Crash into my fuc*ing arms 11

27. april 2007 at 0:57 | someonesxsweethart |  Crash
Nedíval jsem se, ale cítil jsem jak se postel zhoupla, když Frankie vstal. O pár vteřin později se dveře koupelny zavřely, seděl jsem na samém okraji matrace a dal hlavu do dlaní. Co měl ten zasranej Mikey za problém? Spadl jsem zpátky na postel, byl jsem neklidný, znovu jsem se zvedl na nohy. Vyhrabal jsem z kapsy cigarety a šel na balkon si zakouřit.
Venku se stmívalo, chladný vítr mi foukal vlasy do tváře, zavřel jsem motelové dveře. Opřel jsem se o chladné kovové zábradlí balkonu, pod mým dotykem se z něho olupovala bílá barva, sledoval jsem jak popel padá z konce mé cigarety do temnoty dole. Povzdechl jsem si. Co jsem vůbec udělal? Co měl můj mladší bratr proti Frankiemu? Prostě jsem to nechápal.
Asi o dvacet minut a jednu cigaretu později, jsem se zhluboka nadech nočního vzduchu a otočil se k našemu pokoji a otřel studené ruce o sebe. Když jsem za sebou zavřel dveře, uviděl jsem, že Frankie byl stočený na posteli a spal, prsty mačkal poštář jako by se bál že mu ho někdo veme. Dýchal zhluboka... strašně moc zhluboka. Nepamatoval jsem si že by Frankie někdy spal tak hlubokým spánkem.
Jednal jsem instinktivně, šel jsem ke koupelně ,otevřel dveře, a rozsvítil. Na umyvadle byla krabička prášků na spaní. Pitomej malej parchant- doufal jsem, že si nevzal víc než je doporučeno, nebo nesmíchal s kokainem. Dostávat ho z toho příšerného stavu- znovu- byla poslední věc na kterou jsem měl náladu.
Stál jsem a chvíli ho sledoval jak spí. Frankie se ztočil na jedné straně postele a bylo tam dost místa abych si pohodlně lehl vedle něj aniž bych se musel bát že budu ležet moc blízko něj. Zdálo se to hloupé, ale rozhodl jsem se že spát nebudu. Pod špinavám oknem byla židle, těžce jsem dosedl a znovu si povzdechl.
Nebyl jsem si jistý jak dlouho jsem tam seděl, ale pak Frank začal kňourat ze spánku, sevřel polštář tak pevně až mu zbělaly klouby na prstech. Drogy zřejmě přestaly působit, od té doby, co se mu začlo něco zdát. Spíš to vypadalo že má noční můru.
Třásla se mu ramena a rty. "Ne, n- ne, Gerarde, prosím ne!"
Vzhlédl jsem, v žaludku jsem cítil nepříjemné sevření.
"N-ne... " sténal prosebně, překulil se, polštář si přitiskl na hrudník, oči pořád pevně zavřené v polopřerušeném spánku. Bledý obličej byl uslzený. "G-gee, ne... "
Shit. Oh shit. Frankova noční můra byla asi mě... Jak sem si sakra mohl myslet, že jsme se přes to už přenesli? Snažil jsem se, my oba jsem se snažili předstírat že se to nestalo; myslel jsem že nějakým zvráceným způsobem jsem ho přesvědčil. Ale dokonce když modřiny vybledly, Frankie nebyl okay... Frankie byl rozbitý, sakra, já jsem ho zničil.
Bože, nenáviděl jsem ho. Nenáviděl jsem ho za to že nechla svého otce aby mu ublížil... Ještě víc jsem ho nenáviděl za to že nechal mě mu ublížit.
Frankie vypustil třesoucí se vzdech a otevřel uslzené oči a upřel je do mých. Fuck. Věděl že jsem ho právě sledoval jak trpí, a nic s tím neudělal. Chvíli na mě zíral, v obličeji zmatek a ublíženost. Bolestivě polkl a podíval se do klína pak vstal a téměř rozzlobeně si utřel slzy. "K-kouřit," zamumlal nejistě, a prošel kolem mě na bolkon.
Shit. Shit shit shit. Měle jsem něco říct, zeptat se ho jestli je v pohodě, nebo přinejmenším se znovu omluvit... Ve skutečnosti, měl jsem jít za ním a vzbudit ho, říct mu, že je to dobrý a že to byl jen zlý sen... Ale místo toho jsem prostě sledoval jak trpí. Co když měl můj posranej bratr, všichni, měli pravdu? Co když jsem Franka nemiloval? Co když on nemiloval mě? Co tady vůbec děláme?
Vstal jsem, musel jsem něco udělat, cokoliv, přemoct sebe. Posunul jsem židli pryč od okna, otevřel jsem ho a nasměroval tak, že jsem mohl vidět Frankieho venku, skloněný na zábradlí, jako předtím já. Jeho silueta byla bezvadná. Špička cigarety jiskřila ve tmě vedle něho, vyzařovala jen slabou červenou zář na obličeji a zvýrazňovala jeho lícní kostí, na kterých ještě bylo pár slz. Byl tak krásný; dokud jste neviděli ten dutý pohled v jeho očích, nikdy byste nepoznali že jsem ho zranil.
Sevřel se mi žaludek. Nenáviděl jsem ho. Nenáviděl jsem ho za to že byl tak nádherný, za to že mě svedl k tomu mu ublížit. Viděl že v mých očích nebyla žádná láska, ve skutečnosti něco jiného, než touha... Tak proč mě sakra nezastavil?!
Vydal jsem se do koupelny, vzal jsem krabičku s prášky a zvedl jí nahoru jako bych si chtěl přečíst dávkování. Místo toho,jsem jí rozzuřeně bouchl do umyvadla až se tablety hlasitě zatřásly. Viděl jsem svou tvář v zrcadle přede mnou, a uvědomil jsme si že jí nenávidím skoro tak jak jsem nenáviděl Franka. Moje posraná tvář. Moje posraná tvář- bez rozmyšlení jsem zvedl pěst a bouchl do zrcadla, a pořazal si klouby rozbíjejícím se sklem. Krev kapala přes pult a dlážděnou podlahu a mou tvář, a já jsem jen zíral na nepořádek který jsem udělal. Do prdele, dělal jsem to znovu, ztrácel sebe... Shit.
Klouby hodně krvácely, byly v nich kusy skla. Zapnul jsem vodu a sledoval jak voda odplavuje la hnusný odstín příliš jasné červené. Mohl bych přestat všechno ničit aspon na pět minut?
Tiskl jsem si kruce několik kapesníků a čekal až se zastaví krvácení. Řezy byly až na kost, to nic nebylo, většina z nich byla na koubech, a po chvíli, se krev začala srážet a tmavnout. Vyhodil jsem kapesníky a snažil se ze země posbírat všechny kusy skla, pak šel zase k oknu.
Frankie ještě kouřil, ted seděl na betonu a pevně objímal kolena. Vyděl jsem jeho dech, nebyl to cigaretový kouř, asi je mu zima. Přitáhl si obě paže blíž k sobě, třásl se, cítil jsem bodnutí viny. Samozřejmě, že mu byla zima. Měl bych jít za ním a říct že jestli chce dovnitř at klidně jde.
Otevřel jsem dveře. "...Franku?"
Vzhlédl. "Hm?"
" Jestli je ti zima... "
Vstal a šel dovnitř. Zavřel jsem dveře a otočil se na nej, promluvil. "Proč mě nenávidíš?"
Můj mozek se zastavil. "Nenenávidím tě, já - "
"Proč mě nenávidíš, Gerarde?!" Jeho hlas byl naléhavější. Chystal se to vyřešit.
"Ne! Já- "
"Gerarde!" Napjaly se mu krční svaly; asi měl pevně sevřené čelisti. Obě oči upíral do mých, tak nevinný, tak neústupný, tak plný bolesti a naléhavosti.
Nic jsem neříkal, jeho tvář ještě víc potemněla.
"Chci vědět proč! Je to Mikey? Dělám něco špatně? Protože n-nedokážu šukat? Přísahám bohu že to chci změnit, nebo aspoň zkusit!"
To není to co jsem chtěl slyšet. Já jsem kreténon by se měl zlobit, ne... tohle. "To není to, to není- nemůžeš se na to prostě vysrat?!"
"Prostě mi to řekni, prosím, tě nechám bejt, Gerarde! Já jen chci vědět co jsem udělal špatně!"
"Nechal jsi mě to uděla, ty debile!" ječel jsem hystericky, vybouchl jsem. Uviděl jsem že se mi třesou ruce a to mě naštvalo ještě víc. "Nechal jsi mě ti ublížit stejně tak jako jsi nechal svýho otce ti ublížit, proto tě nenávidím; Kurva, za to tě nenávidím!"
Frankova tvář zůstala kliná, jakoby se snažil nebrečet. Jeho hlas byl tichý a nepřirozeně nejistý. "Nenávidíš mě? Nenávidíš mě, protože jsem tě nechal ublížit mi?"
Slyšel jsem jak ohavně sobecky ta logika zněla. Ale přikývl jsem, nevěřil jsem svým hlasivkám.
Frank byl nešťastný, ale podařilo se mu uspořádat obličej do jakési masky, než promluvil. "Já... t-to nechápu. G -gee, n-nechápu to!"
Co kurva chtěl abych mu řek?
"Ale co jsem udělal?" kňučel, oči tiše žebrající po mé odpovědi.
"Ty si mě kurva nechal!" křičel jsem, neschopný přenést nechápavost a bolest na jeho perfektní tváři.
"Co si chtěl abych udělal? Co si chtěl abych udělal? Zabodl ti nůž mezi tvoje zasraný oči?"
"Cokoli, you son of a bitch (přišla sem na to že neexistuje žádný výraz který by to nahradil)- nechal jsi svýho tátu po sobě šlapat, nechal jsi mě ti ublížit- "
"Myslel jsem, že když počkám, tak to za chvíli zkončí... " slzy kapaly po Frankieho tváři.
"Ne, ne, měl jsi mě zastavit, zatraceně, já tě nenávidím!" nemohl jsem přestat ječet, třebaže on nekřičel v odpověď.
Couvnul. "Chceš po mě abych byl někdo, kdo n-nemůžu být, n-nikdy bych tě nemohl zastavit; dokonce kdybys to chtěl udělat z-znovu, teď, nedokázal bych tě z-zastavit... " Zlomil se mu hlas. "N-nejsem pro tebe dost dobrý."
Proč pořád brečel? Proč se mnou musel souhlasit? Proč to dělal tak těžké? Unaveně jsem si otřel oči. Proč na mě prostě nemohl zařvat?
Frankovy oči se zastavili na mých pořezaných kloubech, když jsem si mnul oči. "Co si dopdele dělal?"
Podíval jsem se dolů. Shit. "Rozbil jsem zrcadlo. Ale to je dobrý."
Zvedl vlastní roztřesenou ruku,s dlouhým řezem, ted už skoro neviditelným, přes prsty. Vzpomněl jsem si že je z toho dne, kdy jsme opravovali okno v obýváku. Den kdy mi řekl že mě miluje... Stejný den kdy jsem to všechno posral. "Prosím. Nezlom. Mi. Srdce," kňučel pomalu, a zdůrazňoval každé slovo.
Nemohl jsem vůbec nic říct. Byla to fráze, ale silně na mě zapůsobila... Nemojl jsem najít správná slova abych vyjádřil všechny ty myšlenky co se mi honily hlavou. Všechny vzpomínky; Frankie, Frankie, Frankie...
"Miluju tě,"zamumlal Frankie hrozně potichu. "miluju tě za všechno co jsi, Gerarde, myslím to vážně. Je mi jedno jestli mi ublížíš, chci tě, miluju tě, prošel bych tím znovu jestli- " zaplavily ho slzy a už to nedořekl, vzlykal.
Přitáhl jsem ho směrem ke mě v drtivém objetí, téměř jako srážka, srážka dvou aut na zkrvený silnici, držel jsem jeho hlavu na svém hrudníku a nechtěl ho pustit. "S -shit shit s-shit... "
Jeho prsty našly moje a ovinuly se kolem nich. "Po tom věem co jsme spolu přožili... "
"Miluju tě, Frankie. Já. Tě. Miluju."
"Já, promin Gee, já jsem; něměl jsem tě nechat, měl jsem tě z-zastavit, nějak.. Já jsem- "
"Frankie, ne."
"Gee- "
"Nic neříkej." Chtěl jsem tam jenom stát s tváří zahrabanou do jeho vlasů a předstírat, že sme jediní dva lidi na světě. Chtěl jsem ho, miloval jsem ho, chtěl jsem ho jen držet.
Kouřil jsem, a vůně cigaret mě nikdy nevyváděla z míry, ale s Frankiem, to byla nejsvůdnější vůně jakou jsem si mohl představit. Vdechoval jsem jí se zavřenýma očima, miloval jsem ho; každou zkrvenou věc na něm jsem miloval.
"Gerarde... Gerarde." Frankie vzhlédl do mých očí a přes jeho tvář se táhl úsměv. "Děláš mě šťastným."
"Chtěl bych, Frankie... Nikdy jsem tě nechtěl zranit, a-ale vím že jsem to udělal, a nemůžu to napravit; Já- "
Dal jeden prst k mým rtům. "Nemusíš nic napravovat," zamumlal. "Já jen chci být s tebou... okay?"
Přitiskl jsem ho k sobě a zašeptal "Okay" do jeho vlasů.
"co... co Mikey říkal?" zeptal se Frank.
"Myslí si že se chystám ti znova ublížit."
"Nezná tě tak dobře, žejo..? " Frankie zněl nervózně, doufal že to tak není.
Neklidně jsem pokrčil rameny. "Myslel jsem že jo... " odešel jsem a sedl si na okraj postele. "Podívej... Já se bojim, Frankie." Moje emoce se začaly probouzet. "Nechci ti ublížit, nikdy... Přísahám bohu, že ne! Ale... ale co když on vidí něco co já ne? Co když ti znova ublížím?!"
Frank přišel ke mně a dal mi jemně ruku na rameno, a znovu se kousl do rtu. "Nevím, Gee... " řekl nejistě. "Miluju tě a nemyslim si, že to ještě někdy, vůbec kdy uděláš znovu... ale nevím proč si to Mikey myslí... Možná, jsi ho jen vystrašil když zjistil, co jsi... co jsi udělal. Možná..? "
Dal jsem hlavu do dlaní. "Sakra, Frankie... "
" Jestli to někdy uděláš, Gee… Jestli mi n-někdy ublížíš... budu tě stejně milovat. Navždy."
Zběsile jsem zavrtěl hlavou. "Ne; ne, neříkej to! Ne! Ty mě zveš abych to udělal znovu; ne kurva, to neříkej!"
Podíval se na mě. "Chceš bejt kurva pozvanej?" Frankie roztáhl paže. "Okay, pojď, vem si mě. Vem si mě, Gerarde. Ubližuj mi. Ubliž mi, doprdele."
"Co to kurva děláš, Frankie?" hádal jsem se a zvedl hlavu.
"Ubliž mi, do toho."
"Drž hubu. Prostě sklapni."
Místo toho, Frankie obtočil paže kolem mě, a schoval tvář do mého krku. " Neudělal jsi to, Gee. Neublížil jsi mi. Teď je to v pohodě."
Tohle ho opravdu ujistilo? Řekl si o to; samozřejmě, že jsem mu nemohl ublížit na pokyn. Kdybych to udělal, bylo by to neočekávané... a mnohem víc brutálnější. "Doprdele."
"Nezlob se, prosím. Já jen nechci, abys byl vystrašený, Gerarde. Nechci, aby sis dělat starosti že mi ublížíš." Povzdechl si. "Nemůžeš mě prostě milovat? To je všechno, co chci... " "Já vím. Já to vím. Oh Frankie... "
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anula Anula | Web | 27. april 2007 at 7:50 | React

krásný, dál prosím

2 Anetka.ph Anetka.ph | 27. april 2007 at 9:32 | React

není nic nad ranní ivt:) no nic, zase skvělá kapitolka, škoda že nemám čas přečíst si originál :(

3 Krista.Kika Krista.Kika | Email | 27. april 2007 at 9:36 | React

Mnoooo tak jako těším se na pokračko, doufám že bude brzo.... tohle je prostě nej waycest co jsem četla, doufám že to fšecko dobře dopadne=)

4 ........ ........ | 27. april 2007 at 11:08 | React

son of a bitch je zkurvysyn....................hnusna nadavka.......

5 mrs.bloodshot mrs.bloodshot | Web | 27. april 2007 at 13:36 | React

oh shit , chci pokracovani !!!

6 ♥♥ ♥♥ | 27. april 2007 at 14:12 | React

Pěkný!

7 Leni... Leni... | Email | 27. april 2007 at 17:44 | React

oh....shit...tohle je to nejkrasnejsi, co sem kdy cetla...takovej naboj, co to v sobe ma, ale tim je i znat, ze umite bezvadne prekldat, protoze tomu ten naoj neubirate ;)....

..jinak .son of a bitch je zkurvysyn, taky sem si to tak prekladala, kdyz sem cetla original ;)

8 Wex Wex | 27. april 2007 at 18:24 | React

krásný...zvlášt ten konec :'( :D:D...jinak ta nadávka je asi zkurvysyn...ale jak koukám to už se tu řeklo...tak ať už je pokráčko :))

9 Werunka Werunka | Web | 27. april 2007 at 19:41 | React

superrr:)) Chtělo by natočit podle toho film..;);)

10 Wex Wex | 27. april 2007 at 19:48 | React

wooow s originálními herci že?!:DD:

11 denca denca | Web | 27. april 2007 at 20:12 | React

krasa jj film by bodnul

12 Hanča Hanča | 27. april 2007 at 21:23 | React

Jo ten film, to by byla pecka, ale upřímně doufám, že se podle tohohle scénáře nikdy nic točit nebude...

13 MCR rocks MCR rocks | 27. april 2007 at 22:04 | React

St.Magda- pocuvaj toto je super :) ja viem ten waycest co si komentovala (slovensky) na estrankach to neni moj ja tam len davam clanky  lebo ona nema net doma .........aj ked tam nic neni je to web mojej kamosky a ja sa jej do toho nestaram a ako sa mam s niekym stretnut na ICQ ked nikoho nepoznam ??????? ja by som velmi chcela :) mozno by som daco lepsie vymyslela .................. aspon take dobre jak je tu aj ked je to len prelozene ale to nevadi ....... mohla by si mi poradit ? dakujem velmi pekne

14 MCR rocks MCR rocks | 27. april 2007 at 22:19 | React

St.Magda-a ked tak nad tym rozmyslam je to aj trapne oproti tomu :D naozaj :D ja neviem co si teraz mam mysliet prosim odpis ( myslim ten jej je trapny ) tento je uzasny .............. ja len zasnem :)

15 Katy.josS Katy.josS | 27. april 2007 at 23:15 | React

sakra tohle je fakt úžasný....nikdy sem nečetla nic,co by mě málem rozbrečelo...jestli to takhle se mnou pude dál,budu se cítit blbě ptže si budu připadat jak ňáká bába co se dojímá u telenovely XD.......a šupem další díl :-)

16 Krista.Kika Krista.Kika | Email | 27. april 2007 at 23:46 | React

Katy.josS: Taky už mi to malinko příjde jako telenovela... ale fakt krásná.... procítěná, tohle je prostě akt báječnej waycest

Hanča: Jako nefím mnoo kteří herci by byli ochotní natočit třeba tu scénu v autě... rači ten film necháme jen v něšich představách.... film by byl fakt nářez.... ale nefím nefím mnoo =))

17 Wickey Wickey | 28. april 2007 at 21:46 | React

hej lidi, já vim co to je son of a bitch...:D Ale nechala sem vám tam originál, protože mi to znělo líp...:)

18 chemical.lady chemical.lady | 30. april 2007 at 7:59 | React

son of a bitch je zkurvysyn, taky si to myslím vlastně to je syn kurvy - zkurvysyn :)

19 St.Magda St.Magda | 2. may 2007 at 13:53 | React

Já vím, že jsem to tam nenapsala (jako na ty estranky), moje icq je tady někde v komentářích, už nevím kde, ale jinak je 284347734 dám hoi sem asi do článku... jinak, s tímhle překladem jsem já osobně sekla a nechala to na holkách. Nedokážu to psát, prostě se v tom son of a bitch vidím a bojím se, že kdybych ještě chvilku psala jeho ppohledem, taky bych někomu ublížila....

20 anastacia anastacia | 27. june 2007 at 15:12 | React

tenhle waycest je divnej...misto toho ze bych se treba tlemila jak je ray objevi a bude si myslet ze sou to uchylove, brecim jak je ten text emotivni... predstavuju si jak asi ten Frank ci Gee cejti...je to divny

21 Wex Wex | Web | 12. july 2007 at 18:54 | React

super Waycest;)) :))

22 unknown unknown | 3. august 2007 at 8:28 | React

son of a bitch=skurvysin

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement