8 denca denca | Web | 23. april 2007 at 20:48 | React

nadherny,dokonaly.jako obvykle tak uz sme pripraveni na dalsi dilll

9 Katy.josS Katy.josS | 23. april 2007 at 21:52 | React

uáááá....já se na další díl tak těšila!a teď se zas těšim na novej :-)

10 Wickey Wickey | 23. april 2007 at 22:49 | React

Děvky mé, jako hlavní překladatelka vám chci sdělit, že už to brzo končí... bude to napínavý jak prase, to si pište... naprosto brutálně nejlepší příběh na světě... (prožívám ho víc jak kdokoli z vás a proto sem takhle divná) A snažim se ze všech sil... mám i pomocníky...

Mimochodem, jakási Sally, děkuji ti...:)

11 Sally Sally | Email | Web | 24. april 2007 at 10:56 | React

wickey: nemáš zač, mě to baví :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement